Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Orijinalden alıntı: GercekUykucu

Teklif edilen pakete henüz geçmedim.Detayları öğrenip geçmeyi düşünüyorum.Online işlem merkezinde paket yükseltme olarak şöyle gözüküyor.

1000 dk bedavayı kaldırmışlar sanırım yeni gelmiş pakette 1000 dk bedava yazmıyor ev telefonunu kullanmayın eğer ev telefonu varsa ve bu pakete geçmeyi düşünüyorsanız

Güzel detay yakalamışsın :) İyiki aradıklarında acele karar vermemişim.Evde sabit hat epeyce kullanılıyor.Hatta 1000 dk kullanım olduğundan eskisinden daha fazla kullanılıyor.Yakında daha fazla detay ortaya çıkar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: harce74

quote:

Teklif edilen pakete henüz geçmedim.Detayları öğrenip geçmeyi düşünüyorum.Online işlem merkezinde paket yükseltme olarak şöyle gözüküyor.

1000 dk bedavayı kaldırmışlar sanırım yeni gelmiş pakette 1000 dk bedava yazmıyor ev telefonunu kullanmayın eğer ev telefonu varsa ve bu pakete geçmeyi düşünüyorsanız

Güzel detay yakalamışsın :) İyiki aradıklarında acele karar vermemişim.Evde sabit hat epeyce kullanılıyor.Hatta 1000 dk kullanım olduğundan eskisinden daha fazla kullanılıyor.Yakında daha fazla detay ortaya çıkar.

online işlemlere sorun isterseniz yazık birde tel parası vermeyin belki orada belirtilmemiştir

• aman dikkat sunulan yeni pakette galiba 1000 dk bedava her yöne kalkmış ev telefonu kullanan varsa dikkat etsin fazla ücret çıkabilir bir sorun bu durumu buradaki bir kişi atmış resimde 1000 dk bedava detayı verilmemiş kotasız derken birde ev telefon ücreti fazladan kesilmesin dikkat edin eğer ev telefonu kullanıyorsanız bu durumu dikkate alın

https://store.donanimhaber.com/19/11/15/1911158fc42fcf492876cd63aed7113c.png
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    parantez içinde yazan HYB nedir. her yöne bin dakika öı acaba. aman zaten hiç önemli değil ev telefonu kullanmıyorum. ama öyle bişey yapcaklarını düşünmüyorum. dakida da vardır pakette

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yanlış bilgilendirme yapmayalım. 1000 dakika aynı şekilde devam etmekte
  • Beyler üstlerine gidin iptal ettirmek istediğinizi söyleyin öyle işlerine geldiği gibi kimine AKN yok kimine var öyle yürümez bu işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaR GeLiRLi

Yanlış bilgilendirme yapmayalım. 1000 dakika aynı şekilde devam etmekte

ben orada arkadaşın attığı resimden belirtim orada yazmıyordu dikkat edin diye dedim tamam şimdi kaldırılmadığını öğrenmiş olduk sıkıntı yok ama bu ısslere hiç bir zaman güvenmeyin dikkat etmekte fayda var birde ben belirtmesem bakacak mıydınız ?

buda arkadaşın attığı resim burada yazmıyor sadece hyb yazılmış bunun açılımını biliyordur herkes ama dk yazılmamış o yüzden dile getirdim çünkü türkiyede ki ısslere güven olmaz

https://store.donanimhaber.com/19/11/15/1911158fc42fcf492876cd63aed7113c.png

• quote:

Orijinalden alıntı: ► v-s-l ◄

parantez içinde yazan HYB nedir. her yöne bin dakika öı acaba. aman zaten hiç önemli değil ev telefonu kullanmıyorum. ama öyle bişey yapcaklarını düşünmüyorum. dakida da vardır pakette

hyb yazıldığını şimdi fark ettim ama dk belirtilmemiş burası türkiye özelikle yatırım yapmaktan kaçınan ısslere güven duymayınız türknet diğerkilerine baktığımızda iyi ama fiyat açısından sizce durup dururken akk yi kaldırmaları garip değil mi bu işin içinde bakalım ne çıkacak
    Ben geçer geçmez bakmıştım hocam tarifeye . Uyarınız için teşekkürler yine de.

Faydalanabilen herkes faydalansın. Fiber için de geçerliyse tadından yenmez .
  • Bende telefon paketi de sınırsız gözüküyor ama orada ufak bir hata söz konusu sanırım.

http://i.hizliresim.com/X0kzPk.png
  • müşteri hizmetleri akn siz paket olmadığını söylüyor.Alanlar nasıl alıyor peki merak ettim
  • Soran herkes olumsuz cevap almış. Ben sormicam onlar arasın
  • Bende arayıp sordum yok dediler.telefondaki çok bilgili gibi gelmedi bana.100 gb ek kotayi 20 tlye alabiliyormusuz onu söyledi,bilmiyordum bunu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• online işlemlerle konuştum altyapı yok dendi artık nasıl altyapıları var ise yazık değil mi şimdi bize artık yalan mı söylüyorlar bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Soran herkes olumsuz cevap almış. Ben sormicam onlar arasın

beni de aradı turknet otomatik bir ses ile. akn kalksın isterseniz 1e basın diye. sonra aranmak istiyorsanız 3e basın dedi bende 3e bastım. anlamadım bi durum mu var acaba....

Düzeltme: online işlemlerimden size özel/teklifler kısmına girdiğimde böyle bir şey çıkıyor. yükseltsem mi acaba

16 Mb e Kadar Limitsiz (Tam İletişim Paketi)(HYB)(Taahhütsüz) 59,99 TL/AY

Hız: 16384 Mb

Kota: Kotasız

AKN: 0 GB

59.99 TL

59.99 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrrrr -- 17 Mart 2017; 17:15:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarrrrr

quote:

Orijinalden alıntı: Vrataski

Soran herkes olumsuz cevap almış. Ben sormicam onlar arasın

beni de aradı turknet otomatik bir ses ile. akn kalksın isterseniz 1e basın diye. sonra aranmak istiyorsanız 3e basın dedi bende 3e bastım. anlamadım bi durum mu var acaba....

bir online işlemlerden mh ile görüşür müsünüz bana vermiş olduğu cevabı size veriyorlar mı bakalım

mh nin bana vermiş olduğu cevap altyapı yok dendi yalanmı söylüyorlar onu anlayacağız online yazışmanızı atarsınız resmini buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 17 Mart 2017; 17:20:53 >

• Turknet son senelerin efsanesidir ya

50gb gerçekten ağır çöpmüş turknete geçtiğimden beri hız düşmesi yaşamadan nette takılmak video izlemek ne güzelmiş :D

150gbı geçmeme rağmende düşmedi hiç hızım
  • Anında düşürüyorlar hızı, hiç acımaları yok o konuda.
  • Olması gereken buydu. Eğer yüksek hızda internet verilemiyorsa bu benim problemim değil ki. Ya altyapı çalışması yapacaksın ya da akk yi kaldıracaksın.

Elveda akk seni hiç özlemeyeceğim.

• turknete yazaıyorum böyle böyle diye hızımı artırmıyor bana saha dolabından gelen değerler resimde ne yapmam lazım taktik verin
  • 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.