Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.930
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    766 Mesaj
    Arkadaşlar selfy nin 69.90 tl 24 mbps fiber 100 gb akn yalın internet modem ücretsizmiş herşey dahil nasıl fiyat acaba alınırmı daha uygunu varmı kota bol olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Orijinalden alıntı: sangokuu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sangokuu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nowo

ben 3gündür sorunsuz kullanıyodum ama bugün kopmalar başladı.Aradım hızımı 1mbpsye düşürdüler :D tekrar aradım 3e çıkardılar.bakalım ne yapıcaz

Ben 85e kadar çıktım hızda ama dediğim gibi doğru dürüst kullanamadıktan sonra 100 de olsa faydası yok.

Doğru dürüst kullanamamaktan bahsettiğiniz nedir acaba?Sizin ankastrede çok sayıda abone olmalı ki başkası da sizin porttan kullansın.Eğer benim internetten başkası da aynı anda kullanacaksa bu fiyat ucuz değil ki!

Yakında anlarsın merak etme Benim port dediğim ankastre değil santral çıkışı. Bir portu 3-4 kişiye vererek bu kadar uygun tarife yapıyorlar. Ha bide ekipleri yok oda fiyata yansıyor ekipsiz çalış ucuza ver. 2018 sonuna kadar birşeyler yapsa iyi olur yoksa silinir gider.

Hmm o zaman kim bilir kim sizin porta ortak yani!Sonuçta genel olarak internet ihtiyacınızı ve download ihtiyacınızı karşılayabiliyor musunuz.Özellikle gece 2 den sonra nasıl durumlar?Sonuçta donma takılma da olsa 2018 sonuna kadar yine de en makulü bu gibi.

Hocam Turknet için burada en çok konuşanlardanım tavsiye edenlerdenim aslında memmunda sayılırım. Sonuçta 85mbps görüyorum. Bu hızı göremeyiz telekomda görsekte dehşet paralar vermemiz lazım. Canımı sıkıyor bazen takılınca eve geliyorum çocuk tabletten video izliyor sorun yok ben bağlanamıyorum fitil oluyorum. Onun dışında gece felan sorun olmuyor. 10-11 mb ile download yapılıyor. Torrent de 7-8 arası görüyorum bazen daha düşük port olayı olmadığından verim alamıyorum tam anlamıyla. Genelde parasına göre iyi. 16 mbps 75Gb 60 lira veriyordum. İhtiyaç konusuna gelince fazlası ile işimi görüyor.

Ben tek kişi kullanıyorum % 99 kablulu bazen kablosuz.O da telefonun program veya güncelleme ihtiyacı için falan.Bana da 75 mbps verebilecekleri görünüyor.Ama kararsız kaldım.Tabi arada takılma da olsa bu hızı alabilirsem çok çok iyi.TT hem taahhüt istiyor hem de daha düşük hızı veriyor.Tabi düşünmüyorum da değil!Mahallenin çoğunluğu 8-24 mbps arası TT kullanırken, bunlar bana 75 i rahat kullandırır mı?Bir sen misin akıllı demezler mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokuu -- 28 Temmuz 2017; 23:6:46 >

• Yarbay
    4605 Mesaj
    Son durum ne simdi hizli buyumeyi kaldiramadilar mi ?
    |
    |
    İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
  • Yarbay
    8868 Mesaj
    Merhabalar, turknet kullanıyorum. Bu değerler için yorum yapabilir misiniz? Oyunlarda çok ping oluyor. Turknet ile konuştum, 2 kere modem değiştirdiğimi söyledim, ev içi kablolar sorun olabileceğini söylediler.

Kablo durumları böyle

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Kullanırsın sorun olmaz. Bizim burada da herkes 8-24 arası kullaniyor. Kablolu kullanıcaksan sorunsuz kullanırsın her mb ini.

|
    |
    sangokuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Hat zayıflaması 30 olmuş senin internete girmen bile mucize bırak pingi. Ya santrale çok uzaksın. Yada tesisatta problem var. Öncelikle kablo tesisatını gözden geçir.

|
    |
    Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Turkneti dene yeni binada sorun olmaz. Sen bakma millete. Dene olmazsa kapat. 60 liraya böyle tarife yok.

|
    |
    Canmacva kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    766 Mesaj

Hocam binada 60 daire var yoğunluk olmazmı ben garantiye alıp türk telekom selfy olmayan paketi 69 tl ye alacağım taşınma durumum falan oluyor bide türknetle uğraşmayayım.

|
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam peki tam olarak nasıl değiştirmem gerekir?
    |
    |

ne verırlerse alın hocam ...

evet 75 mbps verıyorlar ...

