Yarbay
10 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
61 üye
Görüntülenme
Toplam: 6084 (Bu ay: 113)
Gönderileri

YOĞUN İLGİ ve SORULAR ÜZERİNE KONUNUN İLK YAZISI GÜNCELLENMİŞTİR,DURUMA GÖRE GÜNCELLENMEYE DEVAM EDECEKTİR..

(Detaylı bilgiler eklendi. Sorular cevaplandı)


Turkcell İnternetini İkiye Katla Kampanyası Hakkında Son Durum:

Turkcell resmi web sitesinde güncellenen bilgiye göre İnternet paketini İkiye Katla kampanyası sadece 28 günlük ön ödemeli paketlerde geçerli. Yani 3 aylık 6 aylık ve yıllık paketler yararlanamıyor.

Yıllık paketlerin katlanabilmesi çok ilginçti zaten ve DonanimHaber üyeleri hesabını,kazancını iyi bilen kişiler olduğu için Turkcell hatayı düzeltmeden yıllık paketler alıp yıllık paketlerini katladılar.

Bu foruma insanların sabah öğle akşam gece uğrayıp konuları kontrol etmesinin sebebi de bu gibi fırsat paylaşımları.


Neyse konumuza dònersek: Yıllık paketlerin mesela mutlu mega 70 paketinin katlanamadığına dair kesin bilgi ve kesin tecrübe yok ama son resmi yazı katlanamadigi anlamına daha yakın.

Yalnız son 10 saat içinde yıllık paketinin katlanmadigini yazan da oldu,son 5 saat içinde yıllık paketini SMS ile katlayan da olmuş(forumda paylaşılanlar).

Zaten yıllık paketi olanlar hattında 25 TL bakiye varsa IKIYE KATLA yazıp 2200 `a göndererek deneyebilir. Katlarsa zarar yok,katlamazsa para durur zaten.

Riskli durum,sadece katlanacak diye yeni yıllık paketler alıp katlanmadiginda oluyor. Bu yüzden katlamak için yillik paket alacaklar riski bilmeli.


Diğer bir bilmeniz gereken bilgi.

Turkcell tanitimindaki yazıya göre, kampanya süresince bir abone(bir hat) her 29 günde 1 kere paketini katlayabilecek. Yani bugün paketini katlayan 28 gün dolduktan sonra 29. günden itibaren tekrar paketini katlayabilecek 25 TL harcayarak. Yazıdan bu anlam çıkıyor,ihtiyacı olan 29 günde bir deneyebilir.

Aynı paket katlanamaz ibaresini yorumladığımızda aynı paket 29 gün sonra da katlanamaz anlamı çıkıyor ama denemekten zarar gelmez.

Eğer aynı paket 1 ay sonra katlanamazsa farklı faturasız paket alınıp katlanabilir.

Forum tecrübelerin paylaşımı ile doğru bilgiye ulaşabildiğimiz için çok gerekli ve faydalı. Kurumların bilgilendirmeleri işe yaramadığını ve doğru bilgiye buradaki tecrübe paylaşımlarından ulaştığımızı bilmekte yarar var.


* * * * *


BUNDAN SONRAKİ ALTTAKİ YAZI ve İLK SAYFALARDAKİ PAYLAŞIMLAR GÜNCEL DURUM DEĞİLDİR,ZİRA 28 GÜNLÜK PAKETLER HARİÇ PAKETLERİN KATLANMASI SORUNLUDUR,RİSK İÇERİR. KATLANAMAYABİLİR. ZATEN YILLIK PAKETİ OLAN 25 TL BAKİYESİ VARSA SMS İLE DENEYEBİLİR. BELKİ SİSTEM İZİN VERİR ANLIK OLARAK.


Arkadaşlar, 28 gün geçerli olan ön ödemeli paketlerinizi 25 TL ödeyerek 2'ye katlayabiliyorsunuz.

Kişiye özel değil,o an paketi olan herkese müsait. (hediye paketler katlanmaz.)

Dijital Operatör uygulamasında Paketler menüsüne tıklayıp 2'ye katla seçeneğinden yapıyorsunuz.

Hattınızda 25 TL bakiye yoksa Kredi Kartı ile de alabiliyorsunuz.


