Yarbay
26 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 729 (Bu ay: 6)
Gönderileri

Merhabalar,burda çok değerli ustalar var o nedenle tavsiyelerine de ihtiyacım var . Daha çok Anakart üzerindeki komponent gibi bileşenleri sökmek için f/p makina arıyorum. Görseldeki lehim uçları ile uygun olursa da çok iyi olur

Lehim makinası tavsiyesi.

-Mewtwo ,zaptos gibi bazı efsaneler vardır.

-Wayfarer testinden geçmiştir, pokestop isteği ve oylaması gönderebilirsiniz

-kırmızı takımdır 800 item ve 450 pokemon yuvası vardır.

-12 shiny pokemona sahiptir

1.500.000 stardust vardır .

-Ana hesabımla arkadaşlık seviyesi best olmuştur. Hesap alımında istediğiniz 2 efsane pokemon ana hesabımdan takas yoluyla verilecektir.

Ciddi alıcılara pokemonların resmi atılır , Ayrıntılı hesap dökümleri sunulur

Fiyat: 800 TL

İletişim PM

---------------------------------------------------------------------------------------------

-38 level mavi takımdır

-1 milyon kadar dust vardır

-Wayfarer testinden başarı ile geçmiştir, pokestop ve oylama yapabilirsiniz

-oldukça güçlü pokemonlar ve yeni başlayanlar için efsane pokemonlarda vardır

-Ana hesabım ile ultra arkadaşlık seviyesi vardır, yine istediğiniz 2 efsane pokemon hediye olarak verilecektir.

Fiyat:500

İletişim PM

Merhabalar.

Şekilde belirtmeye çalıştığım üzere A noktasından B noktasına internet erişimi sağlamak istiyorum.

A noktasında VDSL altyapısı 100 mbit internet varken , B noktasında maalesef altyapı yok

Kısacası iş yerimin olduğu yerden eve internet taşımak istiyorum

İki nokta arasındaki kuş uçumu mesafe 993 Metre.

1KM MESAFEYE İNTERNET TAŞIMA HAKKINDA

1- En ekonomik ve makul hangi cihazlar bu işi yapar.

2-Hava şartlarında etkilenme ne derecede olur?

3-ping ne durumda olur ?

4-İnterneti taşıyacağım A noktası aşağıda kalıyor. Evin çatısından baktığımda cami minaresinin ilk katına denk geliyor. İş yeri iki katlı. Ne kadar yükseltmem gerekir?

Merhabalar. Elimde tek çekirdekli athlon olan bir kasa var. işlemci yükseltip en azından gündelik işler için uygun hale getirmeyi düşünüyorum.

lakin cpu support baktığımda kafam karıştı

şurda sadece athlon x2 desteği gözükürken

https://www.gigabyte.com/lt/Motherboard/GA-M61SME-S2L-rev-20/sp#sp

burda ise phoneom x4'e kadar çıktığı gözüküyor.

https://www.gigabyte.com/Ajax/SupportFunction/GetCpuList?Value=2644&Type=Product

kafam karıştı

bu anakart hangi işlemciyi destekler?

Arkadaşlar bu menzil geliştiriciyi tplink modemden kablo çekip ethernet girişine bağlıyorum ama hız çok düşüyor.

25 mbit internetten 5 mbit ancak alıyorum

kablosuz bağlamak yerine modemden çektiğim kabloyu, cihaza bağlayıp kablosuz dağıtmak istiyorum ama verim alamadım.

Nelere dikkat etmek lazım ?

Sıfırcı Prim çocuklarının bir saat sonra maçı var ancak adamlar o kadar soğutmuş ki google'da Türkiye-karadağ maçı yazsam dahi Filenin sultanları çıkıyor :)Kimsede heyecan yok. Maç skoru ne olursa olsun cepleri dolar yine bunların

Türkiye: Altay Bayındır, Zeki Çelik, Merih Demiral, Kaan Ayhan, Mert Müldür, Okay Yokuşlu, Cengiz Ünder, Yusuf Yazıcı, Hakan Çalhanoğlu, Kenan Karaman, Burak Yılmaz.

Karadağ: Mijatovic, Vujacic, Savic, Vesovic, Tomasevic, Skecic, Kosovic, Haksabanovic, Marusic, Bozovic, Djurdjevic 11 ile sahada olacak

Türkiye 3 maçta 7 puan ile 1. sırada, Karadağ ise 6 puan ile 3. sırada

Filozoflara Fısıldayan adam Şenor'un tamam yada devam maçı efendim.

Milleti futboldan soğutan sıfırcı prim çocuklarına yine de başarılar

Merhabalar

Arkadaşlar 2.4 GHZ bandında yayın yapılacak , mesafa 50 metre önünde bir ev var. Modemle birebir görüş sağlarım azda olsa.

Yıllarca bu mesafeden 5210G VE 7210N kullandım. Ama artık sıfırı yok bunların

Tplink CPE 210 aldım aşırı dandik çıktı. usb wifi'den hallice.

Birde buna outdoor cihaz demişler. Birkaç diş zor çekiyor.

aradığım güncel 2.4 ghz yayın yapacak , akarı kokarı olmayan çekim gücü iyi ourtddor cihaz arıyorum.

ASUS HD7970 DirectCU II TOP GDDR5 3GB
2 gündür araştırıyorum bu akrtı bulabildim, 600 TL fiyat çekti satıcısı. Mining yapılmamış

1-Fx6300 işlemci ile performansı nasıl olur ?

2-Güncel ayarlarda hala orta yüksek 1080p'de oynatır mı ?

daha önce 7870 kullanırken beni üzmüyordu ama 2GB vram artık yetmiyordu

Kart oldukça temiz gözüküyor, memlekette kartlar malum çok pahalı.

forumda daha güçlü kartlar var ama genelde referanssız üyeler ve bütçemde maalesef sınırlı.
Konu silinebilir

"Hükümet, yeniden yapılandırmayla birlikte öğrenim kredisi borcu olan 300 bin öğrencinin yüzünü güldürecek bir karar aldı. Karar kapsamında öğrencilerin 3.9 milyar liralık kredi borcu yeniden yapılandırılacak. Öğrencilerden eylül ayından itibaren öğrenim kredisine bağlı herhangi bir gecikme faizi alınmayacak."

Hükümete yakın yayın organlarının geçtiği haberhttps://www.aksam.com.tr/ekonomi/kyk-borcu-silinmesi-son-dakika-haberleri-kyk-borclari-siliniyor-mu-torba-yasa-son-dakika/haber-734294
Hakkında
Hakkımda:
Hayatta COOLER MASTER SEIDON 120V olmak varmış, her yeri arızalı alanı çok satanı çok ,her yıl katlar fiyatını....
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.393
İkinci El Bölümü Mesajları: 180
Konularının görüntülenme sayısı: 71.881 (Bu ay: 512)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9.528 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.