Şimdi Ara

Tinder işe yarıyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
9.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aranızda tinder kullanıpta gerçekten işe yaradığını düşünen varmı mesela ben gold aldım sırf denemek ve hiç bir yararını göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu nasıl soru hocam tinder ı indirdim uygulama daha kurulmadan tam 19 kız aynı anda düştü beşiyle işimi gördüm 14üne evi temizlettim

• tinder işe yaramiyor diyen net loserdir

• Kendini pazarlamayı bilirsen yarar da bana kalırsa boş iş, iki anlamsız seks yapacaksınız diye uğraşmaya değmez.
  • Ben tinder gold aldım hiç işe yaramadı yeminle, İstanbul'dayım hem de. Her gün programla auto like yapıyorum olmuyor.
  • Dur la bende imacros ayarlıcam bakim nolcak

• Türkiye'de lejyoner dolu, yurt dışında akar gider.
  • işe yarıyor ama genelde çirkin kızlar düşüyor,
    güzellerini daha çok elinde tesbih ile bmw önünde poz verenler kapıyor
  • normal tiplere kötü kızlar düşüyor.

cok yakısıklı olursan normal kızlar düşüyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook her zaman iyi
    tinder'dakiler paralı asker
  • bakın tinder kaşarı ablamız başından geçenleri anlatmış

maymunlar bile yalan dolanla kızla buluşma ayarlayabiliyor. sonra rezil oluyorlar ayrı. ya tutarsa hesabı

link:https://eksisozluk.com/entry/77919345

türkiye’de kadınların asla kullanmaması gereken uygulama. dün itibarıyla bir daha asla kullanmama kararı aldım. kadın gözünden ortamı anlatacağım:) aslında konu tinder değil, türk erkeğindeki içgörü eksikliği.

bu entryi girme sebebim erkek okurlarda biraz farkındalık yaratmak. zaman zaman trollük olsun eğlence olsun diye türk erkeğine daha doğrusu sözlük erkeğine giydiriyorum. bu başlıkta yazdıklarım kesinlikle böyle değil. son derece dürüst ve objektifim inanın.

ayda yılda bir sosyalleşme açısından çok yoklukta kaldığım ve çok da dışarı çıkasım olan zamanlar oluyor. böyle akşamlarda genelde tek başıma çıkıyorum. ilişki istemediğim bir dönemdeyim o yüzden yakın çevremde benimle ilgilenen erkekleri de aramıyorum. dün girdim tinder’a. en güncel ve net fotoğraflarımı koydum. amacım iyi zaman geçirmek. hoşlanırsam sevişiriz. değilse de eğleniriz. iyi bir dış görünüş ve fit vücut ön şartım, profilime de kibarca yazdım...

100 tane profil görmüşümdür. sakalsız, gözlüksüz, dalgıç maskesiz, kar maskesiz, nargilesiz, bmw’siz, silüetten ibaret olmayan, hem yüz hem vücut olarak neye benzediğini görebildiğim 50 tanesi. bunların yarısı net çirkin. dörtte biri amca ya da esnaf tipli. kalan dörtte birinden -ki 10 kişi yaklaşık- en fazla bi tanesi yakışıklı. diğerlerinin vücutları iyi yüzler yoklukta gider, tipi hakkında kararsız kalıp fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla ortak ilgi alanlarım olabilecekler var. bunları sağa kaydırdım eşleştik.

ilk yazanla buluştuk. fotoğraflarla alakası yok. inanılmaz farklı ve kesinlikle tipim değil. gerçekçi fotoğraflar koysa asla buluşmam hiç ama hiç beğenmedim. kabalık olmasın diye de gayet güleryüzle oturup sohbet ettim. ama bir yandan da akşamımı böyle harcamak istemiyorum. sohbetten de çok keyif almadım. çok kültürsüz boş. bir bira içip çok yorgun olduğumu söyleyerek kendi biramı ödedim ve ayrıldım. ama yaklaşık 1.5 saatim çöpe gitti ve çok öfkelendim. resmen dolandırıcılık bu:) bir de mesaj atmaz mı? beğenmediysen açıkça söyleyebilirdin yorgun olduğunu bahane ettin diye! sonra düşündüm, adam haklı bundan sonra öyle yapayım. kabalık etmemek için böyle davranmak daha büyük kabalık olabiliyor herhalde....

