Şimdi Ara

Turkcell 20.000 DK 20.000 SMS 80 GB İNTERNET 12 AY 299 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
39
Favori
81.205
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell hazırkarta TL yüklesek, içindeki TL'ler ile alınıyor mu bu paket, bilgisi olan arkadaş var mı?

• nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt
    Tabii canım..

SMS
    Dev 80 GB yaz 2200’a gönder...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim cevap için..

• spdial S kullanıcısına yanıt

son günü belli değil, ayın 10'unda %20 zam beklentisi var sadece.

• snomask kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • waybe kullanıcısına yanıt
    Evet 6.6 GB yapıyor ama 25 TL fiyata daha ucuz paket bulamazsınız. İnterneti yoğun kullanmıyorsanız bazı aylar az kullanıp diğer ayların ortalamasını yükseltebilirsiniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • snomask kullanıcısına yanıt

evet az kullandığın aylar olunca mantıklı oluyor, bir de dediğiniz gibi paketler çok pahalı Turkcell de.

• Arkdaslar internete kota koyma uyarma gibi bir ozellik, uygulama gibi vs bisey biliyormusunuz iosta hani telefon cocugun eline gecer birden 80 gb bitirmesin sinir belirliyelim 5-10 gb olunca uyari versin interneti kapatsin tarzinda birsey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bimcellden bugün geçtim. internetin 100kb periyodlarla gitmesi arka planda çalışan uygulamalardan dolayı devamlı düşmesine neden oluyor. wifi bağlıyken bile arada gidiyor sık sık 100 kb. kısaca internet biraz çabuk bitiyor. ayrıca alakası varmı bilmiyorum ama google verification code gelmiyor.

• Superonline internette 200mb lik tarifeyi kullandığımdan, faturalı hattımda (Platinium olmayan kontratsız bir tarifede) Turkcell Platinium avantajlarını kullanabiliyordum. Faturasız hatta geçiş yaptığımızda bu avantajları kullanmaya devam edebiliyormuyuz ?

• ben de az önce satın aldım paketi, nasip olursa seneye görüşmek üzere arkadaşlar  

• manisali0645 kullanıcısına yanıt

Androidde var. Ayarlar Bağlantılar Veri Kullanımından Veri sınırı belirliyorsun onu aşamıyor mobil bağlantı kesiliyor. Tabi çocuk tekrar açarsa başka.

IOS bu konularda daha sıkı,onda da vardür telefonun kendi ayarlarında. Bir bakın.

Belirlediginiz harcamaya gelince uyarı vermesi de var,diger seçenekte mobil baglantiyi kes ayarı da var.

• waybe kullanıcısına yanıt

Arkadaş cevap vermiş zaten en yaygın tercih alternatif operatörlerde muadil paketin olmaması.

Paketi bende satın aldım benim için önemli olan dışarıya çıktığımda acil durumlarda internet veya arama yapabilmek için.

Kısaca bu paket evde interneti olan ancak dışarıda pek intertete ve alo demeye aşırı ihtiyaç olmayanlar için biçilmiş kaftan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arseyus -- 8 Aralık 2021; 4:41:35 >
  • Paket kredi kartı ile yükleniyor. Ben TL yüklenerek paket alındığını zannedip TL yükledim. Bakiye ile alım yapamayınca MH ile hallettim. Aynı durumu yaşayan olursa MH yi (532) arasın.

• oguzhan441907 kullanıcısına yanıt

Merhaba kardeşim.Eger değişmediyse ben haziran ayında hattimdaki tl ile almıştım. Ama uygulamadan alınmıyor.Turkcellin internet sitesine sifre ile girip hattimdaki tl ile almıştım. Hatta kredi karti kampanyalarindan faydalanabilmek için tl'yi de parça parça yüklenmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1155 -- 8 Aralık 2021; 8:17:56 >
  • Ben de dün bu tarifeye geçiş için numara taşımaya başvurdum. Ancak az önce sms geldi. Geçiş işleminiz 10.12.21 de saat 00:11 de olacak diye..
    Yani treni kaçırmış mı oluyorum.
    10.12.21 de saat 00:00 da fiyatlar değişecek mi?
    Ne yapmamı önerirsiniz?

• muhendis biri kullanıcısına yanıt

Numara taşıma başvurunuzun gününü ve tam saatini yazabilirmisiniz? Bizzat tabletten mi yapılmıştı başvuru,kağıt formları mı doldurup kağıtlara mı imza atmıştınız,tablete mi imza atmıştınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 8 Aralık 2021; 10:57:56 >
  • OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Hocam 07.12.21 de saat 14 de numara taşıma başvurusu yaptım. Başvuruyu Tabletten yapıp dijital kalemle Tabletten imzaladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis biri -- 8 Aralık 2021; 11:5:39 >
  • muhendis biri kullanıcısına yanıt

Sabah 11'den önce başvursan ayın 10'undan önce geçiş yapma ihtimalin fazlaymış.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Peki fiyat geçişi 10.12.21 0:00 da mı olacak? Sanki turkcell bayi ayın 12 si demişti yanlış hatırlamıyorsam.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.