Kampanya forumda Yıllık Dev 80 GB ve Yıllık 70 GB paketlerinin katlamasıyla öne çıksa da aylık paketleri,3 aylık,6 aylık ve yıllık tüm paketlerde geçerli olduğu için bu konu gerekliydi.

Çünkü sadece Mutlu Mega ve Dev 80 paketine özel bir kampanya değil.


Eğer sizin uygulamanızda 2'ye katla görünmüyorsa uygulamanız güncelleme istiyor mu kontrol ediniz store magazalarından.


Aylik paketiniz 10 GB da olsa,yıllık paketinizin bitmesine 1 ay da kalsa 25 TL'ye çok çok iyi.


2'ye katlamak paketinizin bitiş/yenilenme tarihini değiştirmiyor.Ana paket ne zaman bitiyorsa o tarihe kadar geçerli,aynı anda sonlanır.

Hemen şimdi yıllık paket alıp katlayanlar oldu.

Mesela Mutlu Mega Yıllık 70 GB paketini hemen alıp 2'ye katlayanlar var haliyle kazançlı. Bu durumda 70 GB x 2 = 140 GB = 550 TL + 25 TL = 575 TL


Şuan Dev 80 yada Mutlu Mega 70 kullaniyorsaniz bunları hiç iptal etmeden Mutlu Mega 70 yıllık paketini alırsanız öyle katlarsanîz önceki paketleri de katlıyor yeni aldığınızı da.


Kampanyaya 1 numara 1 kere katılabilir,önce şimdiki paketimi katlayayım sonra yıllık mutlu mega 70 yıllık alayım tekrar katlayayım derseniz olmaz çünkü 1 kere katılım sağladınız.

Turkcell gerçekten şaşırttı bu kampanya ile. Bir yanlışlık var iptal olur bugün diyenler çok.

Hiç oyalanmayın,ertelemeyin yapın.

Çevrenize tanıdıklarınıza duyurun haber verin.

İnsanlar 3-5 TL kazançlı olsun şu malum zam sürecinde.


EK BİLGİLER:

Kampanyanın Turkcelldeki Tam Adı:

Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası (Turkcell Internetini İkiye Katla)


Kampanyanın Turkcell Resmi Bilgilendirme web linki:Ek Bilgi:

Hali hazırdaki paketiniz katlanması,paketinizin yenilenme(bitiş) tarihini değiştirmez.Hangi paket katlandıysa o paketin yenilenme yada bitiş tarihine kadar katlanan internet geçerlidir.

Eğer Şuan Mutlu Mega 70 GB paketiniz var,3 ayı kaldı diyelim. Şimdi ayrıca Mutlu Mega 70 alırsanız 2 mutlu mega 70 gb paket de kullanilmaya devam eder,3 ayı kalan Mutlu Mega 70 GB iptal olmaz.

Şimdi aldiginiz Mutlu Mega ile birlikle 2 tane Mutlu Mega 70 paket de katlanır eğer paket hattınıza yüklendikten sonra katlama yaparsanız.

Önceki Mutlu Mega 70 GB Paketinizin ve ondan katlanan 70 GB internetin süresi aynen 3 ay geçerlidir,şimdi yeni aldiginiz Mutlu Mega 70 GB ve Katlanandan gelen 70 GB internetin ise kullanim süresi bugün aldiysaniz 364 gündür,yani 12 aydır,1 yıldır.

Önce paketlerinizi alın sonra katlama yapın.

Turkcell sitesindeki bilgiye göre faturasiz hattiniza ücretli aldiginiz tüm paketler aynı katlanır. Hattınıza tanimli TV Plus varsa onun için verilen internet de katlaniyor. Yani hattinizdaki 1 paket katlanmiyor sadece,hattiniza tanimli ücretli tüm internet içerikleri katlanıyor.

Tekrar belirtiyorum,paketlerin süreleri katlanmiyor,paketin bitmesine 2 ay kaldıysa 4 aya çıkmaz,2 ay sonra katlanandan gelen internet de biter.

Şuan Dev 80 GB kullananlar iptal etmeden Mutlu Mega 70 alabilir,Dev 80 iptal olmaz,silinmez.

