Şimdi Ara

Sonar 2023 Nisan Seçim Anketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
3
Favori
5.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce Forum ahalisi tarafından beğenilmeyen SONAR'ın 2018'de seçime 20 gün kala yayınladığı anketin sonuçlarına bakalım:

Şimdi de bugünkü ankete bakalım;

"Terlik olsa oy veririz aga" diyen arkadaşlara geçmiş olsun. Aylardır bunu anlatmaya çalıştık Mansur Yavaş aday olsun dedik. HDP'nin peşine takıldınız bu kaybetme şampiyonunu aday yaptınız. Buyrun eserinizle gurur duyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 21 Nisan 2023; 1:27:46 >

• Ama yani duruyorum duruyorum konu sahibi muhalif kılığında demoralizyon ve algı operasyonuna devam ediyor. Konu ekstra mesaj kazanmasın diye son 2 mesajına en uygun cevabı ben vereceğim.

Öncelikle kullanıcının Kılıçdaroğlu'nu Fetö ve Pkk destekliyor İFTİRASI attığını bir hatırlayalım.

https://forum.donanimhaber.com/kilicdaroglu-na-neden-oy-vermeyecegiz--155352478-8#155376537
    https://forum.donanimhaber.com/kilicdaroglu-na-neden-oy-vermeyecegiz--155352478-8#155376289

Gelelim Erdoğan bir şekilde kazanır YALANINA.

Malum zatın hiç destek kaybetmemiş olsa bile bugün alabileceği oy oranı %47'dir. Altını çiziyorum bu sadece doğal ölümlerle hesaplanmış bir istatistik. Malum zat bu saatten sonra sadece illegal yöntemlerle %50+1'i bulabilir lakin bunada izin vermeye hiç niyetli değiliz. Seçim öncesi-sırası kendi kaynaklarımız ile takip edeceğiz süreci. Malum zata bağlı kurumların, kişilerin ne dediği hiç umrumuzda olmayacak. Oldu bitti fırsatçılığına iznimiz yok. Kaybetmesine rağmen kazandık açıklaması yapmanın bedeli hem ulusal hem uluslararası olur. Bizim içinde herkes için de meşruiyeti bitmiş demektir. Eğer malum zat ve çevresi bu kullanıcıyla aynı fikirdelerse, anlaşılan o ki seçim gecesinden sonra muhaliflere eve dönmek yasak olacak.

Ben şimdiden uyarıyım da. Kimse bu milletide bu ülkeyide sahipsiz sanmasın. Ezici çoğunluğuz, önümüzde bir set gibi durmak isteyenede gerekeni yapacağız. Ülkemizi kurtarmakta ısrarcıyız.

Gelelim sandık sahipsiz kalacak YALANINA.

Sen dinlen kendini bu kadar yorma. 6 partinin en az 3 görevlisi bulunacak her sandıkta. Kendini devlet gibi gören siyasal islamcılar seni korkutmuş olabilir, bizse devletin sadece halkın verdiği meşrulukla yönetilen bir araç olduğunu bilecek kadar olgunuz. 'Devlet ne derse' demiş birde assfffshsgag. Devlet bizde keyfine bak. Kaybedenin arkasında aklı başında hiç bir memurun durmayacağını kestiremiyorsunuz. Çünkü bu da sizi korkutuyor olmalı. Devlet ancak çoğunluktan ibarettir, emin olun bizler çoğunluğuz. Seçim gecesi geç olacak bunu anlamak için.

Bize baskın gelemezsiniz. Bizi yönlendiremezsiniz. Bizi yanıltamazsınız. Çünkü müslümanların çoğu yanlışta birleşemez. Çünkü 5 senelik zulüm dönemiyle şerbetliyiz. Çünkü tam kararlıyız, ilerleyeceğiz.

Tanımlama yapmadan geçmeyeceğim. Ya muhalif kılıfıyla bizlere sandık öncesi-gecesine dönük algı oluşturmaya çalışan bir trol ya da yeterki Kılıçdaroğlu kaybetsinde ne olursa olsun diyen bir y-ulusalcısın. Bence ikiside.

Bizler bu ülkeyi 5 yıl yöneteceğiz, sandıkta kazanılan meşru yol ile. Kabulleneceksiniz. Aynı bizim 10 senedir her kötülüğünüze rağmen yaptığımız gibi. Erken yada geç. Kabulleneceksiniz.

