Şimdi Ara

Starfield [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
10
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 3 ay
 • Cevaplayan Üyeler 32
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
 • Ortalama Mesaj Aralığı 24 gün 23 saat 24 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
 • Favoriye Eklediklerim 10
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • R-10 (7 mesaj) Ömürcan (4 mesaj) D. (4 mesaj) Dürüstİnsan (4 mesaj) Absnthe (3 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (41 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (6 mesaj) (2 mesaj) (5 mesaj)
 • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
Mesaj
 • burak jr b kullanıcısına yanıt
  Starfield [Ana Konu]

  Starfield [Ana Konu]

  E3 2018 Teaser
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 21 Mayıs 2022; 14:37:40 >  |
  |
 • Grafikler iyi, oynanış güzel diyen xboxcular kendini kandırmasın, Starfield balonu patlayacak gibi duruyor, herifler 25 fps oynanış sunuyor grafikler 2013 yılından kalma vuruş hissi yok denilebilecek kadar az. Ayrıca tasarımlar çok kalitesiz, 1000 gezegen var gibi bir şey dediler büyük ihtimal full tekrar edecek oyun, inşa sistemi astroneer çakması bildiğin astroneerdaki alanın aynısını inşa etmiş adamlar. Uzay savaşları kötü, cod infinite warfare bile çok daha iyiydi bu konuda. Gerçi şu an o oyundaki uzay savaşını başka hiçbir oyunda bulamazsınız, bunda da bulamayacaksınız.

  Oyunu kesin olmayan bir tarihe ertelediler. Büyük ihtimalle yine erteleyecekler.
  Yeni oyun motoru tamamen düzmece çıktı. Oyun motoru yeni felan değil. Eski oyun motorunun bir iki makyajlanmış hali. Oyun motorunda yaptıkları en büyük gelişme ismine 2.0 eklemeleri.

  Half Life'ı yapan Valve'in, Source 2 oyun motoruna geçişini gösteren videoyu bırakayım şuraya da, geliştirme nasıl yapılıra bir örnek olsun.


  Bu Bethesda şirketi küçük bir firma değil. Para konusunda gram sıkıntı çekmiyorlar. 2022 yılında neden böyle rezalet combat, rezalet grafik, rezalet animasyon ve rezalet yapay zeka yaparlar anlamış değilim.
  Oyuna sadece hikaye ve rpg olarak bakıyorsanız, Detroit Become Human gibi yapın oyunları o zaman.
  Yok eğer ben aksiyon macera oyunu gibi combat koyacam diyorsan, böyle rezalet vuruş hissi yapmayacaksın. Çünkü sen bütçesi düşük, küçük bir firma değilsin. Ve bu rezalet durumu savunanlar da çıkıyor, en çok buna şaşırıyorum. Çok üzücü bir durum.

  Ayrıca son yaptıkları Fallout işlerini millet yerden yere vurdu. Kullanıcı puanları nefret kusma noktasında.

  Sonuç olarak fiyasko bir iş olma ihtimali çok yüksek. Benim için zaten fiyasko oldu şimdiden.
  Kesin bir tarih bile veremediklerine göre sizde beklentiyi yükseltmeyin.
  Ayrıca bir oyun ertelendiği için sorunsuz ve güzel çıkacağına inanmayın.
  Cyberpunk 2077 en az dört defa ertelendi. Ordan pay biçin.

  Not; Senin o dışkı renkli ceketine ve ayakkabına tüküreyim Todd.
  THE RED DRAGON 🔺twitter
  “#Starfield has NPCs walking around with their heads backwards...if they showin up in carefully curated trailers I can't imagine what real game will be like 😂 Watched the non stream footage & can confirm it wasn't the stream compression causing 20fps & pop-in #XboxBethesda #Xbox”
  https://twitter.com/TWTHEREDDRAGON/status/1536095085196152832?s=20&t=vaZKxNXvAJiXJH4OL_vA8A
 • Geliştiricilere dağıtılmak üzere olan sürümü hazırmış. Kimse konuşmasada bence güzel bir oyun olacak.
 • Takibe alalım
 • Microsoft'un Betheshda yı satın alımının ardından Tom Howard Starfield ve Elder Scrolls 6 için Obvilion dan bu yana oyun motorundaki en büyük geliştirme olacağını belirtti.
 • Todd Howard, Starfield'tan Yeni Detaylar Paylaştı


  https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Todd_Howard_Starfieldtan_Yeni_Detaylar_Paylasti-106085.htm


  Develop Brighton konferansına katılan Bethesda Game Studios'tan Todd Howard, merakla beklenen uzay RPG oyunu Starfield'tan yeni detaylar paylaştı.

