Yüzbaşı
23 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba

ogluma bir bilgisayar almak istiyorum malum bu pandemiden dolayı online ders oluyor.notebook fiyatlarıda pahalı bundan dolayı notebook düşünmüyorum

yaklaşık 2000 tl civarında bir bilgisayar toplamak için hangi sistemleri almalıyım. Çocuklarla arada pes 2020 , araba yarışı vs. gibi makinayı çok yormuyacak oyunlar oynamayı da düşünüyorum. uyumlu parçaları yazarsanız internetten alıp kendim toplamak istiyorum.
yardımlarınız için teşekkürler.
Arkadaşlar yeni yılda Motorlu taşıtlar için ÖTV oranı % 15,4 beyaz eşyada %47,6 akaryakıtta %20,2 alkolde %23,9 sigarada %2,8 artacakmış.
tüketimlerinizi , beyaz eşyanızı vs. bekletmeden alın. 2019 da zor alırsınız.

http://www.ensonhaber.com/2019-otv-zamlari.html
Merhaba
yeni bir kurutma makinası aldım bunu çamaşır makinası üstüne monte etmek istiyorum. ancak bu tür kitler çok pahalı. uygun olarak biryerden bulma imkanı varmıdır veya nasıl sabitleme yapabilirim?
2018 yılı için F/P derin dondurucu fırsatı varmıdır?
Yaklasik 7 aydir turknet kullaniyorum.hiz 50 mb tti. Gayet hizli mukemmeldi ancak son 2-3 haftadir asiri yavas 4-5 mb hizi ancak alabiliyorum. Sikinti ne olabilir?
S3 sahibiyim. son zamanlarda navigasyonu kullanmak istediğimde GPS aranıyor diyor ama bir türlü bulmuyor. geçen gün istanbulda bu yüzden deli danalar gibi dolaştık kıl oldum. kardeşimin samsung note u vardı oda aynı şekilde bir tülü bulamadı. sokak aralarında perişan olduk. istanbul bagcılar tarafındaydık. navigasyon programı Here ve Google map vardı.
Bu sorunu nasıl aşarız?
Merhaba
ARISTON L61 Bulaşık Makinam var. bir kaç haftadır kapagı tam kapanmıyor. kapı kilidi bozuldu. Dün özel servis çagırdım 150 tl istiyor ordaki parçanın değişmesi için. internetten araştırmıştım 30 tl civarında parça. nasıl yapabiliriz? kaç para uygundur bu arıza için? kendim değiştirebilirmiyim?
2000 model clio sahibiyim. aracın kliması sogutuyor ama ısıtmıyor. Klima açıkken aracın harareti hep sıfır.(sıcaklık göstergesi) Sorun ne olabilir??
evin holüne ek petek taktırmam lazım. yapılabilirmi çok masrafı olurmu?? taktıracagım yer kombiye yaklaşık 4 mt mesafede. kombiden mi yoksa başka bir yerdeki petekten mi ek yapmak gerekir. istanbul dudulludayım
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.088
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 39.832 (Bu ay: 536)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 449 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.