Sonar başkanı Hakan Bayrakçı arkadaşlar. Hani şu CNN AKP'de muhalif kılıfıyla çıkartılan anketçi. ASDF

Hakan bayrakçı CHP ile anlaşamadığı için akpye yanlamış bir üfürükçüdür. Güya Muharrem ince taraftarlarına bakın hele seçimin kaybedilmesi için uğraşıyorlar. Muharrem kitlen bu mu? Seçim kaybedilince siz ne kazanacaksınız? Yazık sana Muharrem.

Senin muharrem ince'yi destelediğine bile inanmıyorum. Sen klasik bir AKP neferisin.

• Benim tahminim bu sekilde. 55 rte 45 kk olur. Dogalgaz beles lafi beyinlere girdi. 25m3 olmasi vs önemli degil.

Togg , dogalgaz, ogretmen ataması, deprem konut yapımlari ile rte alir.

Burada rte kaybeder lafina pek bakmiyorum. Sokak cok farkli. Girin youtube muhalif anketlerinde bile rte onde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

Kesinlikle hocam. Mansur Yavaş olsa seçimi bir ihtimal alabilirdi ama maalesef HDP tayfa engelledi.

• Algılar sağlam yürüyor bende artık ampül kazanır diyorum. Krizler müstehak yapacak birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Algılar anketlerde,gerçekler sandıkta...Sonar 2023 Nisan Seçim Anketi 

• Birader hakkaten inanıyor musun şu eşgalin RTE karşısında seçim kazanacağına shafbhabfbhas

• Ama yani duruyorum duruyorum konu sahibi muhalif kılığında demoralizyon ve algı operasyonuna devam ediyor. Konu ekstra mesaj kazanmasın diye son 2 mesajına en uygun cevabı ben vereceğim.

Öncelikle kullanıcının Kılıçdaroğlu'nu Fetö ve Pkk destekliyor İFTİRASI attığını bir hatırlayalım.

https://forum.donanimhaber.com/kilicdaroglu-na-neden-oy-vermeyecegiz--155352478-8#155376537
    https://forum.donanimhaber.com/kilicdaroglu-na-neden-oy-vermeyecegiz--155352478-8#155376289

Gelelim Erdoğan bir şekilde kazanır YALANINA.

Malum zatın hiç destek kaybetmemiş olsa bile bugün alabileceği oy oranı %47'dir. Altını çiziyorum bu sadece doğal ölümlerle hesaplanmış bir istatistik. Malum zat bu saatten sonra sadece illegal yöntemlerle %50+1'i bulabilir lakin bunada izin vermeye hiç niyetli değiliz. Seçim öncesi-sırası kendi kaynaklarımız ile takip edeceğiz süreci. Malum zata bağlı kurumların, kişilerin ne dediği hiç umrumuzda olmayacak. Oldu bitti fırsatçılığına iznimiz yok. Kaybetmesine rağmen kazandık açıklaması yapmanın bedeli hem ulusal hem uluslararası olur. Bizim içinde herkes için de meşruiyeti bitmiş demektir. Eğer malum zat ve çevresi bu kullanıcıyla aynı fikirdelerse, anlaşılan o ki seçim gecesinden sonra muhaliflere eve dönmek yasak olacak.

Ben şimdiden uyarıyım da. Kimse bu milletide bu ülkeyide sahipsiz sanmasın. Ezici çoğunluğuz, önümüzde bir set gibi durmak isteyenede gerekeni yapacağız. Ülkemizi kurtarmakta ısrarcıyız.

Gelelim sandık sahipsiz kalacak YALANINA.

Sen dinlen kendini bu kadar yorma. 6 partinin en az 3 görevlisi bulunacak her sandıkta. Kendini devlet gibi gören siyasal islamcılar seni korkutmuş olabilir, bizse devletin sadece halkın verdiği meşrulukla yönetilen bir araç olduğunu bilecek kadar olgunuz. 'Devlet ne derse' demiş birde assfffshsgag. Devlet bizde keyfine bak. Kaybedenin arkasında aklı başında hiç bir memurun durmayacağını kestiremiyorsunuz. Çünkü bu da sizi korkutuyor olmalı. Devlet ancak çoğunluktan ibarettir, emin olun bizler çoğunluğuz. Seçim gecesi geç olacak bunu anlamak için.