Şimdi zaten Yilik Mutlu Mega 70 GB kullananlar tekrar aynı anda Yillik Mutlu Mega 70 GB alabilir,önceki Mutlu Mega 70 GB iptal olmaz,silinmez,öncelikli olarak kullanilmaya devam eder.

Şimdiki paketlerinize ek alacaginiz paketleri alınız,tanimlansin sonra katlama yapın.


Mesaj ile (SMS ile) İkiye katlama yapmak isterseniz:

Büyük harflerle:


IKIYE KATLA yazıp 2200 ' gönderiniz.


Büyük harflerle yazdiginizda i harfi noktasız büyük olacak.


EK RESİMLER:(GÜNCELLENDİ) Turkcell İnternet Paketlerini İkiye Katla (Yıllık Paketler HARİÇ)


(GÜNCELLENDİ) Turkcell İnternet Paketlerini İkiye Katla (Yıllık Paketler HARİÇ)
DÜZENLEME:

KONUDA İLK SAYFALARDA PAYLAŞILAN MUTLU MEGA 70 GİBİ YILLIK PAKETLERİN KATLANDIĞINA DAİR BİLGİLERİ DİKKATE ALMAYINIZ. BU BİLGİLER FORUM KÜLTÜRÜ GEREĞİ ARŞİV OLARAK KALACAKTIR.

YALNIZ ARTIK YILLIK PAKETLERİN KATLANAMADIĞI KESİN BİLGİYE YAKINDIR. ZATEN YILLIK PAKETİ OLANLAR DENERLERSE ZARAR ETMEZLER AMA SADECE KATLAMAK İÇIN YILLIK PAKET ALACAKLAR RİSK ALACAKTIR.

Forumda bebek saç ve vücut şampuanları olarak daha çok organik içerik ağırlıklı ürünler önerdiğim ve paylaştığım dikkat çekebilir.

Yalnız organik içerikli ürünlerin fiyatı 3-4 kat fazla oluyor malum. Ülkenin ve halkın da durumu malum.

Organik içerikli bebek şampuanlarını alamayanlara ònerdiğim ürünlerden biriydi Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Bebek Şampuanı (600 ml).

Yalnız resimde görüleni alacaksınız,bunun biraz daha vasatı da var çünkü.

Bu şampuanı eğer saçlarınızda kuruluk varsa,kuru cilt sorununuz varsa siz de kullanabilirsiniz. Saçları yağlı olanların yağlanmasını arttırabiliyor.

Kullanırım diyenler 3-4 şişe alsın derim.

Şuan ilk 55.000 kişiye 100 TL sepete 30 TL indirim kampanyası var Amazonda.

İster 5 şişe alın 100 TL dolsun,ister 2 adet alın yanına bulgur,pirinç,bez,ıslak mendil vb alın yanına.

Ben az önce Confy Premium Sensitive 12 paket x 120 'li (1440 mendil) ıslak mendil aldım 119 TL - 30 = 90 TL olarak.

İlk 55000 kişi kotası oldugu için ailedeki diger hesaplardan da alışveriş yaparak başkalarının indirim hakkını kullanmak istemedim. Kota olmasaydı yapardım. Adres aynı olursa bütün hesaplar bloklanıyor zaten anlaşılırsa.

Bu aldığım ıslak mendili de öneririm mükemmel değil,bir unibaby yenidoğan yada molfix değil ama Baby Turco yenidoğandan iyi diyorum.

Evy Baby bezlerde az da olsa uygun indirim var.

Devir tasarruf devri. Allah işinizi rast gidersin,Allah evlatlarınızı anne-baba ve varsa kardeşleriyle birlikte büyütmeyi iş-meslek sahibi olmayı nasip etsin.


Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağli Bebek Şampuani 600 Ml

Linki:


amazon
Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Bebek Şampuani 600 Ml Pp Şişe Yeni Tasarim 1 Paket
https://www.amazon.com.tr/Ey%C3%BCp-Sabri-Tuncer-Zeytinya%C4%9Fl%C4%B1-%C5%9Eampuan%C4%B1/dp/B0714M4T6X

Paket Turkcell DO (Dijital Operatör) uygulamasında Dijitale Özel paketler menüsünde sadece bugün sunulan 28 gün geçerli bir paket.