   

  Oyun tamamen tek oyuncu odaklı. Herhangi bir çok oyunculu mod içermeyecek. Oyunun haritası stüdyonun şimdiye kadar oluşturmuş olduğu en büyük harita. Skyrim'in dört katı olan Fallout 76'dan da büyük.

   

  Creation Engine oyun motoru büyük oranda elden geçiriliyor. Render, animasyon ve yapay zeka dahil olmak üzere birçok alanda geliştirmeler yapılacak. Todd Howard, oyun motorundaki gelişimin Morrowind'ten Oblivion'a geçişten daha büyük bir sıçrama olacağını söylüyor. Oyun motorundaki geliştirmelerden biri de prosedürel içerik üretimi. Açık dünya oyunlarında sıkça kullanılan bu teknik büyük bölgeleri hızlıca oluşturmak için iyi bir araç. Oluşturulan bu bölgeler yine el yapımı. Starfield ve Bethesda'nın gelecekteki diğer oyunlarında kullanılacak.

   

  Starfield ve Bethesda'nın gelecekteki diğer oyunları, stüdyonun önceki oyunlarına kıyasla daha büyük ve canlı dünyalara sahip olacak ve NPC'ler çok önemli rol oynayacak. Mod desteğine de devam edilecek.

   

  Starfield üzerinde çalışan geliştirici sayısı Skyrim ve Fallout 4'ten dört beş kat daha fazla. Oyundan bir şeyler görmemiz için daha beklememiz gerekecek. 

 • Çıkış tarihi ve trailer sızdı. 11 Kasım 2022'de çıkacak.


 • 11.11.2022

  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 13 Haziran 2021; 20:15:4 >
 • Bu oyunla beraber Bethesda da Creation Engine 2'e geçecek ve açıkçası özellikle savaş mekaniklerini geliştirilmesini bekliyorum. Ellerinin altında idTech 6 var bir şeyler kapsınlar artık. Starfield ise yine bir No Man's Sky mı yoksa uzayda geçen bir Skyrim mi sorusuna cevap veremedi yeni fragmanla. Bakalım nasıl bir oyun olacak...

 • Starfield [Ana Konu]Bethesda Softworksyoutube
  Following the recent in-engine teaser trailer, Bethesda Game Studios released a behind-the-scenes video that shed light on their processes and inspirations for Starfield. In that video, we gave a brief look at three very distinct Starfield locations – the United Colonies capital city, New Atlantis; the pleasure city of Neon; and the capital of the Freestar Collective, Akila. Design Director Emil Pagliarulo adds a little more insight into these three locales you can expect to visit. Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC on 11.11.22. Play it day one with Xbox Game Pass. See also: New Atlantis: https://youtu.be/KoZAAebhnxs Neon: https://youtu.be/E2io6xFD1VY Join Constellation  now and be among the first to receive news and updates on Starfield, including developer interviews and behind-the-scenes looks at the game. You can also join our Bethesda Game Studios Discord for access to exclusive AMAs and community conversations.
  https://youtu.be/F_wrs9NlEfI
  Starfield [Ana Konu]Bethesda Softworksyoutube
  Following the recent in-engine teaser trailer, Bethesda Game Studios released a behind-the-scenes video that shed light on their processes and inspirations for Starfield. In that video, we gave a brief look at three very distinct Starfield locations – the United Colonies capital city, New Atlantis; the pleasure city of Neon; and the capital of the Freestar Collective, Akila. Design Director Emil Pagliarulo adds a little more insight into these three locales you can expect to visit. Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC on 11.11.22. Play it day one with Xbox Game Pass. See also: New Atlantis: https://youtu.be/KoZAAebhnxs Akila: https://youtu.be/F_wrs9NlEfI Join Constellation now and be among the first to receive news and updates on Starfield, including developer interviews and behind-the-scenes looks at the game. You can also join our Bethesda Game Studios Discord for access to exclusive AMAs and community conversations.
  https://youtu.be/E2io6xFD1VY
  Starfield [Ana Konu]Bethesda Softworksyoutube
  Following the recent in-engine teaser trailer, Bethesda Game Studios released a behind-the-scenes video that shed light on their processes and inspirations for Starfield. In that video, we gave a brief look at three very distinct Starfield locations – the United Colonies capital city, New Atlantis; the pleasure city of Neon; and the capital of the Freestar Collective, Akila. Design Director Emil Pagliarulo adds a little more insight into these three locales you can expect to visit. Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC on 11.11.22. Play it day one with Xbox Game Pass. See also: Neon: https://youtu.be/E2io6xFD1VY Akila: https://youtu.be/F_wrs9NlEfI Join Constellation  now and be among the first to receive news and updates on Starfield, including developer interviews and behind-the-scenes looks at the game. You can also join our Bethesda Game Studios Discord for access to exclusive AMAs and community conversations.
  https://youtu.be/KoZAAebhnxs
 • Starfield [Ana Konu]
  Starfield [Ana Konu]Shinobi602twitter
  “#Starfield is fully playable from start to finish; there's still much to do but November 11, 2022 release date is set in stone, says director Todd Howard. More: https://t.co/hYIO5ekq0Z”
  https://twitter.com/shinobi602/status/1458171408387805186
 • Ms bir kıyak yapsada Türkçe eklese keşke şu oyuna. Yoksa oyun çıktıktan sonra en az 1 yıl beklemek lazım. Normalde ingilizce bilirim fakat bu tarz rpg'lerdeki dil çok ağır oluyor bilmediğim kelimler mutlaka çıkıyor o da konuyu tam anlamamaya ve oyunun zevkini kaçırmaya sebep oluyor.

