Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (450. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellowen334

Arkadaşlar turknet engelli tarifesini almak istiyorum
    hızım 25 mbits destekliyormuş. vds2 modeme ihtiyacım olacak ikinci el ucuz nerden bulabilirim.

Forumdan 50 tl ye aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom1259

Bulunduğumuz bölgenin ne kadar hızı desteklediğini nasıl öğreniyoruz arkadaşlar

Yukarıda yazmıştım yine yazıyorum

Bu adresten öğrenebilirsiniz

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

• quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

quote:

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

quote:

hocam sizin verdiginiz link de sokak bina noma kadar girip bakiyorum. fiber de var gozukuyor vdsl de .ama musteri hizmetlerini ariyorum yok diyor.anlamadım gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: oppia

dsmart başlığında yazdım cevap alamadım. buradan da sormuş olayım:

dsmartla 2 nisanda sözleşmem bitiyor. ben şimdiden turkneti arasam desem ki dsmartla sözleşmem bittiğinde yani 3 nisandan itibaren internet hizmetimi sizden almaya başlayayım deyip şimdiden aboneliğimin 3 nisanda başlaması şartıyla abonelik sözleşmesini imzalasam olur mu? mümkün müdür böyle bir şey?..

Ben öyle yaptım Superonline aboneliğimi bitmesine 1 hafta kala başvuru yaptım, başvuru yaparken telefon ile aradım ve 15'inde sözleşmem bitiyor ona göre aktivasyon işlerini yapın dedim. 15'i akşamı SO kapandı 15 dakika sonra da TürkNet aktif hale geldi.
  • Turknete başvurdum belgeleride kargoyla gönderdim fakat altyapı uygun olmadığı için bağlayamıyoruz interneti dediler. Turknet benzeri yüksek aknsi olan başka sağlayıcı var mı acaba?

• Hocam superonline fiber den geçmek sizce.mantıklımı karar veremedim taahhüt 18 Mart ta bitiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jonathanlivinston

Hocam superonline fiber den geçmek sizce.mantıklımı karar veremedim taahhüt 18 Mart ta bitiyor

1 mayıs sonrasını planlamanız lazım bence. Malum AKN olayı komple değişiyor. Eğer şu anki hızınız iyiyse AKN olayı değişince de size avantaj sağlıyorsa Superonline fiberde kalın çünkü TurkNet TTNET altyapısınıı kullanıyor ve bu yüzden size fiber vermez.

Şu anki hızınız kotanız nedir?
  • lordakrep kullanıcısına yanıt
    Şimdi bana bu bilgileri veriyor ben vdsl alabilir miyim? Şuan 16 kullanıyorum.

Altyapı Hizmet/Yalın Hız
    FIBER/VDSL

41MBps
    ADSL

17MBps
  • 25 megabit hız 75 gb kota ama taahhüt bitiyor 25 e 50gb A düşürecekler sanırım 1 Mayıs tan itibaren ne gibi bir şey gelicek

• devam eden kendi sürecimi paylaşayım şuan ki evde tel yada adsl hat yoktu sıfırdan başvurdum;

1. c.tesi kampanya telefonunu arayarak başvurdum, üyelik sözleşmesi için maile link attılar, link hatalıydı, p.tesi aramama rağmen linki düzeltemediler.
    2. p.tesi intenernet sitesinden kendim başvurdum, modem için kredi kartı bilgimi de verdim. Aynı gün abonelik sözleşmesini imzalayıp sürat kargo ile gönderdim. (Sakaryadan)
    3. Ertesi gün bana modemi UPS kargo ile gönderdiler.
    4. Ertesi gün gönderdiğim abonelik sözleşmesini kargo şubesinden kendileri aldılar.
    5. Abonelik sözleşmesinin ulaşmasından sonraki gün turk telefon numara tahsisi ve kablo bağlantısını yaptı.
    6. Turk telekom 1 günde işini halletti turk telekon bağlantısından sonra 2 gündür Turknet aktivasyon yapamadı halen bağlantım yok bekliyorum.