Paketin adı Canım Kendim 25 + 25 paketi.

2-3 ayda bir bu paket kampanya olarak geliyor zaten.

Bu paketi bekleyenler,çok ihtiyacı olanlar olduğunu görüyoruz forumda.

İhtiyacı olanlar umuyorum görür kaçırmaz.

25 GB heryöne internet şu zamanda 50 TL'ye iyi.

Özelikle hattını faturasıza geçirip 30 gün doldurup faturalıya atlatacaklar için iyi bir fırsat oldu. Zira 30 gün 15-20 GB internet içeren hangi paket var uyguna diye soranlar oluyor. Bunu kaçırmasınlar. Gece 23.59 alım son ama bazen Turkcell'in 9'da sonlandırdığı oluyor.

Paket 28 gün geçerli ve tekrar etmez. Heyecan yapıp çok sevinmeyin.

125 TL / 25 TL, 100 TL / 20 TL , 200 TL / 40 TL indirimleriyle 4 al 3 öde kullanılabiliyor. Bu sabah acayip degerlendirdim bu fırsatı. Şansıma ürünler de denk geldi. Eşimin ve benim hesaptan 125 / 25 indirim + 4 al 3 öde yaptık. Önce 25 TL indirimi düşmesi iyi oldu. Yoksa 4 al 3 öde riske girerdi.


İhtiyacı olan incelesin. Her üründe altta kampanyaları tıklayıp görün 4 al 3 öde kampanyasına dahil mi diye. Bir de ödeme yapmadan önce son kez kontrol edin. Bende bir üründe 4 al 3 öde sepetteyken iptal olmuş. Satıcı bizle ilgili değil,HB yapıyor o kampanyayı dedi.


Amazon Türkiye, Prime üyelerine tutarı ne olursa olsun ücretsiz kargo imkanı sunmuştu. Yani Amazon üzerinden 5 TL tutarında çikolata,çekirdek,ıslak mendil,yada sarj kablosu alsanız bile,hangi şehirde olursanız olun, ürün adresinize kargo/kurye ücreti ödemeden gelecek. Türkiye'de e-ticaret platformunda dengeleri değiştirecek bu girişim, tüketicide heyecan uyandırdı.


Amazon ürün çeşitlerini arttırmaya ve bu yönde kampanyalar yapmaya devam ediyor. Amazon'un indirimli ürünler üzerinden de ayrıca indirim kodları sunması tüketici açısından kazançları ve avantajları arttırıyor.


Amazon seçili market ürünlerinde sepette toplamda en az 100 TL tutarındaki ürün alışverişine,ödeme ekranında 20 TL indirim.

Kampanya Garanti Mastercard 40 TL Bonus kampanyasıyla kombo yapılabilir,yani uyar. Yalnız Garanti 40 TL bonus için aynı hesaptan 3 Mayıstan sonra ilk defa Prime üyesi olunmalı,en az 100 tl ödeme yapılmalı unutmayınız.

Her ne kadar uygulanan promosyon ifadesinin yanındaki ilgili yere ULPRIME20 yazın ve uygulanıp uygulanmadığını kontrol ediniz dese de, bu alana kodu girmeden önce indirim sepette ödeme ekranında otomatik olarak düşmüş olabiliyor. Bu yüzden kodu girdiğinizde kabul etmiyor,çünkü 2.kez indirim istenmiş oluyor.

Ürünleri sepete atarken,ürünlerde ilgili indirim ayrıca düşmüş olabiliyor. Bu yüzden ULPRIME20 kodunu girdiğinizde kullanılamaz yazısı gelebilir.

Siz ürünlerin sepete atmadan önceki fiyatını da aklınızda tutun,yada not edin. Kampanyaya uyan en az 100 tl tutarında ürünü sepete koyduğunuzda bilgileri kontrol edin. 20 TL indirim kendiliğinden düşmediyse Promosyonu yada kod uygula menüsüne ULPRIME20 kodunu girerek indirimi alınız.

Yine de indirim düşmüyorsa;

Sepetinizde kampanya kriterlerine uyan en az 100 TL tutarında ürün yoktur.

Yada Prime üyesi değilsinizdir,eğer Prime üyesiyseniz,üyeliğim menüsünden Prime üyeliğiniz askıda olup olmadığını kontrol ediniz.