ıste benım degerler ;

|
    |
    sangokuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

apartman gırısınden eve gelen kablo baglantıları , ev ıc tesısat ,prızler , baglantılar kontrol edılmelı.
    daha cok ,kabloda ek varsa ve baglantılar ıyı yapılmamıs ıse boyle sorunlara yol acıyor...
    kablonun kendısı cok eskı yada yıpranmıs ıse de aynı sonuc...
    |
    |
    Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Canmacva

Hocam binada 60 daire var yoğunluk olmazmı ben garantiye alıp türk telekom selfy olmayan paketi 69 tl ye alacağım taşınma durumum falan oluyor bide türknetle uğraşmayayım.

Karar merci sizsiniz hocam. Ben sorun olmaz diyorum ama sizin hesabınız aklınız ne diyorsa onu yapın.

|
    |
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Hocam peki tam olarak nasıl değiştirmem gerekir?

Yeni kablo çekme şansın varsa yenile kabloları.

8868 Mesaj

Var hocam yalnız şöyle bir sorunum var. Müstakil bir evde oturuyorum o yüzden kutu yok, direkten geliyor kablo ve ekleme yapmışlar. Ekleme yapılan kablo da çok çok uzun, sanırım bu etkiliyor interneti.

Kabloların vaziyeti bu;

Direkten gelen kabloyu direk dsl olarak modeme bağlayabilir miyim?
    |
    |

Var hocam yalnız şöyle bir sorunum var. Müstakil bir evde oturuyorum o yüzden kutu yok, direkten geliyor kablo ve ekleme yapmışlar. Ekleme yapılan kablo da çok çok uzun, sanırım bu etkiliyor interneti.

Kabloların vaziyeti bu;

Direkten gelen kabloyu direk dsl olarak modeme bağlayabilir miyim?

Direkten gelen kablo nereye kadar geliyor daireye kadar uzaniyorsa hiç ek yapmadan onu kullan. Yok uzanmıyor ise ek yap ama iyi bağla birde boşa kablo mesafesini uzatma. Direkten gelen kablo sağlam mı onada bakmak lazım. Birde direkten gelen bakır 2 uçlu kablo mu? Öyleyse kullanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 29 Temmuz 2017; 0:50:56 >

• Yarbay
    8868 Mesaj

Evet hocam, bakır 2 uçlu kablo.

Direkten gelen kablo evin içine girebilicek kadar geliyor.
    |
    |

Evet hocam, bakır 2 uçlu kablo.

Direkten gelen kablo evin içine girebilicek kadar geliyor.

Tamam onun ucuna dilersen rj11 bağla yada ufak bir aparat var splitter gibi kablonun ucunu ona bağlıyorsun telefon prizi görevi yapıyor dilersen de ondan yap sen bilirsin.

8868 Mesaj

Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
    |
    |
    50 mbit 100 gb kota 80 tl turk telekoma gectim suanda 50-55 arasi stabil hiz aliyorum.Turknette surekli dalgalanmalar oluyordu hat stabil degildi.20 tl fazla veririm kafam rahat olur ayrica eger kotayi 150 yapabilirim 5 tl ucretle.

Orijinalden alıntı: Hasret62

50 mbit 100 gb kota 80 tl turk telekoma gectim suanda 50-55 arasi stabil hiz aliyorum.Turknette surekli dalgalanmalar oluyordu hat stabil degildi.20 tl fazla veririm kafam rahat olur ayrica eger kotayi 150 yapabilirim 5 tl ucretle.

25 TL az da değil hani! 24 ay taahhüt de cabası.Ayrıca 1000 dk telefon hakkı da yok.Beni zaten en çok bu taahhüt olayı caydırıyor.
    Tabi siz memnunsanız iyi ve sorunsuz kullamalar dilerim...
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,486
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.