Teğmen
08 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 272 (Bu ay: 0)
Gönderileri
https://www.tchibo.com.tr/kapitone-kayak-montu-kircilli-antrasit-p400093623.html?dim1=03&wt_uk=66b48667d11244bbb7daceca6f0021a1&wbdcd=EUlLmn9zJU

*** S - L -- XXL kaldı

**saldırın ** :)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Böck, cemall058, HCan35, ardaglmz, Echoés, hasan.yurdakan, colibaly, madmahmutd, malitatlii, sodavisne, nabsin, ceset_1980, efekan_02, orhan_seyfic, labtek82, prigione, larenuf, mercangage, fangshadow, ReNDeS, jovenleon, iogurer, Meraxes, WallacE McKarT, BillyBibbit, horozcu yavuz abi, armo07, marxx, texmo, VLX, kolcu45, umitcinar03, black_raider, SYE35, Rechargeable, Adminnuh, Teknopark©, Aesthetics, gorkemert, mturgaye, hamemo, yigitmete, K3K3K, ugur1418, isobay, Sam Fisher 6600, gneu1989, Tugayy, orhanari71, pankiyaz, valar_morghulis, üç f, cemsch, bluee24, hetşat, mmert02, @forever, ufukman, If you my star, yrlmz1, haydiin, hlldnc, katsumotho, s.uzun, Cem_16, celal_55, maestro_of_world, piayback, M-A-K, NaturalBornKillaz, T-Y, korcakhasn, Mavi83, denizkent, Joong, dekareme, fatih8134, sezerbaris, fenermaniac, bosphrus, yazilimsever, kızıl ay, selcukercin, hasü50, M_e_G, kadtas, orhanyıldız, rakipsiz89, nesTeer, ysfylmz, psychô, muratyx, fimi, bagcesmeli41, quak, daredevil40, tanjugunduz, poyut08, simyaci, Aesthetics, insua, eprex123, Tornedo, _SC, icolie, Bar_Fedaisi, VLX 107 Kayıtlı Üye, 34 Misafir Kullanıcı, 55 Mobil Kullanıcı ( 52 Mobil Cihaz
https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/5845/axessin-yeni-yil-hediyesi-kartinizin-son-2-hanesi

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce "Hemen Katıl"a tıklayarak kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.• Tüm Akbank kartlarıyla 31 Aralık'a kadar tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri 5. alışverişe işlem yapılan kartlar içinde son 2 hanesi en büyük olan kadar chip-para verilecektir.• Axess Mobil üzerinden katılan müşterilere 10 TL chip-para daha hediye edilecektir.• Kartın son 2 hanesi 00-49 arasında ise 50 TL chip-para verilecektir.• Bir müşteri kartının son 2 hanesine bağlı olarak en fazla 99 TL; Axess Mobil üzerinden katılmış ise 109 TL chip-para kazanabilir.• Hak edilen chip-paralar; iptal/iade işlemleri de dikkate alınarak 11 Ocak 2018 tarihinde yüklenecek ve kullanılmaması durumunda 18 Ocak tarihinde geri alınacaktır.• Aynı gün, aynı işyerinden yapılacak 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.• Kampanyaya tüm Axess Bireysel ve Ticari kartlar dahildir. BankO Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalar asıl kartın hedefine sayılır.• Kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.• İnternet üzerinden yapılan alışveriş işlemleri kampanyaya dahildir.Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. En son harcama sanal veya ek kart ile yapılmışsa, chip-para ilgili kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenir.• Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.• Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tuta
Akbank Direkt’e girdiğiniz anda, indirimli BiTaksi’niz kapıda!


​​Akbank kredi kartları ve Neo kart ile yapacağınız BiTaksi ödemelerinizde 15 TL hediye! Akbank Direkt’e giriş yaparak indirim kodunuzu almayı unutmayın

http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/bitaksi-kampanyasi.aspx

Akbank Direkt’e girenler, İstanbul’da Getir ile yaptıkları 40 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL indirim kazanıyor.

