Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    75 Mbit veya 100 Mbit te 24 Mbit e düşmesi çok iyi. 3 Mbit nerede 24 Mbit nerede, şimdilik buna da şükür

Modem 130 Mbit destekliyor görünüyor deseydiniz arttırma ihtimali daha yüksekti, anlayan biri ilgilenirse zaten arttırır.
  • Hizmet ve destek sıfır ona göre düşünüp bağlatın

3 aydır ev telefonumu kullanamadım şimdi düzeltmek için internetimi kestiler 7 iş günü diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

75 Mbit veya 100 Mbit te 24 Mbit e düşmesi çok iyi. 3 Mbit nerede 24 Mbit nerede, şimdilik buna da şükür

Modem 130 Mbit destekliyor görünüyor deseydiniz arttırma ihtimali daha yüksekti, anlayan biri ilgilenirse zaten arttırır.

Aynen çok şükür tavşan hızına ulaştık:)
    130 alabilir mi ki bu fiyata? Hadi diyelim destek tam ama verirler mi?:)
  • Zyxel-vmg3312 Modem kullanıyorum, gün içinde 2-3 kere Wifi kopuyor. Hatta şu an mesajı yazarken telefon bağlı değil. Aynı modemi kullanıp benzer sorun yaşayan var mı? Turk.net 35mbit vdsl kullanıyorum

• Arkadaşlar modem arayüzünde modülasyon türü VDSL2 ve mevcut hız 40794 kbps gözüküyor. SNR Margin 5.8 şu anda. Ancak hat ADSL açıldı ve VDSL için ek bir başvuru yapmadık şu anda da 24/1 mbps hız var. Bu normal mi yoksa bir şeyler mi yanlış.
  • Merhaba arkadaşlar,

16 Mbps 60 Gb AKN Vodafone.Net kullanıyorum. Modemim ASUS DSL-N10E ADSL

Turknet için Cuma günü evraklarımı hazırlayıp gönderdim.

Bana 59 TL'ye 75 Mbps 150 Gb AKN ve 1000 dk veriyorlar. İnterneti bu hiz ile kullanabilmem için VDSL destekli bir modeme ihtiyacım olacak.

ASUS DSL-N16 VDSL Modemi almayı düşünüyorum. Bu modemden kullanan var mı varsa artılarını ve eksilerini yazar mısınız?
  • Şimdi indim baktım aynı bu kutudan var ama adıma etiketlenmiş bir kablo yok veya daire numaramda yazmıyor. Ben en iyisi arıza kaydı oluşturayım gelsin baksınlar benim bulmam mümkün değil bu şekilde. Teşekkür ederim cevabınız için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    130 Mbit diye bir hız yok, en fazla 100 Mbit var. Port çıkışından sinyal 150 Mbps civarı ile çıkmaya başlar sonra mesafeye göre 300 metrede 110 Mbps gibi bir değere kadar düşer. Bu mesafe aralığındaki kişilere 100 Mbit kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 30 Temmuz 2017; 21:44:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

Merhaba arkadaşlar,

16 Mbps 60 Gb AKN Vodafone.Net kullanıyorum. Modemim ASUS DSL-N10E ADSL

Turknet için Cuma günü evraklarımı hazırlayıp gönderdim.

Bana 59 TL'ye 75 Mbps 150 Gb AKN ve 1000 dk veriyorlar. İnterneti bu hiz ile kullanabilmem için VDSL destekli bir modeme ihtiyacım olacak.

ASUS DSL-N16 VDSL Modemi almayı düşünüyorum. Bu modemden kullanan var mı varsa artılarını ve eksilerini yazar mısınız?

ASUS DSL-N16 VDSL modemden bi arkadaşıma almıştık.Uzun süredir kullanıyor en son VPN ile ilgili sorun oldu firmware atınca düzeldi.Yanlış hatırlamıyorsam arıza durumunda birebir değişim var.
    Son olarak Turknet'e önce ofisimde sonra evde geçiş yaptım çok nadir sorun yaşadım çok memnumum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Arkadaşlar modem arayüzünde modülasyon türü VDSL2 ve mevcut hız 40794 kbps gözüküyor. SNR Margin 5.8 şu anda. Ancak hat ADSL açıldı ve VDSL için ek bir başvuru yapmadık şu anda da 24/1 mbps hız var. Bu normal mi yoksa bir şeyler mi yanlış.

