Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.146
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2701 Mesaj

Şimdi başvur başvururken taahhüdünün son gününü söyle ve taahhüdün bittikten sonra turknetten hizmet almak istiyorum de, ona göre ayarlıyorlar. Modem olarak sana verecekleri hıza göre bir modem alabilirsin.
    |
    |
    MysticDesign kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz Galatasaray Cumhuriyeti değil, Cumhuriyet’in Galatasaray’lı çocuklarıyız.
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj

Aldiginiz internet hizi vdsl veya hizli bir adsl paketiyse videolari 1080p cozunurlukte otomatik calistirdigi icin kotayi hizli dolduruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bLind kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

zyxel vmg3312-b10b bakabilirsiniz.

|
    |
    teknobomb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Altyapisi vdsl desteklemiyen arkadaslara turkneti onermiyorum.60 tl baska bir firmadan ayni hizi alabilirsiniz kota 150 olmasa bile 100 gb olur en azindan daha kaliteli ve kesintisiz hizmet alirsiniz.taadut olayida bize gore guzel avantajli ancak hat uzerinde degisiklik yapiyorlar taadut olmadigi icin keyiflerine gore.Vdsl kullaniyorum 60 mbit hiz aliyorum memnunum ancak kesinti olabiliyor durduk yere.

@heavyyear

Modem arayuzunden sifrenizi kullanici adinizi dogru girdiyseniz bekliyceksiniz arkadaslar mecbur. aynisi banada oldu hic bir hat isigi yanmiyordu modemde turkneti n merkezden acmasi gerekiyor.vdsl kullaniyorsaniz modem vdsl uyumlu olmasi gerekir ip almasi icin yoksa bu bahsettigimiz olay olur.

|
    |
    heavyyear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam her şey tamam ama ışık yanmıyor. Bugün ekip gelecek bekliyoruz bakalım

|
    |
    Hasret62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eveeeet Turknet'i 1 saniye bile internet KULLANAMADAN terk etmek zorunda kaldım çünkü ayın 1'inden beri altyapımın desteklediklediğini söyledikleri 50 mbit hızı veremediler. Bugün 08.30-13:30 arası ekip geleceğini söylediler (3. kez ekip geliyor) ancak gelen giden olmadı maalesef. 14:00 'de arayıp sorduğumda iste bana bilgilendirme yapıldığını(!) ve altyapımın onların söylediği gibi 50 değil SADECE 8 MBIT kaldırdığını söylediler(eski hızım 16 mbite kadardı). Ben de iptal etmek istediğimi söyledim. ( Ayrıca Vodafone 'a gittiğimde de 50 mbit desteklediğini söylüyor.) Saçmasapan iş yapan bir kurum(!) söyledikleri sözlerin arkasında duramayıp üstünden 15 gün geçtikten sonra sizinle dalga geçerek yan çizmeye çalışan bir firma(!) .

Uzak durun uzak tutun yazıklar olsun. Verdiğim kargo parasına vs'ye de yazık.

edit : Sırf VDSL modem aldım hatta hızınız destekliyor dedikleri için. Neyse ki iade süresi dolmadı da iade edebilicem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likennyy -- 14 Mart 2017; 14:44:36 >

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 14 saat 1 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    esenyurtta merkezi bi yerde site içerisinde oturuyorum 50mb superonline hizmet veriyor ama turknet vermiyormuş yalan oldu kaldık yine superonline'a
    |
    |

Apple iPhone 8 64GB
    iOS 12.1.1 Unc0ver JB

İntel Core i7 4790K 4.9Ghz - MSI Z97A Gaming 6 - EVGA GeForce GTX 980 Ti ACX SC+ ACX 2.0+ - Kingston HyperX FURY 4x8 1866Mhz - EVGA SuperNOVA 750 G2 80+ GOLD - Samsung 850 Evo 250x2 RAID0 - NOCTUA NH-D15 - Zalman Z11 Neo Acer K272HULBMIIDP - 27" 2560x1440 LED IPS Monitör
  • Yarbay
    7427 Mesaj
    turknet tum sorunlarımı 2 gunde cozdu.artık musteri hizmetleri ile işim olmaz insallah.hızım 13 mb 150 gb kota ve 1000 dk bedave.cok iyi.evi de taşısycam turknete.
    |
    |

