Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akk siz pakete turknetin kendi altyapısı olan yerde geçilirmiş...
    turknetin altyapısı mı varmış?
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 17 Mart 2017; 14:47:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Bana da ayni cevabi verdiler. Sansa bak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aknsiz int sunulan kişiler altyapısı adsl mi yoksa vdsl mi ?
  • beni de az önve aradılar. inanmıyorum tekrar dinlemek istiyorum diyosanız 2 ye basın diyor :)) bastım tekerar dinledim. sıkıntı yok. akn komple kalktı hayırlı uğurlu olsun. altyapı adsl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ► v-s-l ◄

beni de az önve aradılar. inanmıyorum tekrar dinlemek istiyorum diyosanız 2 ye basın diyor :)) bastım tekerar dinledim. sıkıntı yok. akn komple kalktı hayırlı uğurlu olsun. altyapı adsl.

Hangi il ve ilçeden hizmet alıyorsunuz?

• Maalesef bende yokmuş, sizin adınıza sevindim.

1 Mayıs sonrasını da sordum, o konuda bilgilendirme yapılmadı dedi.
  • Umut U kullanıcısına yanıt
    bulunduğum bölgede sadece sol fiber var. turk telekom fiber veya vdsl yok. turkneti turk telekomun adsl i ile kullanıyorum. yer ankara keçiören.

• davshan D kullanıcısına yanıt
    Aynen şimdi sordum bende, kendi altyapımız olan yerlerde sadece dedi.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Kendi altyapısı nerde var hocam bu adamların? Daha doğrusu bunların altyapısı mı var

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Teklif edilen pakete henüz geçmedim.Detayları öğrenip geçmeyi düşünüyorum.Online işlem merkezinde paket yükseltme olarak şöyle gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Aynen şimdi sordum bende, kendi altyapımız olan yerlerde sadece dedi.

iyide adsl altyapı türkiyede sadece tt de bulunuyor adam almış adsl altyapısı olduğu halde
  • kendi altyapısı yok ki zaten turk telelom altyapısı kullanıyorlar

• braveheartgs43 kullanıcısına yanıt
    200GB'lık paketi sorduğumdaki gibi bir haberler sanırım, geçiş yapabileceğiniz bir paket yok dedilerdi ardından sms atıp geçmiştim.
    İnterneti fazla kullanmayanlara teklif ediyor olabilir mi acaba yada İstanbul ve Ankara'da sadece.

Bazı illerde varmış sanırım kendi altyapısı;http://kurumsal.turk.net/network-altyapisi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 17 Mart 2017; 15:47:34 >
  • Türk.Net bazı santrallere kendi müşterilerine kullandırtmak için cihazlar yerleştiriyor diye duymuştum.Belkide bahsedilen altyapı budur.

Ayrıca Türk.Net sitesinde şöyle birşey buldum.

TurkNet Yatırımlarından: YAPA
    Altyapimiz
    YAPA (Yerel Ağın Paylaşıma Açılması)

YAPA ile halihazırda döşenmiş altyapı paylaşıma açılmakta. Böylelikle TurkNet santrallere girip santrallerde ortak yerleşim yaparak, kendi altyapısını yaratıyor.

• FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Ben de az kullanıyorum sayılır geçen ay 75 kullandım şimdi aradım size bu paketi tanımlayamıyoruz dediler

• Ben de şimdi geçtim ayın 1'inden itibaren geçerli olacak paket. VDSL alan arkadaşlar aynı şekilde faydalanabiliyor mu bilmiyorum ama doğruysa yaşadılar
  • Beni de aradılar yarım saat önce. Kabul ettim, akn siz pakete geçtiğimle ilgili sms attılar hemen. Akn olmadan kullanacağız artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: GercekUykucu

Teklif edilen pakete henüz geçmedim.Detayları öğrenip geçmeyi düşünüyorum.Online işlem merkezinde paket yükseltme olarak şöyle gözüküyor.

1000 dk bedavayı kaldırmışlar sanırım yeni gelmiş pakette 1000 dk bedava yazmıyor ev telefonunu kullanmayın eğer ev telefonu varsa ve bu pakete geçmeyi düşünüyorsanız

• Bulunduğunuz adreste şu an için AKN'siz paketi veremiyoruz. TurkNet altyapı yatırımı yaparak, sistemin kendi kontrolü altında daha hızlı çalışmasını ve daha kaliteli hizmet verilmesini sağlamaktadır. Şimdilik sadece bu alt yapı yatırımı yaptığımız yerel santraldeki müşterilerimize AKN'siz hizmeti sunabiliyoruz

Canlı destekte verdikleri cevap...

• VDSL kullanıp da AKNsiz pakete geçen oldu mu?

Bence online destekten gelen altyapı cevabına güvenmeyin. Bana biraz hazır cevap gibi geldi. Belki sırayla tüm abonelerde aktif ederler.

• 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.