Online işlemlerden VDSL geçiş yapmanız lazım hat sahibi isen direk müşteri hizmetlerindende bu işlemi yapabilirsin.Benim evdeki modem adsl idi sonra vdsl modem alınca online işlemlerden başvurdum bir kaç günde geçiş yapıldı.Port değişmeden VDSL ye geçiş yapılmıyor.
  • Beyler bu interneti 1 ay kullanıp kapattırma şansım var değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trust88 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Kampanya yoksa 1 aylık faturayı ödeyip kapatırsınız herhalde çünkü taahhüt yok bunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Kampanya yoksa 1 aylık faturayı ödeyip kapatırsınız herhalde çünkü taahhüt yok bunda.

Peki teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aklıma takıldı da size sorayım dedim, cevaplarsanız çok sevinirim. Turk.net kendi altyapısı olan noktalarda hep 16 megabit veriyor (veya bana öyle denk geldi) bizim ev 2017 yatırım planı içerisinde dolayısı ile benim 75 mbps gelen hızım 16'ya mı düşecek?

• Anladım sağolun yarın belki 100e çıkartırlar o zaman.
  • Üst üste bir haftadır aynı şekilde problem yaşıyorum her gun düzeltiyorlar sonraki gun tekrar aynı aramak zorunda kalıyorum.modemi açtığımda herşey düzgün görünürken ip alamıyorum tel ile arayıp duzelttiriyorum biktirdi artık,zorla telekoma geciricekler

• son 2 gündür hızım 24 mbps olması gerekirken sadece sabahları ve geceleri bu hızı alabiliyorum gün içinde hızım 2-3 mbps arasında değişiyor modem arayüzünde bana gönderilen anlık hızı kontrol edebileceğim bir menü varmı acaba hız sınırlaması mı mevcut yoksa haftasonu olduğu için yoğunluktan dolayı mı böyle nasıl kontrol edebilirim ? modem zyxel vmg3312-b10b
  • 5-6 yıldır ttnetliyim. Adamlar her geçen gün fiyatı artırıyorlar ama tarife aynı. 1 aya taahhüt doluo. Sizce türkmet akıl karı mıdır? Sorun var mıdır hız mh desteği nasıl? Şu an vdsl modemim var. Kullandığım tarife ve hızı 75 adil kotalı 24mbit 58tl ama 66 ya teklif ettiler ttnet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi screamtoronto -- 30 Temmuz 2017; 23:58:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

5-6 yıldır ttnetliyim. Adamlar her geçen gün fiyatı artırıyorlar ama tarife aynı. 1 aya taahhüt doluo. Sizce türkmet akıl karı mıdır? Sorun var mıdır hız mh desteği nasıl? Şu an vdsl modemim var. Kullandığım tarife ve hızı 75 adil kotalı 24mbit 58tl ama 66 ya teklif ettiler ttnet

Akıl kârı değil ama zaten tarifenizden memnun değilmişsiniz. Boş vaktiniz varsa ve size sunulan tarifeye daha sonra da geçiş yapabilecekseniz deneyin, geri dönersiniz en kötü.
    Neden akıl karı değil derseniz, bir sorun yaşadığınızda karşınızda muhattap yok Türknet'te haberiniz olsun. Sadece taşeron çalışan bir çağrı merkezi, sosyal medya ekibi, canlı destek ve forumdaki TurknetDestek kullanıcısı mevcut. Özellikle forumda destek veren ve twitter ekibi iyi niyetliler ama tek yapabildikleri kayıt açmak.

Bu arada telefonun uzun aralıklarla çalması ve biri ararken arayana sesin düz bir çalma sesi olarak gitmemesi standart mı? Türk Telekom'da böyle değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sage12 -- 31 Temmuz 2017; 0:22:31 >

• 
Sayfa: önceki 703704705706707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.