Yarbay
26 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 290 (Bu ay: 31)
Gönderileri

Sıfırcı Prim çocuklarının bir saat sonra maçı var ancak adamlar o kadar soğutmuş ki google'da Türkiye-karadağ maçı yazsam dahi Filenin sultanları çıkıyor :)Kimsede heyecan yok. Maç skoru ne olursa olsun cepleri dolar yine bunların

Türkiye: Altay Bayındır, Zeki Çelik, Merih Demiral, Kaan Ayhan, Mert Müldür, Okay Yokuşlu, Cengiz Ünder, Yusuf Yazıcı, Hakan Çalhanoğlu, Kenan Karaman, Burak Yılmaz.

Karadağ: Mijatovic, Vujacic, Savic, Vesovic, Tomasevic, Skecic, Kosovic, Haksabanovic, Marusic, Bozovic, Djurdjevic 11 ile sahada olacak

Türkiye 3 maçta 7 puan ile 1. sırada, Karadağ ise 6 puan ile 3. sırada

Filozoflara Fısıldayan adam Şenor'un tamam yada devam maçı efendim.

Milleti futboldan soğutan sıfırcı prim çocuklarına yine de başarılar

Merhabalar

Arkadaşlar 2.4 GHZ bandında yayın yapılacak , mesafa 50 metre önünde bir ev var. Modemle birebir görüş sağlarım azda olsa.

Yıllarca bu mesafeden 5210G VE 7210N kullandım. Ama artık sıfırı yok bunların

Tplink CPE 210 aldım aşırı dandik çıktı. usb wifi'den hallice.

Birde buna outdoor cihaz demişler. Birkaç diş zor çekiyor.

aradığım güncel 2.4 ghz yayın yapacak , akarı kokarı olmayan çekim gücü iyi ourtddor cihaz arıyorum.

ASUS HD7970 DirectCU II TOP GDDR5 3GB
2 gündür araştırıyorum bu akrtı bulabildim, 600 TL fiyat çekti satıcısı. Mining yapılmamış

1-Fx6300 işlemci ile performansı nasıl olur ?

2-Güncel ayarlarda hala orta yüksek 1080p'de oynatır mı ?

daha önce 7870 kullanırken beni üzmüyordu ama 2GB vram artık yetmiyordu

Kart oldukça temiz gözüküyor, memlekette kartlar malum çok pahalı.

forumda daha güçlü kartlar var ama genelde referanssız üyeler ve bütçemde maalesef sınırlı.
Arkadaşlar ana konuyu kirletmemek adına arkadaşlık kodlarımızı bu başlıkta paylaşalım.

Edit: Artık Referansız eklemeleri kabul etmiyorum. Hali hazırda 360 arkadaşım var. Referans sistemiyle iki tarafta kazanır.

Paylaşım yapan üyeler ,takma adıyla beraber kodları ve oynadıkları yerleri paylaşırsa daha iyi olacağını düşünüyorum. Yeni eklenen referans kodu sayesinde , yeni başlayan veya 90 günden uzun süredir oyuna girmeyen arkadaşlar login olduklarında referans kodu ekranı açılacak, 100 kırmızı top olmak üzere çeşitli hediyeler var. Referans kodunu da yazayım
Nick: Finix Carpenter
Kod: 8218 4783 6273
Yer: Adana
Ref. kodu : 2KFB6TDFF
-------------------
Yan Hesap;

TURKISH POWER

3355 4544 1317

-------------------

Arkadaşlar "Luck Friends "olup ulaşamadığım oyuncuları siliyorum, çünkü listede ne kadar "luck " varsa, terkar gelme olasılığı da o kadar azalıyor.

Genelde Buddy pokemonun üzerine WP numarası yazıyorum, Whatsapp veya özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

---- TAKAS HAKKINDA GENEL BİLGİLER---------

*Temmuz ve Agustos 2016 tarihinde yakalanmış pokemonlardan 10 tanesi Garanti Luck gelmektedir. Bu yüzden + değer katar

*Takas sonucunda Luck olan Pokemon İv 12/12/12 (%80) veya daha yukarısı gelmesi garantidir.

* Güçlendirirken yarı yarıya daha az stardust ister.(en önemli artısı)

* Takasta iv ve CP değişkenlik gösterir. Yani 100 iv takasa giren pokemon karşı tarafa 0 iv dahi gelebilir. Keza CP' değeri de inip çıkabilir.

* Etkinlik günleri haricinde günde bir *"special pokemon**" takas yapabilirsiniz.

**Special Pokemon: Oyuncularından birisinin pokedex'inde kayıt olmayan pokemon , shiny pokemon veya Efsane pokemon takasıdır

Pokemon GO takas maliyetleri tablosu:

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN POKEMON GO REHBERİ

https://www.youtube.com/watch?v=8zNqMjSMGqQ&t=251s
"Hükümet, yeniden yapılandırmayla birlikte öğrenim kredisi borcu olan 300 bin öğrencinin yüzünü güldürecek bir karar aldı. Karar kapsamında öğrencilerin 3.9 milyar liralık kredi borcu yeniden yapılandırılacak. Öğrencilerden eylül ayından itibaren öğrenim kredisine bağlı herhangi bir gecikme faizi alınmayacak."