http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/getir-kampanyasi.aspx


Akbank Direkt’e Girdiğiniz Anda, İndirimli BiTaksi’niz Kapıda!​​​
Akbank Direkt’e girenler, İstanbul ve Ankara’da BiTaksi ile ulaşımlarında 15 TL indirim kazanıyor.
20 Mart 2017’ye kadar kampanya fırsat kodunuzu, Akbank Direkt’te bulunan Kampanyalar menüsünden görüntüleyebilirsiniz.
Akbank Direkt hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Akbank Direkt’e ister müşteri numaranızla veya TC kimlik numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı numaranızla giriş yapabilirsiniz. Akbank Direkt şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse, "Şifre Al" butonunu tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.
Hemen Kazan
Şifre Al
Kampanya Şartları​
Akbank Direkt müşterilerinin Akbank kredi kartları veya NEO kartlarıyla yaptıkları yolculuklar 15 TL indirimlidir.
Kampanyadan yararlanmak için Akbank Direkt’e Müşteri Numarası, TCKN veya Kredi Kartı Numarasıyla giriş yapıp “Kampanyalar” alanından indirim kodu alınması ve alınan kodun BiTaksi’de “Promosyonlarım” alanına girilmesi gerekmektedir.
Kampanya 6 Mart 12:00 – 20 Mart 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
Kodlar 20 Mart 23:59’a kadar Akbank Direkt’ten alınabilir, 20 Mart 23:59’a kadar yapılan yolculuklarda kullanılabilir.
Kampanya sadece Akbank Direkt müşterilerinin Akbank kredi kartları veya NEO kartlarıyla yaptıkları ödemelerde geçerlidir. Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve bu kartlara bağlı sanal kartlar yararlanacak olup, Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
Kampanya İstanbul ve Ankara’da geçerlidir.
Her müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve birden fazla yolculukta kullanılamaz.
15 TL altında kalan yolculuklar ücretsiz sayılır. 15 TL üzeri yolculukların ödemesi 15 TL düşürülerek tahsil edilir. İndirim ödeme esnasında otomatik olarak düşülür.
Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.
İndirim kurumsal yolculuklarda geçerli değildir.
Kampanya sürücülere açık değildir.
Akbank ve BiTaksi kampanyada değişiklik yapma hakkına sahiptir.​
merhaba

kadıköy evlendirme dairesi yanındaki otopark bu 7/24 açıkmı birde günlük ücreti nekadar
12 Temmuz a kadar geçerli mobil alışverişte 75/20 indirim kodu

MBL20
https://www.generali.com.tr/yasal/hepsiburada-hediye-ceki/

Katılım Şartları “20 TL Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası’’ (“Kampanya”), Generali Sigorta tarafından düzenlenmektedir. Kampanyaya katılan herkes aşağıdaki katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. “20 TL Hepsiburada Hediye Çeki Kampanyası’’, Generali Sigorta çağrı merkezi ve websitesi satış kanallarında 12 Mart 2015 tarihinde 16:00-18:00 arasında 2 saat boyunca düzenlenecektir. Söz konusu tarihlerdeki belirtilen saatler arasında, Türkiye genelindewww.generali.com.tr internet adresine ücretsiz giriş yaparak trafik sigortası veya kasko sigortası teklifi alanlar ile 0850 555 55 55 numaradan çağrı merkezini arayarak trafik sigortası veya kasko sigortası teklifi alanlar katılabilir. Bu saatler arasında ücretsiz teklif alan tüm kişiler 20 TL Hepsiburada hediye çeki ile ödüllendirilecektir.

Katılım Koşulları : Katılım ücretsizdir. Kazananlar 18.03.2015 tarihindehttps://www.generali.com.tr adresinde yayınlanacaktır. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamazlar, katılmış olsalar dahi ödül kazanmaları halinde bu ödüller verilmez. KDV ve ÖTV hariç tüm yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenecektir. Generali Sigorta çalışanları, onların birinci derece akrabaları uygulamaya katılamaz, katılmış olsalar dahi ödül kazanmaları halinde ödülleri teslim edilmez. Generali Sigorta, hile yaptığı tespit edilen kullanıcıları kampanya dışı bırakma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes, katılım şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Kasko sigortası açısından risk kabul esasları çerçevesinde bazı kişilere teklif verilemeyebilir ve çekiliş hakkı tanınamayabilir.


http://www.n11.com/kampanyalar/5-yildizli-alisveris?icid=200501_b_5-yildizli-alisveris


KAMPANYA KOŞULLARI
n11.com üyeleri, 27 Kasım - 11 Aralık 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 100 TL ve üstü ilk alışverişlerinden 22, 44, 77, 111 veya 222 TL değerinde kupon kazanıyor.
Sepet tutarlarına göre hangi alışverişlerden ne kadar kupon kazanılacağı ve bu kuponların hangi sepet tutarlarında kullanılabileceği aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Kazanılan sepet tutarı Kupon tutarı Kullanılan sepet tutarı
100 - 249 TL 22 TL 100 TL ve üstü
250 - 499 TL 44 TL 200 TL ve üstü
500 - 749 TL 77 TL 300 TL ve üstü
750 - 1.499 TL 111 TL 700 TL ve üstü
1500 TL ve üstü 222 TL 1.000 TL ve üstü

