Yarbay
09 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 248 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar. Başlıkta belittiğim özellikler öncelikli bir gamepad arıyorum. Daha önce Monster Pusat Pro kullanıyordum. Pcde direkt Xbox gamepad olarak tanıyordu. Bu tarz gamepad önerilerinizi rica ediyorum.

Merhabalar,


Ağırlıklı seramik ve porselen grubu ürün çekimlerimiz için fotoğraf makinesi ve ekipman tavsiyelerine ihtiyacımız var. Profesyonel fotoğrafçı değiliz. Bu sebeple aslında işi makinenin yapması gerekiyor. Ürünlerimiz mat ve parlak renklerden oluşmakta. Özellikle parlak renklerde yansıma, renk kayması vs. sorunlar yaşamamamız için ne tarz ekipmanlar kullanmalıyız? Yardımlarınızı rica ederim.


Fotoğraf makinesini ikinci el düşünüyoruz. Bütçe 3000-3500

Ekipman set olarak alınacaktır. Bütçe 1500-2000

Merhaba,

2 gündür pc birden bire kitleniyor, grafikler birbirine giriyor, şimdi de hiç açılmıyor ve boot ekranında bile böyle değişik görüntüler oluşmaya başladı. Sanırım ekran kartıyla alakalı. Neden kaynaklanır yardımlarınızı rica ediyorum.

Merhabalar,


Whatsapp güncelledikten sonra ne fotoğraf gönderebiliyorum ne gönderilen fotoğrafları açabiliyorum ne de yedekleme yapabiliyorum.


Üzgünüz, bu medya dosyası dahili belleğinizde mevcut değil diye bir hata verip duruyor.


Whatsapp klasöründeki dosyaları Android/Media/com.whatsapp'ın içine taşıdım yine olmadı.


Yardımlarınızı rica ederim.

Merhabalar,


Geçenlerde konu açmıştım. Binamın tam dibine Tip7 kabin yerleştirdiler. Bugün de ekipler geldi. Bağlantılarımızı aktardılar. (Reglet bağlantıları vs yapıldı.) Şu an sorgulama sistemlerinde eski santralim gözüküyor (9mbit - 1691 metre) ancak modem arayüzünde aşağıdaki değerler mevcut. Sizce kaç mbit alabilirim?


Not: Ulaşılabilir hız, modem 10 yıllık (airties rt-206v4) adsl2 desteklediği için mi 27mbit gösteriyor? Çünkü kabine mesafem 1-2 metre kadar  


Merhabalar,

Ayın 2sinde abonelik işlemlerini başlattım. Port almak vs derken 1 hafta önce, bugün için kurulum ekibi geleceğini ilettiler. Ortada ne gelen var ne giden. Şimdi de kurulum ekibi gecikirse Pazartesiye kalır diyorlar. Türk Telekomun tekelinden kurtulalım diğer firmalar da büyüsün diyoruz ama böyle başarısız hizmetle biraz zor.

Merhaba arkadaşlar,


Kütahya merkezde vermiş olduğum türlü mücadele, BTK şikayeti sonucu kapımın dibine kadar fiber altyapı ve saha dolabı geldi. Bundan sonraki süreçte nasıl ilerlemeliyim? Apartmana kutu için vs. ne yapmalıyım? Bilgilerinizi rica ediyorum.


Not: 10 gün önce netspeed 8mbit abonelik başvurusu yapmıştım.
Merhabalar. Elimde 40000 nakit var ancak borsadan vs. anlamam. Çok da vaktim yok. Pasif olarak atıyorum 40ı 1 ayda 42 yapabileceğim bir sistem, yatırım aracı var mıdır? Altınla dolarla uğraşmak takip etmek istemiyorum. Para da durduğu yerde değer kaybediyor maalesef. Tavsiyelerinizi rica ediyorum.
Merhabalar. İki kişilik bir aileyiz. İlk aracımız olacak. Çok fazla sorun çıkarmayacak, yakıt tüketimi uygun, biraz da şık bir araç bakıyoruz. Tavsiyelerinizi rica ediyorum.
Merhabalar. 4 gün önce bu ZTE modem için arıza kaydı oluşturdum. Modem kendi kendine kapanıyordu. İnterner hızları sürekli düşük çıkıyordu. 2 gün kadar önce de ekipler gelmiş ben evde yoktum. Kullanılmış yazıları silinmiş bir ZTE modem getirmiş başlamışlar. Eşim evdeydi. Pek anlamadığı için bir şey diyememiş. Şimdi cihazı gördüğümden beri mücadele ediyorum. Yine aynı problemler devam ediyor. Her aradığımda modeme reset atın, güncelleme gönderdim, bir sorun olursa tekrar arayın gibi cümleler duyuyorum. Gerçekten aldığım günden bu yana rezil oldum. Keşke hiç bulaşmasaydım. Zaten satarken de bana 75-100 arası değerler göreceğim söylendi. Bu da yalan tabi ki. Saat 19:00dan sonra bilinçli bir şekilde hız sınırlaması yapıyorlar o da cabası.
Hakkında
Konum: Kütahya, Merkez
Meslek: Uluslararası İlişkiler, İngiliz Dili ve Edebiyatı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Mesaj Sayısı: 7.639
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 18.471
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 760.409 (Bu ay: 2.613)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.487 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.