Hükümete yakın yayın organlarının geçtiği haberhttps://www.aksam.com.tr/ekonomi/kyk-borcu-silinmesi-son-dakika-haberleri-kyk-borclari-siliniyor-mu-torba-yasa-son-dakika/haber-734294
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Bizi İstanbul Büyükşehir Başkanlığı'na (İBB) da, AK Parti Genel Başkanlığı'na da, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı'na da milletim getirdi. Onlar 'Tamam' derse, kenara çekiliriz" sözlerinin ardından twitter'da kısa sürede gündem oldu
Şahsi kanaatim muhalefet bir slogan üretememişti ,sanırım böylece sloganına kavuşmuş oldu:)

Kaynakhttp://www.yenicaggazetesi.com.tr/sosyal-medya-tamamla-yikildi-191839h.htm

Ekleme: Az önce özür içeren mesaj atıp, konuyu geri getirdi adminler. Burdan veya @radtv213 arkadaşımızın açtığı diğer konudan devam edebiliriz. her iki konuda da hakarete varan tartışmalara girilmemesini rica ediyorum.

Ekleme 2 burdan devam edelim arkadaşlar:https://forum.donanimhaber.com/t-a-m-a-m--132756018#132756018
Arkadaşlar Airties 5670 modem kullanıyordum.Ancak bozuldu. Yeni modem arayışına girdim yanlız şöyle bir durum var.Türknet kullanıyorum akşamlaır bağlantım sürekli kopuyor.SNR değerini ayarlayarak(hızdan feragat ederek) akşamları kullanabiliyordum.

SNR Margin değeri ayarlanabilen Asus yada Airties tarzı modemler olmalı bu yüzden.
Ve çekim gücü ortalama olmalı
Asus modemlerin uygun fiyatlıları araştırmalarıma göre Ttnet'in modemleri ile aşağı yukarı aynı çekim gücüne sahipmiş.Bana biraz daha fazlası gerekli açıkçası

şuan idareten Zyxel P-1202-T10b modem bağladım.Aslında iş görür gibi ama bunda SNR ayarlanmıyor.
Yardımlarınızı bekliyorum.
http://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-p-1202-t10b-150mbps-kablosuz-4-port-adsl2-modem.html
Merhabalar.Adsl hattım özellikle akşamları çok kopuyor 1 yıldır konudaki yöntemi kullanarak Snr Margin yükselterek kullanabiliyorumhttps://forum.donanimhaber.com/airties-modemler-icin-dmt-ile-snr-yukseltme--68966328-4

Şimdi airties modemi ZYXEL P-1202-T10B ile değiştirdim ancak TelNet yada Putty üzerinden komut vererek snr ayarlayamıyorum.
Yapabilceğim birşey var mı?

Adana'nın geri kalmış bir ileçsinde yaşıyorum ADSL 16 mbit paket kullanıyordum.

TürkNet'ten yıldım,artık dayanamayıp az önce iptal faxını çektim.Sorunum ise bir türlü çözemedikleri upload.Sayfalar dahi açılmıyor.
2 yıllık aboneliğimin ilk 1 yılını tertemiz kullanmışken ,son 1 yılı bağlantı sorunları, hat zayıflaması ve son olarak çok düşük upload hızıyla nirvanaya ulaştı

-Tahattütsüz veya en fazla 6 ay tahattütlü Servis sağlayıcı arıyorum(muhtemelen ilçeden taşınacağımdan daha uzunu olmaz)
-16 mit veremelerde "stabil" kopmayan ve en azından TürkNet gibi aradığımda ulaşabileceğim Müşteri hizmetlerini olmalı

Netspeed önerdiler ,iyi gibi ancak 6 ay tahattüt istiyor 6 ay sorun değil ancak TürkNet gibi rezil bir hız verirlerse sözleşmedne kolayca cayabilir miyim?
Merhabalar Ubuntu 16.04 tabanlu EOS LOKI kullanıyorum.Ne yaptıysam USB 3.0 portlarını çalıştıramıdım.Daha doğrusu Linux, USB 3.0 olan girişlerin hiç birini görmüyor.Kernal Update çözüm olarak sunulmuş ama işe yaramadı
Yabancı kaynaklarda da pek bişi bulamadım.Bir çözüm var mı ?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Hayatta COOLER MASTER SEIDON 120V olmak varmış, her yeri arızalı alanı çok satanı çok ,her yıl katlar fiyatını....
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.686
İkinci El Bölümü Mesajları: 178
Konularının görüntülenme sayısı: 71.881 (Bu ay: 1.751)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.813 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.