Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kenan_0

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Biraz şov yapayım

upload neden bu kadar kotu?
    Bu turknet ın hatlarında neden boyle upload lar bu kadar kotu acaba
  • fpotur kullanıcısına yanıt
    Vdsl hizmetlerde en fazla 2Mbps upload veriliyor diye biliyorum.
  • arkadaşlar 1 aylık süre sonunda ttnet yüzünden 75mb hızım gitsede sorun yaşamadan 70 kullanıyorum kopma sorunu yaşamadım hiç akk doldu zaten 24mb efsane oldu benim için çok memnunum türknetten
  • Vdsl 4 Mbit upload...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokuu

quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Arkadaşlar aklıma takıldı da size sorayım dedim, cevaplarsanız çok sevinirim. Turk.net kendi altyapısı olan noktalarda hep 16 megabit veriyor (veya bana öyle denk geldi) bizim ev 2017 yatırım planı içerisinde dolayısı ile benim 75 mbps gelen hızım 16'ya mı düşecek?

Bildiğim kadarıyla yapa gelse de kendileri seni yapa'ya geçirmezler.Senin talep etmen lazım.Yoksa aynı şekilde devam ediyorsun.

Peki yapa olunca 16 ya mi dusuyor? :)

• kasidem K kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun hocam o internet biraz zor gelir.

• Neobir75 kullanıcısına yanıt
    Hayır 4 veriliyor hatta teknoloji olarak yakın mesafede 50 Mbit upload bile verirsin ama günümüz için operatörler en fazla 4 veriyor. Türknet ise modeme 4 verip hızı 2 ile kısıtlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    Geç gelse de razıyım artık. Müşteri temsilcilerini aramaktan bıktım çünkü 😪

• Durduk yere internet hattım peşine de telefon gitti bunlar ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum 48 saat içinde cozecekler güya geçtiğine pişmanım

• Upload bazen ilk bikac saniye 15megabit falan oluyor. Demek istense vdsl de de 15-20 megabit upload verilecek. Zaten modem arayüzünde upload max hiz 55megabit yazıyor.

• Beyler modemi resetlesem pc olmadan ayarlarını baştan telefondan yapabilir miyim?

• K4PTAN kullanıcısına yanıt
    Hayir ethernet kablosuyla bilgisayari modeme baglaman lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

Hayir ethernet kablosuyla bilgisayari modeme baglaman lazim.

Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4PTAN

Beyler modemi resetlesem pc olmadan ayarlarını baştan telefondan yapabilir miyim?

Yaparsınız modemin kutusunda yada arka etiketinde ilk kurulum wifi adı ve ilk kurulum wifi şifresi yazar. Onunla bağlanarak ayarları yaparsınız. Ben sürekli öyle yaparım.

• Huawei 532e kullanan var mı? Turknet adslyi bu modemle kullanmayı düşünüyorum. Bu modem kopma hız sıkıntısı falan yaratıyor mu ?
  • superonlinedan turknete geçtim.Muğlada yaşıyorum.Şu an kamlumbağa hızıyla zar zor bu mesajı atıyorum.Hız testinde 8 mbs çıkıyor ama hiçbir sayfayı hızlıca açmıyor.sayfalara 2*3 saniye bekledikten sonra giriyor tepkime süresi berbat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

superonlinedan turknete geçtim.Muğlada yaşıyorum.Şu an kamlumbağa hızıyla zar zor bu mesajı atıyorum.Hız testinde 8 mbs çıkıyor ama hiçbir sayfayı hızlıca açmıyor.sayfalara 2*3 saniye bekledikten sonra giriyor tepkime süresi berbat.

Dns otomatik kullanın eğer dns varsa kaldırın.

• Speed test veya başka test araçlarına bakarak anlık 15 oluyor gibi bir sonuç çıkarmayın. Modemde bağlantı olarak 4 ayarlı ve 4 ün üzerine hiç bir şekilde (anlık olarak ta) çıkamaz, imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 1 Ağustos 2017; 17:58:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turknete geçecektim adsl için ama çok kişinin sorun yaşaması internetsiz kalması gibi sorunları görünce turk telekomda kaldım istemeyerek. 2 yıl lanet tahhattüt ile 59 tl ödeyeceğim ve telefon görüşmeleri de dahil değil. hiç içime sinmedi türk telekomda olmak, iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum. türk net denemeye değerdi diye düşünüyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

turknete geçecektim adsl için ama çok kişinin sorun yaşaması internetsiz kalması gibi sorunları görünce turk telekomda kaldım istemeyerek. 2 yıl lanet tahhattüt ile 59 tl ödeyeceğim ve telefon görüşmeleri de dahil değil. hiç içime sinmedi türk telekomda olmak, iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum. türk net denemeye değerdi diye düşünüyordum.

Geçmiş olsun. Denemeden kadar vermişsiniz yapacak birşey yok. Herkeste sorun olacak diye bir durum yok binlerce kişi var sorunsuz 100 mbps internet kullanan.

• 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.