Başvururken VDSL altyapın var dendi vodafone sitesinde çıkıyordu, ttnet de 24 mbps verebiliriz demişti, fakat Turknet adsl bağlabiliriz diye dün mesaj attı. Şuan vodafone sitesinde boş port yok gözküyor.

İnternet bağlanırsa güncellenecek bugün 5. gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: inceliCEM

devam eden kendi sürecimi paylaşayım şuan ki evde tel yada adsl hat yoktu sıfırdan başvurdum;

1. c.tesi kampanya telefonunu arayarak başvurdum, üyelik sözleşmesi için maile link attılar, link hatalıydı, p.tesi aramama rağmen linki düzeltemediler.
    2. p.tesi intenernet sitesinden kendim başvurdum, modem için kredi kartı bilgimi de verdim. Aynı gün abonelik sözleşmesini imzalayıp sürat kargo ile gönderdim. (Sakaryadan)
    3. Ertesi gün bana modemi UPS kargo ile gönderdiler.
    4. Ertesi gün gönderdiğim abonelik sözleşmesini kargo şubesinden kendileri aldılar.
    5. Abonelik sözleşmesinin ulaşmasından sonraki gün turk telefon numara tahsisi ve kablo bağlantısını yaptı.
    6. Turk telekom 1 günde işini halletti turk telekon bağlantısından sonra 2 gündür Turknet aktivasyon yapamadı halen bağlantım yok bekliyorum.

Başvururken VDSL altyapın var dendi vodafone sitesinde çıkıyordu, ttnet de 24 mbps verebiliriz demişti, fakat Turknet adsl bağlabiliriz diye dün mesaj attı. Şuan vodafone sitesinde boş port yok gözküyor.

İnternet bağlanırsa güncellenecek bugün 5. gün.

Vdsl için boş port olup olmadıgının sorgulamasını nasıl yaptınız?

• isseyy kullanıcısına yanıt
    ttnet müşteri hizmetlerini aradım, boş port var ama mesafesi biraz uzak 24 mbps verebiliriz dedi, aynı bilgi vodafone fiber nerede sayfasında da çıkıyordu. turknet adresinize 32 mbps veririz sorun olmaz dedi.
    Turknete başvurdum, Telekomdan bağlantıya gelen arkadaş en fazla 8 mbps alırsın burda dedi bağlantıyı yaptı. Ertesi gün altyapınız ADSL e uygun olduğundan 16 mbps bağlantı yapılacak diye mesaj attı Turknet,
    halen aktivasyon olmadı bağlantı olursa merak ediyorum hızı, 8 mbps olursa uğraşmam Turknet ile bir de vdsl bağlatı olacak diye boşuna modem aldık.
  • Az once arandim ve fiyat farki olmadan yibe taahutsuz 59 tl uzerinden adil kullanim kotasiz tarifeye gecirecegiz dediler kabul ettim bende

• Bende az önce arandım aynı fiyata AKK olmayan tarife sundular.Arkasından başka birşey çıkmayacağından emin olmadığım için daha sonra aranma seçeneğini seçtim.Mayıs sonunda AKK'ların kısmen kaldırılması ile ilgili olarak Turk.Net'te komple kaldırıyor olabilir.Türk.Net böyle bir hamle yapabilir yani.Yinede aslını bir öğrenmek lazım.
  • benide aradalar kabul ettim bende :D
  • AKNsiz tarifeye geçenler online işlemdeki paket bilgilerim kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz? İlerde belki AKNsizlere zam yapıp, AKNlilere zam yapmayabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut

AKNsiz tarifeye geçenler online işlemdeki paket bilgilerim kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz? İlerde belki AKNsizlere zam yapıp, AKNlilere zam yapmayabilirler.

beni de aradılar bende kabul ettim, sonra sms geldi taahhütsüz diye öyle bişey olursa yine akknli tarifeye geçeriz sıkıntı olacağını sanmıyorum...
  • Ücret farksız akn siz tarifeye geçirdiler beni :)

• geçtiğiniz paketi buraya resmini atabilir misiniz bende yeni başvurdum türknete pazaretesi geçişimi başlatacaklar bakalım bizde sunarlar mı bu paketi
  • 
Sayfa: önceki 448449450451452
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.