M

Binbaşı
08 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 85 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba

Çalıştığım şirketin etkinliklerinde ve bazı toplantılarında fotoğtaf çekimi yapmak için

CANON EOS M50 modeli uygunmudur

başka bir öneriniz varmı

Arkadaşlar selam

1 adet 2.5 inç 1 tb wd hdd var bu diskte fotoğraflarım videolarım belgelerim var arada WDPLAYER e takıyorum film felan izlemek için .Ama fotoğraflarım son zamanda klasöre dönüşüp sol tarafında kilit işareti çıkıyor.Ama uzantısı yine jpeg görünüyor.

Virüs taraması yaptım hiç bir şey çıkmadı.Eset ve kaspersky ilede tarattım bir sonuç yok bu arada açılmayıp bozulan fotoğraflarım çoğalıyor lütfen yardım edin teşekkürler

pcde açmak istediğimde aşşağıdaki hatayı veriyor silinmiyor kopyalanmıyor

yani wdlive player bi şekilde resimlerimi kilitliyor

anlatabildim umarım

yardım edebilecek varmı
Arkadaşlar geçen ayın bitmesine 10 gün kala hızım düştü bir baktım 254 gb gözüküyor modem şifremi felan değiştirdim anlayamadım sonra kalan 10 gün takip ettim sorun yok ay sonu bir baktım 98 gb düşmüş ama hızım hala 3 mbit (akk 100 gb bende) aradım anlattım kimse inanmadı olamaz felan yanlışlık olmuştur felan dediler

bu ay kontrol ettim ve yakaladım

sistemleri kafasına göre ayın belli günlerinde toplamı alıp yazıyor örneğin ayın 1 inde başlıyor 3 de bitiriyor toplam kullanım 64 saat harcanılan kota 5 gb diyor sonraki ölçümü 3 den başlatıp devam ediyor bu tarihler 1 günde 3 günde olabiliyor

garip olan aşşağıdaki resimde ayın 10 ile 13 arasına 4 kere bakıp hepsinin kotasına hesabıma eklemesi bu şekilde katlamalarla ayın ortasında kotanızı doldutturuyorlar. aradım arıza kaydı oluşturdular

lütfen sizde kontrol edin sizinkilerdede bu sorun olabilir.

Geçtiğimiz cuma günü net gitti tamamen modemde sadece wairles ışığı yanıyordu

aradım kayıt açtılar ertesi gün aradılar düzelttik dediler tekrar modem kurulumu yapmamı istediler yaptım bağlantı ışığı var fakat net yok modem İP alamıyor durumda yani
aradım kayıt açtılar ertesi gün aradılar şifremi değiştirdiler tekrar kurulum yapın dediler yaptım olmadı
aradım kayıt açtılar ertesi gün aradılar modem bozuk dediler başka modem var onunla da denedim yine aynı sorun var dedim
tekrar kayıt açtılar konuştum herseferinde olduğu gibi baştan anlattım her şeyi bizde sorun gözükmüyor hat sağlam dediler
bina tesisatınızı kontrol ettirin dediler tamam dedim ertesi gün elektrikçi buldum tesisatı kontrol ettirdim elektrikçi hattın sağlam olduğunu söyledin bina içinde sorun yok dedi siprinter cihazını da değiştirdim kablolaları değiştirdim sıfır kablo aldım taktım yine aynı sorun devam ediyor modemin firmasını arayıp tekrar kurulum yaptım olmadı
tekrar aradım kayıt açtılar dün birisi aradı telekom port taşıma işlemi yapmış ondan olmamış dedi siz kurulum yapın tekrar olacak dedi kurulum yaptım olmadı
tekrar aradım kayıt açtılar :)

8 mbit adsl kullanıyorum kurumsal aboneyim

başvurabileceğim biyer varmı bu konuyla ilgili acaba
Sizde durum nedir arkadaslar
Arkadaslar ipad 2 uzerinden paylasimdaki diske ulasabilirmiyim yani

Evde 1 tane pc var pc de 2 hdd var 2. Hdd evdeki ağ uzerinde paylasima acik wd live medya oynaticim da ayni ag uzerinde medya oynaticidan pc uzerindeki paylasima actigim diske ulasip icindeki video resim dibi dosyalarimi oynatiyorum ipad 2 uzerinden bu diske ulasip resimlei veya videolarimi gorup oynatabilirmiyim bunun icin bir program varmi
gittigidiyordan 3 aylık live kod aldım kodu girince

Can't retrieve information from Xbox LIVE please try again later Status Code: 801613C9''

bu nedir arkadaşlar bilgisi olan varmı acaba
Bayern Münih'e imza atan Shaqiri, şok iddialarda bulundu.

Kosovalı futbolcu, "Galatasaray, Basel'e beni almak istediğini söylemiş. Ama Galatasaray'dan hiç kimse benimle bu konu hakkında konuşmadı. İstek gelmedi. Benim düşüncem Galatasaray beni almak için fazla uğraşmadı. Lüften bu konuyla ilgili başka soru sormayın. Bayern Münih gidi büyük bir kulüple anlaştım ve çok mutluyum" dedi.

milliyet
bi arkadaşa cihaz alıcam cihazın özellikleri

killzone 2 ve 3 oyunu 2 kol 250gb ps3 ve frag controller 8 ay daha garantili slim Ayrıca ps3 ün içinde Borderlands bütün ek paketleri ile psn den alınmış 24 tl lik bi oyun Dead Nation Little Big Planet,İnfamaous,Burnout Paradise The Ultimate Box ve Rachet and Clank ve Wipeout Hd Fury oyunları var kopya oynanmamış hiç

sizce ne kadar eder bu cihaz
arkadaşlar nereye soracağımı bilemedim ben de htc desire s var oyun satın almak istiyorum tegra zone içindeki ninja oyununu satın almak istiyorum fakat yapamıyorum bir yere üyemi olmamız gerekiyor

oyunun olduğu marketten satın al diyorum indirilecek içerik yok hatası veriyor bilgisi olana varmı
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
alışveriş yaptıklarım

mxkoc,RED LORD CHE,cause_of_death,remzicigim,kruezberq
06.04.2013 emren33
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.064
İkinci El Bölümü Mesajları: 182
Konularının görüntülenme sayısı: 95.449 (Bu ay: 565)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 35 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.