 • Starfield [Ana Konu]Bethesda Softworksyoutube
  Join Game Director Todd Howard, Studio Director Angela Browder and Art Director Matt Carofano as they discuss how Bethesda Game Studios’ ambitions, passions and history have shaped the studio and how they are looking to the future with Starfield . Keep an eye out in the coming months for more episodes of ‘Into the Starfield.’ Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC on 11.11.22. Play it day one with Xbox Game Pass. Join Constellation  now and be among the first to receive news and updates on Starfield, including developer interviews and behind-the-scenes looks at the game. You can also join our Bethesda Game Studios Discord for access to exclusive AMAs and community conversations. -- Visit http://starfieldgame.com/ and follow Starfield on social media: Official Site – http://starfieldgame.com/ Discord – http://discord.gg/bethesdastudios Facebook – https://www.facebook.com/StarfieldGame/ Twitter – http://twitter.com/starfieldgame Instagram – http://instagram.com/starfieldgame Twitch – https://www.twitch.tv/bethesda
  https://www.youtube.com/watch?v=bgSr9tuJS18
 • Oyunun Steam sayfası açıldı.


  Starfield [Ana Konu]
  Starfield [Ana Konu]store.steampowered.com
  Starfield on Steam
  https://store.steampowered.com/app/1716740/Starfield
 • Starfield [Ana Konu]
  Starfield [Ana Konu]Starfieldtwitter
  “Inside the walls of Akila City, you'll find a diverse populace bonded by a belief in personal freedom. Outside the walls... that's another story. https://t.co/xasYfCnpre https://t.co/EGuLhVpepl”
  https://twitter.com/StarfieldGame/status/1491094593567404037?s=20&t=W_vuettCjavPjLfnek_0aA
 • Yazın gameplay gösterilecek.


  Starfield [Ana Konu]Bethesda Softworksyoutube
  How is the team at Bethesda Game Studios approaching their latest rich, immersive and compelling RPG experience? How are they bringing their core DNA to the next generation of consoles with Starfield? Get fresh insights from Game Director Todd Howard, Design Director Emil Pagliarulo, Lead Quest Designer Will Shen and Lead Artist Istvan Pely in ‘Into the Starfield: Made for Wanderers’ and keep an eye out for future episodes. Starfield arrives exclusively on Xbox Series X|S and PC on 11.11.22. Play it day one with Xbox Game Pass. Into the Starfield Ep. 1: The Endless Pursuit - https://beth.games/3CI4LpN Join Constellation  now and be among the first to receive news and updates on Starfield, including developer interviews and behind-the-scenes looks at the game. You can also join our Bethesda Game Studios Discord for access to exclusive AMAs and community conversations. -- Visit http://starfieldgame.com/ and follow Starfield on social media: Official Site – http://starfieldgame.com/ Discord – http://discord.gg/bethesdastudios Facebook – https://www.facebook.com/StarfieldGame/ Twitter – http://twitter.com/starfieldgame Instagram – http://instagram.com/starfieldgame Twitch – https://www.twitch.tv/bethesda
  https://www.youtube.com/watch?v=X8_JG48it7s
 • Bu oyundan oldukça ümitliyim.
 • Bethesda single oyunlar için her zaman umut verir. İyi bir oyun olacağını düşünüyorum.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.