F

Yüzbaşı
07 Ağustos 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Dostlar merhaba. İsyerimde bilgisayar bozuldugu icin bir bilgisayar almak istiyorum, yapacagi tek sey internete girmesi baska hicbir sey yapmayacak program bile kullanilmayacak oyun zaten olmayacak.

akakce.com dan su ilanlari gördüm:

https://www.akakce.com/bilgisayar-masaustu,1,2.html

Bir arkadasim bunlar cop dedi o yuzden vazgectim (Sizce hic is gormez mi?)

internette su tavsiyeyi gordum :

https://cihaz.tv/1500-tl-pc-toplama-tavsiyesi//

Bu da kasa haric 1500 civari yapiyor.

Daha ucuz bir sistem tavsiyeniz var mi? Dedigim gibi istegim sadece internete girmesi ve beni üzmemesi.

Tesekkurler

Merhaba dostlar,

Bir aptallık edip cok anliyormus gibi binance uzerinden kaldiracli islem yaptim. Şuan izole marjinde toplam borç 41 bin tl net deger 47 bin tl hesap net degeri de 6 bin tl gozukuyor.

Bu 41 bin tl borcum mu var sisteme? Ödemessem ne olur? Ben para bittigi zaman fişini çeker hesap sifirlanir diye dusunmustum yanlis mi dusundum? Lutfen yardimci olun, troll yapilacak bir konu değil.

Adminler konuyu silebilir ben nasil silinebildigini bulamadim

Bu ne arkadaşlar hava güllük gülistanlık godzilla bize küstü mü ne oldu?

Dostlar press hareketlerinden farkı yararı nedir bu hareketin?
Merhaba arkadaşlar, bu sporu 4-5 aydir yapiyorum son 2-3 antremandir omzundan ses geliyor ve yarıda birakiyorum. Bugün önemsemeyeyim dedim ama ses çok artti resmen kemik kiriliyormus gibiydi. Agri yok, onceden ses de yoktu.
Bu spora yeni basladim. 70 kg im. 1.4 den alsam 100 gram 2 den alsam 140 g protein ihtiyacim var. Bu proteini kirmizi et ten alsam cok pahali. Hindi den alsam ha keza pahali ama daha da önemlisi bulmasi dert. Tavuk desek jinekomasti yapiyor diyorlar hormonlardan dolayi. Supplement kullanmak istemiyorum. Bu sporu supplementsiz yapmanin yolu yok mu?
Merhaba arkadaslar. Ben de jinekomasti oldugundan supheleniyorum ama emin degilim. En iyisi doktor kontrolu ama şu korona surecinde hastaneye gitmek istemiyorum. Gogusumu siktigim zaman ust tarafi net bir sekilde anlayabiliyorum sadece ustunde biraz yag var gibi ama alt taraf tamamen bosluk hic kas falan gelmiyor elime. Bunun disinda nelere dikkat edebilirim teshis icin? Meme basinda biraz kavislenme var ama internette gordugum kadar degil. Sol meme ucum oldukça yumusak sagda bazen cok az sertlik olabiliyor.
Merhaba dostlar, ben vodafone fiber kullanicisiyim. Az once taahutum bittigi icin yeni tarife fiyat bilgilendirmesi icin musteri hizmetlerini aradim. Bana cok iyi fiyat verdiler. Ben de fiyat guzel ama ben kullanirken hizdan memnun olmadigimi 100 mbit e yakin bir deger almadigimi belirttim ama musteri hizmetleri bana :"akk kalkti ama sizin hizinizda guncelleme yapilmadi ki o yuzden sizin hiziniz dusmeye devam ediyordu dedi"

Ben bu konularda cok bilgili degilim yanlisim varsa duzeltin ama benim bildigim akk kalktigi tarihten itibaren taahhutlu musterilere de artik akk uygulanamayacagiydi. Ki benim paketimde Fibernet 100 mbit sınırsız yaziyor.
Bunu sadece bilgilendirmek için yazıyorum. Yoksa netflix ile çoktan görüştüm arkasında durmuyorlar.

2 ay önce ilk ay ücretsiz kampanyası ile netflix'e üye oldum. Çok dizi izlemedim ve ortaklaşa girmedikçe 40 tl vermeyi anlamsız buldum kapattım üyeliğimi. Kapatırken kredi kartı bilgilerini silme seçeneğini de aramıştım ama bulamayıp neyse koskoca netflix sonuçta diye kapattım. Meğerse zahmet edip beyfendilere özel bir maile kredi kartı bilgilerimi sil diye rica etmemiz gerekiyormuş. Neden acaba?

Neyse kredi kartı ekstremi kontrol ederken ne göreyim? Amsterdamdan 20 gün önce bir netflix hesabına para çekilmiş. Ulan bu benim hesap mı başka hesap mı diye kontrol etmeye çalışırken mail şifremi girmeye çalıştım, dadadaa mail tanınmıyor. Allah allaaah benim böyle bir mail ile hesabım vardı ne alaka şimdi, sonra kendi e-mail imi açtım ve netflix den gelen mailleri kontrol ettim.

Sırasıyla dünyanın farklı yerlerinden girildi diye mail atmışlar sonrasında da mail adresiniz değiştirildi e maili. Mail adresimi benden habersiz nasıl değiştiriyor KOSKOCA NETFLİX.Yıl 2019 telefonuma mailime şuna buna onay kodu atsın ben onay verirsem değiştirsin. Ne demek mailiniz değiştirildi.

Neyse yazdım netflix e böyle böyle muhtemelen hesabım hacklenmiş hacı napalım,bir iki sorudan sonra hesabı bana geri verdi. E dedim para nolacak. Onu geri veremeyiz dizi izlenmiş dedi. Nasıl dizi izlenmiş ben mi izledim ben hayatımda amsterdam a bile gitmedim derken ya sizi anlıyorum ama yapabilecek bir şeyimiz yok ama merak etmeyin bir daha para çekilmeyecek.

Bu nasıl bir açıklama ya. Neyse kısa bir tartışmaya girdim bu sizin suçunuz falan diye. Bana dedi netflix çok yüksek güvenlik ile koruyor kredi kartınızı muhtemelen mailiniz hacklenmiştir dedi. Kredi kartlarımdan amazona psn hesabıma steam hesabına aliexpress e kadar her şeyi tek bir hesapta yapıyorum onlar hacklenmiyor neden sadece netflix? Çok güvenli güvenlik diyorsunuz ama bana sormadan mail adresinim değiştiriliyor nasıl iş? diye sordum. Cevap alamadım.

Yarın türk netflix ine yazarım. Gerçi uluslararası olan böyleyse türk tarafı hiç umursamaz.

Nerde ürün yanlış geldi diye 100 doları aynı anda geri yollayan amazon, ürün gelmezse anında parayı geri veren aliexpress nerde netflix...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.182
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 14.803 (Bu ay: 1.156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 943 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.