Yarbay
12 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
80 üye
Görüntülenme
Toplam: 1647 (Bu ay: 78)
Gönderileri
Bu hammadde , gida ve enerji bambaska bir boyuta dogru gidiyor sanki. Bunları sahip ve ureten ulkeler kendine saklamaya basladi sanki urunleri. Acik ihracat kisitli ihracata donuyor. Ustelik ithalatta fazlalasti ulkeler icin.
Furmark ,assasins creed valhalla, rdr2 de bu sicaklik değerlerini aliyorum. Urunu arenaya verdim. Onlarda servis pointe vermiş. Sorun yok diye bana geri yolladilar. Bu urunu yine kasama taktim. Yine ayni sıcaklık aliyorum. Bana bugun telefonda bu sicaklik normal diyorlar inatla. Bunun neresi normal ?

Arkadaşlar buralardan gecis nasil bu kadar kolay anliyorum. Schengen gibi adamlar geciyor siniri. 33 ulkeye gittim. Hayatimda bu kadar sinir gecis kolaylığı gormedim. Tr nufusu cidden 100milyonu gecicek. Kimbilir kac milyon kayıtsız var suan. Heryerde ama heryerde bunlar var.
Ciddiyim her sokakta, her kosede cocuklu cocuksuz bu gocmenler var. Sahile kafa dinlemeye giderdim. Artik tum sahil bunlardan gecilmiyor. 200binlik bir ilcedeyim birde. Dunya umurlarinda degil. Nerden nasil Parayi buluyorlar anlamiyorum.
Arkadaslar cidden oyle boyle degil. Az once sahilde idik arkadas ile. Onumuzden gelenler arap. Arkamizda konusan arap. Solda ve sagda bankta oturan arap. Karsidan karsiya gecerken MA plakali yani misafir plakali arac. 33 ulkeye gittim. Ciddi soyluyorum bazi anlar sanki ben yurtdisina gitmisim gibi hissediyorum. En az 4 cocuk var. Dunya umurlarinda degil sahili dolasiyorlar. Yasadigim yerde 200bin nufuslu bir ilce. Nerde yesillik varsa heryeri kapmislar. Izmir istanbul vs vs yerleri dusunemiyorum. Tahminim bunlar 10 milyona yakin nufuslari var. En az.
Birisine pm attik diyelim. Pm attigimiz konuya pm bolumunden, mesajimizin altindaki sayfa linkine tiklayinca bizi pc surumune atiyor. Gunlerdir boyle.
Bu ne boyle ya. Heryer gocmen. Sahilde oturaklara oturayim dedim. Benden once bile adamlar kapmis. Daha araba bile alamadik. Adamlara MA(misafir arac) plaka verilmis birsuru. Heryerde arapca plakalar bile var. Bu nasil bir is. Tum ortadogu turkiyeye gocuyor gozukuyor. Bence en az 10-15 milyon arasi gocmen var.
Tehlikeli bir ture benziyor aciklamalara gore. Peruda ortaya cikmis.
Kullanmak icin hangisinin kutusunu acardiniz arkadaslar? Rtx 3080 1500 lira daha pahali.

Tuf 6900xt
Pny 3080

Islemci ryzen 3600, 650w evga g3 psu.
Telefonda gece modunda cektim. Bundan rengi yesil..normalde o bolge %5 ayarinda koyumsu duruyor. Tv'nin garanti devam ediyor. %30larda felan daha az gozukuyor. Degisim cikar mi? Cikarsa ne model verirler?

LG oled 65 b9.

Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 9 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 43.289
İkinci El Bölümü Mesajları: 283
Konularının görüntülenme sayısı: 2.201.682 (Bu ay: 15.017)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19.843 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.