Şu linkten kampanyaya dahil ürünlerin çoğunu görebilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=26230537031

Yıllardır sık sık kendim için ve 2 yaş üstü çocuklarım için aldığım bir ürün. Hafif ense tarafında gelişen ufak egzamayı azdırmadığını düşündüğüm için kendim için de kullanıyorum. 23 yıldır Sebamed kullanırım,sağolsun Amazon, Sebamed ürünlerini Gratis ve Watson'dan pahalıya almaktan kurtardı.

Amazon Sebamed ürünlerinde çok çok iyi fiyatlar sununca HepsiBurada da yapmaya başladı,yoksa 2 katı fiyatla alıyorduk indirim adı altında.


Evet bu şampuan organik değil,bunu yazanlar olacaktır. Ben bu şampuan ve temizlik ürünlerinde biraz farklı düşünüyorum,daha önce farklı konularda detaylı yazılarım olmuştu.

Yenidoğan hariç,full organik,sıfır katkı şampuan gereksiz,mümkün de değil. Sıfır katkılı,organik şampuanlar kullanımı zor. Meyvaların bitkilerin suyunu sıkın saçınıza,cildinize,yıkayın kurulayın. Saç vücut sert kalır. 2 yaş üstü için organiklerle uğraşmayın,sebamed takılın.

İlla organik olsun derseniz Amazonda Ecowell Organik bebek şampuanları ara sıra iyi fiyata satılıyor,öneririm.


Sebamed ve Mustela'nın bu işin ortasını profesyonelce bulduklarını düşünüyorum. Mustela piyasada sahte çok,açılıp su katılan çok onu da belirteyim.Fiyatı da malum fazla.


BAŞINIZI ŞİŞİRDİYSEM ÖZÜR.

BUYRUN FIRSAT ÜRÜNÜN LİNKİ:


https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B00UZ8XVO4


Aynı ürün şuan HepsiBurada e-platformunda kaçmaz süper fırsat olarak 39.90 TL.

Buyrun oranın linkini de verelim:

https://www.hepsiburada.com/sebamed-baby-ph-5-5-bebek-sampuani-500-ml-p-OYUNAK4297

(!) Sadece Amazon Prime üyeleri indirimden yararlanabilir.

(Prime üyelik aylık 7.90 TL. İlk ay bedava deneme kampanyası var,ilk ay 29 gün bedava deneyip 29.gün iptal ederseniz ücret alınmaz.Bu kampanyadan da yararlanmış olursunuz)


(!) Sadece Amazon.com.tr web sitesi ( https://www.amazon.com.tr/ ) üzerinden yapılan "GIDA VE İÇEÇEK" alışverişlerinde geçerlidir. (GIDA Linki: https://www.amazon.com.tr/gp/browse.html?node=21680147031&ref_=navm_em_hm_allgroc_0_3_10_14 )


(*) Kampanya 26 Nisan - 9 Mayıs Tarihleri arasında geçerlidir.


İster ürünleri alırken altında Kullan ibaresine tıklayarak indirimi sağlayın ister sepette (30 TL indirim kendiliğinden düşmediyse) RAMAZAN30 kodunu girerek indirimi sağlayın.

UYGULAMA ÜZERİNDEN TAMAMLANAN ALIŞVERİŞLERDE İNDİRİM DÜŞMEZ.(Yine de deneyin,belki oluyordur)

Arkadaşlar,konu dışına bizim de yolumuz düştü yıllar sonra.

Forumda mobil bölümde ve sıcak fırsatlarda her gün paylaşım yapıyorum neredeyse. İşimiz düşünce giriyoruz sanmayın yani.


Hilal hariç, sonu AL ile biten kız çocuğu isim önerisine ihtiyaç var.

Hazal düşündük ama anlamı (kurumuş yaprak) sıkıntılı geldi.

Siz tavsiye edin,anlamını yazamasanız da ben araştırır öğrenirim.

Evy Baby Islak Mendil Havlu Soft 12'li Aylık Ekonomik Paket, 672 Yaprak

12 x 56 = 672 / 49,90 TL

1 paket 4 TL gibi.

