Yarbay
31 Ocak 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 405 (Bu ay: 7)
Gönderileri

Bizlere düşman diye aşıladıkları, nefret kusturdukları ülkenin insanlarına dönüp de bir bakın. Dünyanın öbür ucundan gelen Japonya bile var ama burada kendi ülkenin kurtarma ekibi kendi ülkesinden gelemiyor, bu kadar hazırlıksız olunmamalı bu kadar geç kalınmamalıydı.. Hatay'a ulaşmak bu kadar zor muydu abi geç kalındı geç...

Bıktım bu ülkenin siyasetinden de.. fırsatçılığından da...cahilliğinden de...ümmetçiliğinden de.... İnsanlar bağış göndermek istiyor ama kendi milletinin vakıflarına güvenemiyor. Nasıl bu hale geldik? Türkiye'nin tek düşmanı yine kendisi.

Deprem yazıp 1866'ya mesaj atarak AFAD'a 20TL bağışta bulunabilirsiniz. Konuyu öne çıkaralım, Adminlere ulaşabilen varsa konuyu herkesin göreceği şekilde sabitleyebilmesini rica etsin.

Merhaba. yaklaşık 45 gün önce ankarada prk lazek ameliyatı oldum. 3 ay iyileşme süreci veriyorlar ama 45 gün içinde televizyondaki yazıları vs net okuyabiliyorum ama dışarda uzaktaki tabelayı falan net okuyamıyorum. Prk ameliyat olan var mı yardımcı olabilir mi tam iyileşme için daha zaman mı gerekiyor?

Eskiden altyapımda turknetten adresime dair max hız desteği 80 mbps küsür çıktığını hatırlıyorum ama artık max 50mbps gözüküyor. Eski hız testlerimde 50mbps'den fazla hız aldığımı hatırlıyorum şimdi niye altyapım max 50mbps gözüküyor? Benim ücretim zamlanırken altyapım neden düştü? Turk telekom altyapısını kullandığınızı söylüyorlar ama farklı internet firmalarının altyapı hız değerimi sorguladığımda 82mbps çıkıyor üstelik aynı altyapı turk telekomu kullanıyorlar. Neden arada fark var? Bilmediğim bir şey var mı yardımcı olur musunuz. Turknette çalışan destek elemanı varsa ilginizi bekliyorum.

Turknet Altyapı desteğini düşürdü!


Turknet Altyapı desteğini düşürdü!

Merhaba,

Mizah içerikli küçük sayfam vardı gelen bir DM üzerine profilime bir yazı yazdım ama küfür, cinsel içerikli bir yazı değildi bir nick gibi bir şeydi. Onu yaptıktan 10 dk sonra hesap kapandı. Hesabımı kurtarmak için Instagram yetkililerine 4-5 defa mail attım ama kendi epostama herhangi bir dönüş yapılmadı. Ne sebeple ban yediğimi bile bilmiyorum. Hesabımı nasıl kurtarabilirim?

Buzdolabın alt bölgesi soğutmuyor. Üst buzluk kısmında sıkıntı yok temiz çalışıyor. Söktüm baktım hiçbir buzlanma karlanma falan yok. 8 9 saat kapalı tuttum çalıştırdım düzelmedi. Sizce sorun ne olabilir fanlar çalışıyor

Merhaba, mizah içeriklerin bulunduğu instagram sayfamı büyütmek istiyorum. Sahte bot takipçi satın aldıracaklar zahmet etmesin. Karşılıklı takipleşebileceğim bir sistem var mı?

Merhaba,

Mate10Pro telefonum var, instagrama story vs atarken video kalitesi çok düşüyor. İnstagram ayarlarından düşük veri kullanımı kapalı. Milletin nasıl koyuyor kaliteli videoyu anlayamadım.

A.Kyoutube
Ali biçim Mesut can tomay Ali Mesut Şarkı mesut can tomay ali biçim, mesut can tomay eda biçim, mesut can tomay babasının taklidi, mesut can tomay babası, mesut can tomay yetenek sizsiniz, mesut can tomay korku evi, mesut can tomay cemre solmaz, mesut can tomay kutuda ne var, mesut can tomay ali biçim şaka, mesut can tomay ali biçim komik sahneler, mesut can tomay ali biçim rıdvan abi, mesut can tomay ali biçim eda biçim, mesut can tomay ali biçim cemre solmaz, mesut can tomay ali biçim zeynep bastık, mesut can tomay anna deniz, mesut can tomay bıçak, mesut can tomay berkcan güven, mesut can tomay bilal hancı, mesut can tomay baba, mesut can tomay banka reklamı, mesut can tomay baba taklidi, mesut can tomay cihan albayrak, mesut can tomay cemre solmaz film, mesut can tomay cezalı kutu, mesut can tomay canlı yayın, mesut can tomay ceren yaldız, mesut can tomay ceza, mesut can tomay cihan albayrak kavga, mesut can tomay çağla, mesut can tomay çiğ köfte, mesut can tomay çark, mesut can tomay çok güzel hareketler, mesut can tomay çelik bilek, mesut can tomay çizgi film, mesut can tomay dolunay, mesut can tomay dizileri, mesut can tomay eda biçim taklidi, mesut can tomay eda biçim sevgili mi, mesut can tomay evi, mesut can tomay eski, mesut can tomay exxen, mesut can tomay eda biçim hoşlanma, mesut can tomay eski dizi, mesut can tomay ali biçime şaka, mesut can tomay exxen e mi geçti, mesut can tomay espor, mesut can tomay film, mesut can tomay fevzi, mesut can tomay film sahnesi, mesut can tomay free fire, mesut can tomay filmi, mesut can tomay hacı, mesut can tomay havuz, mesut can tomay hapishane, mesut can tomay ın evi, mesut can tomay ıvj Rus Mesut can tomay ali biçim
https://www.youtube.com/watch?v=BW2RYyJVHSw


yav bunları kim izliyor, çocuk dahi olsam midem kaldırmaz bir tane normal videoları yok. her karşıma çıktılarında ekrana kafa atasım geliyor.

merhaba,

arkadaşımla eskilerden bahsederken pokemondan konuşuyorduk.


Mewtwo kablolara bağlıydı ve binada bi patlama oluyordu mewtwo uçarak kaçıyordu. Bu bölümü hatırlayan ,bilen var mı?

Hakkında
Konum: Eskişehir
Meslek: Radyoloji Teknisyeni
İlgi Alanları: GALATASARAY
Forum İmzası:
Gaassaray değil Galatasaray!
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir kullanıcının profiline bakıyor.
Son Giriş: 59 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: 11 sa.
Mesaj Sayısı: 3.743
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.844
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 239.027 (Bu ay: 2.859)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.085 (Bu hafta: 67)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.