neyse eve döndüm, baktım diğer eşleşmelerden dönüş olmuş. aralarında en yakışıklı ve keyifli görünene yazdım. bu sefer işi garantiye almak istedim, instagram istedim. açıkça da yazdım adama, benim için dış görünüşün çok önemli zaman kaybetmemek adına net şekilde görmek istiyorum diye. instagramda çiçek böcek doğa fotoları hep. dedi ki “emin ol beni çok beğeneceksin, beğenmezsen de hiç sorun yok, yeni birini tanımış olurum kahve içer dağılırız”. o kadar yol geleceksin emin misin dedim sorun yok dedi. buluştuk. yine şokkkk. yaa bu nasıl bir kendine güven anlayamıyorum!? inanamıyorum. yemin ederim yaşadığım şoku ifade edecek sözcük seçemiyorum. nasıl bir içgörüsüzlük, nasıl bir özgüven. arkadaşım -göbekli olduğunu söylemiyorsun, açılı kamuflajlı fotoğraflar kullanıyorsun- bari de ki tipim idare eder ama eğlenceliyimdir, iyi sevişirim falan de. hayır, adam çok yakışıklıyım diyor:))) birkaç dakika sonra açıkça dedim ki “tinderdaki fotoğraflarından çok farklısın. ben pek hoşlanmadım. istersen kalkalım” biraz sohbet edersek fikrimin değişeceğini söyledi. istemediğimi söyleyince bana “terbiyesiz böyle bir şey olamaz” dedi masadan kalktı gitti:))) kahvesini de ödemeden hem de.

cumartesi akşamımın 3 saati çöpe gitti. kesinlikle ilişki beklentim yok. çok sıkılmıştım eğlenmek ve seks yapmak istiyordum. ama erkekler sahtekar. sahtekar değillerse daha kötü, kendileriyle ilgili farkındalıkları yok:/

bu başlığı okuyorum ara ara. önceden okurken kadınlara kızıyordum biraz. şimdi anladım olayı. benim görüştüğüm adamlar gibi tipler gelmiş burda ağlıyorlar:))

türk erkeği her konuda olduğu gibi tinder kullanma konusunda da kendi kusurlarını kadınlara yansıtıyor. içgörü sıfır. adam acaba çirkin miyim, itici miyim demiyor da, türk kadınının tabuları var türk kızı kezbannnn, türk kızı tek gecelik ilişki yaşamazzz diyor. yav tabu mabu yok, seni beğenmiyor, çok mu zor şunu kabul etmek? eli yüzü düzgün, çekici, seksi erkek bulunca türk kızı da çatır çatır her şeyi yaşar.

açılı facebook fotosu nedeniyle kadınlara bok atan arkadaşlara sesleniyorum. o gözlükleri çıkar, sakalını kes, göbeğini de erit arkadaşım. arada da aynaya bak lütfen:(

edit: mesaj kutumu patlatın diye yazmadım bunları, azıcık özeleştiri yapın diye yazdım. ayrıca bundan sonra kanlı canlı görmeden kimseyle tanışmam ben. zaman kıymetli:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kün Togdı

bu nasıl soru hocam tinder ı indirdim uygulama daha kurulmadan tam 19 kız aynı anda düştü beşiyle işimi gördüm 14üne evi temizlettim
    Aytoldı

Ögdilmiş

Ogdurmuş

• Eksicilerden bir yol olmaz sorunlu insanlar

• sioux kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam yazı alıntıymış görmemişim :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

tinder işe yaramiyor diyen net loserdir
    bunu diyen de tinderdaki külodunda kahverengi leke olan çingene varoşlarını kız sanan birine ait olabilir ancak

belki de gözünüz açılmadığı için mutlusunuz böyle

not:600+ eşleşme
  • sende iş varsa instadan halledersin ben ordan ayıklıyorum

• valla ben eşleşiyorum gayet de iyi sohbet ediyorum kızlar aradan bir süre geçtikten sonra eşleşmeden kaldırıyorlar. sürekli ilgi mesaj bekliyorlar 1 gün yazmayınca bitiyor her şey
  • Lev Tolstoy L kullanıcısına yanıt
    600+ nın caps atar mısın merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Ben tinder gold aldım hiç işe yaramadı yeminle, İstanbul'dayım hem de. Her gün programla auto like yapıyorum olmuyor.

Auto like ne la

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt
    Herkese like atiyor iste kim cikarsa karsina. Kalabalik yerlerde like atmak zor oluyor cok kisi var cunku.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.