_

Yarbay
30 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Öneri alabilir miyim? Ekran kartı biraz kötü olabilir ama 17.3 istiyorum çok film dizi izliyorum
Aygıt Yöneticisinden Ekran Kartımı Kaldırdım, Nasıl geri yükleyebilirim? gtx 660m'di. Kaldırma nedenim ise hiçbir şekilde çalışmıyor oluşu, resmen laptopta ekran kartı yok artık. Intel HD4000 entegre grafik kartı kullanıyormuşum 1-2 aydır. Aslında farkındaydım da oyunları minimumda oynamaya başlamıştım. Ne yapabilirim?
Ne yapmam gerekiyor?
Richard Morgan'ın 2002 yılında çıkan Altered Carbon isimli kitabını anlatacak olan dizi NETFLIX tarafından 10 bölümlük dizi olarak sipariş edildi.Romanın konusu: “25. yüzyılda insan bilinci sayılara dökülebilmektedir. İnsanlar doğduğunda aşılanmakta ve yaşadıkları her an, tüm düşünce ve deneyimleri bir düzenekte kaydedilmektedir. Bu sayede, yeterince parası olanlar, kendilerine ait kayıtların bulunduğu düzeneği bir başkasına aşılatarak hayata geri dönme imkanına sahiptir. Gezginler beyinlerini uzayda belirli bir yöne yollayarak diledikleri yörelerde uyanabilmekte, savaşlar cephedeki bedenlere bilinç transferiyle yapılmaktadır. Bu yolla son derece despotik bir askeri bölük, ‘Envoy Corps’ dünyayı ve birkaç koloni gezegeni yönetmektedir. Takeshi Kovacs eski bir Envoy Corps askeridir. Ordudaki özel eğitimi ve aldığı kimyasal besleyiciler onu mükemmel bir uzun yol savaşçısı ve uçan kuşu gözünden kaçırmayan bir dedektif olmaya programlamıştır. Fiziksel anlamda son derece güçlü, akla gelmedik psikopat işkenceler yapan acımasız biri olan Kovacs zaman zaman insani zaaflarına yenik düşmekte, tezat duygulanımlar yaşamaktadır. Kovacs, askerlikten uzaklaştırılmış ve kendi gezegeni olan dünyaya sürgün edilmiştir. Orada ölümsüzlüğünü satın almış zengin bir sanayici olan Laurens Bancroft tarafından kurtarılınca onun emri altında çalışmaya başlar. Görevi Bancroft’un bir önceki bedenindeki ölümünün nedenini araştırmaktır. Bu araştırma tehlikeli ve karışıktır; Kovacs hem yeraltı dünyasının pisliğiyle karşı karşıya gelir, hem de zenginliğin ve ayrıcalıkların hüküm sürdüğü yaşantılarla. Olaylar öylesine sarpa sarmıştır ki bu Bancroft’un araştırması Kovacs için bir ölüm kalım meselesine dönüşür. Kovacs sonunda öldürmeye yemin ettiği adamla karşılaşır….”

Logoeta Kalogridis (Avatar, Shutter Island, Terminator Genesis) dizinin yazarlığını ve yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Skydance’ten David Ellison, Dana Goldberg ve Marcy Ross, dizinin diğer yapımcıları.

Kaynak
Siemens, A++ , 1000-1750 TL Bulaşık Makinesi Önerisi istiyorum arkadaşlar.


FX, DC Comics tarafından yayınlanan Vertigo çizgi roman serisi Y: The Last Man'i diziye çevirmek için çalışmalara başladı.


Kaynak


“Müziğin ünsüz kahramanlarından oluşan ve hayatları yolda geçen bir grubun çıktığı başarılı bir rock müzik turunda yaşananları günbegün işleyen bir yapım olacak. Pervasız, komik, romantik, dokunaklı ve müzik için yaşayan hayatların olduğu grup, artık birbirinin ailesi haline gelmiş.”

Oyuncular : Carla Gugino, Luke Wilson, Imogen Poots, Keisha Castle-Hughes, Rafe Spall, Peter Cambor

Kaynak


Fox, Marvel ile işbirliği yaparak yeni bir dizi geliştiriyor.
Konusu "The Hellfire Club" olacak.


Kaynak
FX, normal bir insan daha fazlası olabilecek belalı bir adamın hikayesini anlatacak dizi için pilot bölüm siparişi verdi.
Pilot bölüm David Haller'ın hikâyesini anlatacak. Genç bir çocuk iken zihinsel hastalıklarla uğraşan daha sonra şizofreni tanısı konulan David çeşitli psikiyatri hastanelerinde yıllarca yatmıştır. Bir gün bir hastayla karşılaştıktan sonra gördüklerinin ve duyduklarının gerçek olabilme ihtimalini fark eder.
Noah Hawley (Fargo, Bones) pilot bölümü yazacak ve Lauren Shuler Donner (X-Men: Days of Future Past, The Wolverine), Bryan Singer (X-Men: Days of Future Past, Superman Returns), Simon Kinberg (X-Men: Days of Future Past, The Martain), Jeph Loeb (Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Marvel’s Daredevil), Jim Chory (Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Marvel’s Daredevil) ve John Cameron (Fargo, The Big Lebowski) ile birlikte yönetmenlik yapacak.

Rachel Keller, diziye kadın başrol olarak katıldı.

Kaynak
Extant'ın iptalinden sonra CBS hiç vakit kaybetmeden yeni yaz dizisi siparişini verdi. 13 bölüm sürecek ve 2016 yazında yayınlanacak.
Detaylar geldikçe güncellenecek.
Hakkında
Konum: İstanbul,Fatih
Meslek: Diş hekimi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
LOL
Syndra
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 5.013
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.094
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 582.504 (Bu ay: 1.500)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 541 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.