Bize baskın gelemezsiniz. Bizi yönlendiremezsiniz. Bizi yanıltamazsınız. Çünkü müslümanların çoğu yanlışta birleşemez. Çünkü 5 senelik zulüm dönemiyle şerbetliyiz. Çünkü tam kararlıyız, ilerleyeceğiz.

Tanımlama yapmadan geçmeyeceğim. Ya muhalif kılıfıyla bizlere sandık öncesi-gecesine dönük algı oluşturmaya çalışan bir trol ya da yeterki Kılıçdaroğlu kaybetsinde ne olursa olsun diyen bir y-ulusalcısın. Bence ikiside.

Bizler bu ülkeyi 5 yıl yöneteceğiz, sandıkta kazanılan meşru yol ile. Kabulleneceksiniz. Aynı bizim 10 senedir her kötülüğünüze rağmen yaptığımız gibi. Erken yada geç. Kabulleneceksiniz.

Sonar başkanı Hakan Bayrakçı arkadaşlar. Hani şu CNN AKP'de muhalif kılıfıyla çıkartılan anketçi. ASDF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 23 Nisan 2023; 3:41:45 >

• nightsniffer kullanıcısına yanıt

en güçlü döneminde %50 yi zor geçmişler şu dönemde 54 alcak ha???? Hemide ilk turda...

Hacı dayı Ne yiyip ne içiyonuz siz.

yoksa tahmin ettiğim şeyi mi?

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

canlı yayında tırnaklarını kesen adam

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

Bayrakçı iyi anketçidir, 30 senedir bu işi yapan bir adam. Hiç AKP'yi şişirdiğini görmedim hayatımda.

KAZANINCA YÜZÜNÜZÜN ALACAĞI HALİ ÇOK MERAK EDİYORUM..

• ben de kaybedince sizin yüzünüzün alacağı hali merak ediyorum. bir de Türk bayrağı koymuşsun pp'ye. Yavaş aday olsaydı HDP'ye güzel bir el hareketi çekilseydi diyorum bana saldırıyorsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsniffer -- 21 Nisan 2023; 1:5:28 >

evet canlı yayında çok iyi tırnak kesiyor.Sonar 2023 Nisan Seçim Anketi 

hergece de cnn de kadrolu yorumcu.kişisel bakımını da canlı yayında yapıyor mecbur.

• Hakan bayrakçı CHP ile anlaşamadığı için akpye yanlamış bir üfürükçüdür. Güya Muharrem ince taraftarlarına bakın hele seçimin kaybedilmesi için uğraşıyorlar. Muharrem kitlen bu mu? Seçim kaybedilince siz ne kazanacaksınız? Yazık sana Muharrem.

Senin muharrem ince'yi destelediğine bile inanmıyorum. Sen klasik bir AKP neferisin.

• yaw he heeeeeeeee

kokoculardan mafyalardan akmollalardan ülkeyi sömüren herkesten hepinizden kurtulacağızzzzzzzz

• Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Sonar 2023 Nisan Seçim Anketiekşi sözlük
    5 haziran 2018 sonar seçim anketi
    https://eksisozluk2023.com/5-haziran-2018-sonar-secim-anketi--5677439

Şu konudaki entryleri bir okusana. Bakalım tanıdık geliyor mu? :)

• Kknın halkda karşılığının olmadığını hep söyledim. Ama yavaş da olsa anadoludan rizeden mizeden oy alamazdı. O adamlar tayyibi baba gibi görüyor. Dönmezler. Mülteciler, ekonomi, hizbocular falan belli seviye insanların sorunu ve derdi. Aşağıdakilerin umrunda değil. Sistem de zaten aşağıdaki kitleyi büyütüyor.
    Hdp ve hüda aynı şey, fırsat bulsalar birleşirler.
    Twitterda bir sürü ayrılıkçı bölücü var. Hepsi devlete Türklere sövüyor. Zaten bir önlem alınmazsa bugün ucuz siyaseti yapılan şeyler yarın koca bir çığ olarak önümüze gelecek.

Iyi parti kadar balon bir parti yok, mhp iyi partiden yüksek oy alacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gayet gerçekçi bir anket. KK biraz fazla olmuş, 45'i zor geçer.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.