Son bir yıl dip fiyat araştırması yaptım,aylar önce 46 TL satılmış ama üstünden zamlar geçti. 2 TL için ihtiyacı bekletme,beklerken zararlı ürünler kullanma.

https://www.amazon.com.tr/Evy-Baby-Islak-Ekonomik-Yaprak/dp/B07NNCDDGW/ref=mp_s_a_1_3?dchild=1&qid=1617851438&refinements=p_4%3AEvy+Baby&s=hpc&sr=1-3


Bebek ürünüdür. Bebeklerde Baby Turco kullanmayın,acı çektirmeyin kuzulara.

Bebekler için Molfix İzotonik Sulu öneririm bir de bu Evy Baby.

Bebek cildi çok hassas ise,ıslak mendil tahriş ediyorsa Molfix Yenidoğan İzotonik Sulu öneririm. Fiyatı malum yüksek.

Omo Bebek Parfümsüz Hassas Ciltler İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı.

Omo parfüm,paraben,fosfat, klor,boya içermeyen deterjan.


900 Ml, 18 Yıkama

Önerilen Satış Fiyatı: ₺34,90

Şuanki Fiyat: ₺14,94 (₺16,60 / lt)

Prime Üye İndirimi Miktarı: ₺19,96 (% 57)


https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B084XSWN6T/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

LÜTFEN BEBEKLERİNİZDE VE ÇOCUKLARINIZDA,HATTA KENDİNİZ DAHİL TÜM AİLE ÇAMAŞIRLARINDA PARFÜM, PARABEN, KLOR,BOYA,FOSFAT İÇERMEYEN DETERJANLAR KULLANINIZ.


(PİYASASINI ARAŞTIRINIZ)

( BİNGO OXYJEN YEŞİL PAKET OLANI DA ÖNEREBİLİRİM)

Hakkında
Konum: İstanbul, Şişli
Meslek: Bilgi paylaştıkça çoğalır.Hakaret etmeden eleştir.
İlgi Alanları: Sağlıklı Yaşam,Bilinçli Beslenme,Bilinçli Tüketim,Alışveriş,Kampanyalar,İndirimler,Fırsatlar,Teknoloji-Telefon,Paket ve Tarife kampanyaları,Gündem Analiz..
Forum İmzası:
HepsiBurada Fırsatlar Listesi ve Fiyat/Kalite en uygun ürünler listesi Linkim (çok emek ve zaman harcayarak güncelliyorum:
https://app.hps.im/d7ct/f07lsrbv


Bedava internet fırsatları ve en uygun tarifeler.
Amazon,Trendyol ve HepsiBurada fırsatları.
Forum İkinci El İmzası:
Güncel kampanyalar,fırsatlar,indirimler ve avantajlar için profilimi açıp tüm yazılarıma ulaşabilirsiniz.İyi okumalar.Yanlışım varsa lütfen bildiriniz.
Hakkımda:
PROFİLİMİ ve TÜM YAZILARIMI SADECE HESABIMI TAKİP EDENLER GÖREBİLİR.

SADECE HESABIMI TAKİP EDENLER ÖZEL MESAJ YAZABİLİR.

SADECE TAKİPÇİM OLANLARA CEVAP YAZILIR.

FEDAKÂRLIKLAR KARŞILIKLIDIR.
EMEĞE SAYGI..

Sağlıklı beslenme,sağlıklı yaşam,bilinçli tüketim ve bilinçli yaşam.

Alışveriş,indirimler,fırsatlar,kampanyalar.
Amazon,Trendyol,HepsiBurada,n11 indirimleri ve fırsatları.

(Yaşamınızda size avantajlar,fırsatlar ve faydalar sağlayacak faydalı bilgileri okumak için profilimi açıp,geçmiş yazılarımı okuyabilirsiniz.)
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Thinkpad
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell GNÇ + Turk Telekom Prime
ISS
Uydunet
Takım
Galatasaray
TV
LG
Tablet
Lenovo
Notebook
KOHJINSHA & SHARP
Motosiklet
Yamaha Hayabusa
Dünyadan Futbol
GALATASARAY
Basketbol
Galatasaray
Kombi
Vailant
Beyaz Eşya
Siemens
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 3.089
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.021
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 469.832 (Bu ay: 5.226)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.852 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.