Belki yaşadığınız problemler port sorunundan dolayıdır. Bende normalde VDSL olarak başvuru yapmıştım ama port olmadığı için ADSL kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    likennyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

port sorununu da benim çözücek halim yok açıkcası bir saniye bile dsl ışığı yanmadı söylediklerini gerçekleştirmeleri için elimden geleni yaptım ama onlar yapmadı ve başarılı olamadılar uğraşmadılar. Zaten mentalite ben eskiden 16 kullanırken dalga geçer gibi sizin evinizde 8 var demeleri ki kendileri söylemişti 50 mbiti ben değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi likennyy -- 14 Mart 2017; 16:23:53 >
    |
    |
    atomcu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Altyapı Türk Telekom a ait olduğu için port vermek istemezse vermiyor. İster Türknet ister Superonline olsun fark etmiyor. Ama sanırım sizin sorununuz biraz farklı. Hiç dsl ışığı yanmıyorsa belki ankastre den hat çekmek gerekiyor olabilir.

|
    |
    likennyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kablolu hızım:

Kablosuz hızım:

Buda hat değerlerim:
    |
    |

• Teğmen
    165 Mesaj
    Geçen hafta telefon ve internet için başvurdum. Arayıp telefon geçiş oldu dediler. Daha sonra internette sorun olduğunu ttnetin alt yapının fiber olduğunu söylemiş türknette iptal ettik dedi o yüzden. Şu anda ne yapabilirim.

|
    |

Orijinalden alıntı: Hasret62

Altyapisi vdsl desteklemiyen arkadaslara turkneti onermiyorum.60 tl baska bir firmadan ayni hizi alabilirsiniz kota 150 olmasa bile 100 gb olur en azindan daha kaliteli ve kesintisiz hizmet alirsiniz.taadut olayida bize gore guzel avantajli ancak hat uzerinde degisiklik yapiyorlar taadut olmadigi icin keyiflerine gore.Vdsl kullaniyorum 60 mbit hiz aliyorum memnunum ancak kesinti olabiliyor durduk yere.

Benim ay sonunda vodafone net adsl taahhütüm bitiyor ve ay sonuna doğru türk nete geçiş için başvuru yapmayı düşünüyorum. Bana 60 tl ye başka bir alternatif önerebilir misiniz ? 150 gb akn ve taahhütsüz olacak ama. Ayrıca adsl aldıktan sonra ha vodafone ha turknet ne farkediyor ttnet bile olsa altyapı zaten aynı dolaptan aynı vermiyor mu eve gelen kablo aynı değilmi ? Diğer firmadan alınca nasıl daha kaliteli olacak ve nasıl kesintisiz olacak ? Esasında değişen tek şey benim faturayı ödediğim adres.

• Yarbay
    3327 Mesaj
    otomatik ödemeyi iptal etsek verdikleri indirimi geri alırlarmı?
    son ödeme tarihi 21 mart olan faturayı 11 mart günü çekmişler, uyanıklar ya güya...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    7186 Mesaj

Veya tanımlı olan kartı sanal kart ile değiştirin.

|
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Süperonline adil kota dolmamış olmasına rağmen hız sonucu rezalet.daha 30 gb akk var.taahüt olmasaydı geçer denerdim hiç olmazsa
    |
    |
    Arkadaşlar modemime gelen değer 76 mbit. Kablolu ile 55 mbit civarı hız alıyorum ancak kablosuz ile 30 mbiti geçemiyorum. Farklı cihazlarda denedim hepsinde aynı hızı alıyorum. Modem ayarlarından wifi kanalı falan değiştirdim ama nafile. Neden kaynaklanıyor olabilir bu sorun?

GALATASARAY
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    Millet 30 mbitten memnun değil bizim hıza bak.forumu zor açıyor

|
    |
e-ticaret
haberler
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,405
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.