Kupon kazanabilmek için 11 Aralık 2014 tarihine kadar alışveriş yapılması ve sipariş teslim alındıktan sonra Hesabım sayfasından alışverişin tamamlanması gerekmektedir.
Misafir kullanıcıların, kupon kazanabilmeleri için alışverişlerini tamamlamadan önce n11.com’a üye olmaları gerekmektedir.
Alışveriş tamamlandıktan sonra kuponlar hesaba yüklenecek, 15 gün sonra kullanıma açılacaktır.
Kazanılan kuponlar, kullanıma açıldıktan sonra 11 gün boyunca geçerlidir.
Hesaba yüklenen kuponu kullanmak için ödeme aşamasında seçmek yeterlidir.
Bir kişi, 5 farklı tutardaki kupondan en fazla birer tane kazanabilir. Birden fazla n11.com hesabı açılarak aynı tutarda birden fazla kupon kazanmaya çalışılmasının veya ticari alımların tespiti durumunda kupon yüklemesi yapılmayacaktır ve yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Her alışverişte en fazla 1 adet kupon kullanılabilir. Kuponlar, n11.com’daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kupon kazanımında Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Otel, Bilet, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri dahil değildir.
Kazanılan kuponlar; Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Otel, Bilet, Altın & Gümüş, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat, Süpermarket kategorilerinde kullanılamaz.
Kampanya esnasında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır ve n11.com kupon tutarı, puan ile kredi kartı vade farkı hariç tutularak hesaplanacaktır.
n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:[/simage]
​Maximum Kart’ ınızla 1-14 Ağustos 2014 tarihleri arasında N11.com’dan tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişe, yine N11.com’da kullanmak üzere 111 TL MaxiPuan hediye! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit fırsatı ile!


http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=+N11+MaxiPuan+Kampanyası&IdCampaign=MzQ1-ISBKampanya Detayları:

1. Kampanyadan yararlanılabilmesi için N11.com’dan tek seferde 1.000 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışveriş yapılması gerekmektedir.
2. Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece N11.com’daki alışverişlerinizde kullanılabilecektir.
3. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı alışveriş üzerinden olacak şekilde azami 111 TL MaxiPuan kazanabilir.
4. Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "N11" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
5. Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "N11”" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
6. Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
7. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının Banka sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
8. İlave MaxiPuan'lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan kartlara yüklenir.
9. Puanların son kullanma tarihi 3 Eylül 2014 olup, 4 Eylül 2014 tarihinde kullanılmayan MaxiPuan’lar geri alınacaktır.
10. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kart, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart, Bankamatik ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
12. Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
13. Kampanya kapsamında Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Seyahat, Otel, Bilet, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişlerden MaxiPuan kazanılamaz.
14. BKM Ekspress kullanılarak yapılan ödemeler de kampanyaya dahildir.
Arkadaşlar fiyat uygun geldi paylaşmak istedim. Ürünü kullanmadım bilgi sahibi degilim.39 TL lik fiyatı :

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=152491&productId=evvesidockwireless

Ortalama piyasa fiyatı :http://www.cimri.com/vestel-idock-wireless-ipod-hoparloru / https://www.vestel.com.tr/vestel-idock-wireless


Ürün incelemesi :

Ürün sabah elime ulaştı. 39 luk zamanından sipariş etmiştim.
İlk izlenimler;

***Ses daha öncede bahseden arkadaşlar olmuştu, bass fazla yok gibi, ama yinede tatmin ediyor fiyatına göre.
***Hoparlörlerin ayrılması eğlenceli oluyor.
***Ben daha küçük bir ürün bekliyordum, ancak durduğu yerde kaliteli bir ürün izlenimi veriyor. Havalı.
***Iphone 4 demiş, ben 4s ile denedim sorunsuz.
***Kumandasını kendisine doğru tutmasanızda çalışıyor. Bu güzel, ayrıca iphone takılınca şarkıları bunun üzerinden atlatabiliyorsunuz. Kumanda görevini fazlasıyla yerine getiriyor.
***Bilgisayara bağladım hoparlör olarak kullanıyorum. (Samsung Note3 kullandığım için dock şimdilik işime yaramıyor.) Bu ürünün fiyatı düşsün diye bekliyorum.http://www.ebay.com/itm/201019851350
***İhtiyacınız varsa ve 39 liraya tekrar düşerse alın derim.

Sonuç: Fiyatına göre kalite ve performansını sevdim. Karar sizin.


Ürün incelemesinden dolayı "alkapto1" arkadaşımıza tşk ederim.
Merhabalar kliksa dan SEIKO SNAE75P1 Erkek Kol Saati beğendim

almak istiyorum ama heryerde 1000 tl üstü kliksa da 700 tl çivarı

Kliksa nın SEIKO garantisini hangi firma vermekte bilgisi olan varmıdır veya kliksa dan SEIKO alıp bana yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa minnettar kalırım

http://www.kliksa.com/urun/seiko-snae75p1-erkek-kol-saati/902035338?utm_source=cimri&utm_medium=comparison&utm_campaign=listing

saygılar
Hakkında
Konum: Yurt Dışı,Yurt Dışı
Forum İmzası:
Hakkımda:
...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 138
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.056
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 39.652 (Bu ay: 1.246)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 694 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.