Şimdi Ara

Erlik'in ifşası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
12.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eren Erdem adlı Chp milletvekili olan aynı zamanda chp diktatörlüğünün yansıması olan. Her eleştirilidiğinde ben aleviyim ondan eleştiriyorsunuz arkasına sığınan zat. Akpnin uyuşturucu trafiğini tarikat yurtlarını vb şeyleri belgesel belgesel video yapan adamı. Chpyi eleştirdi diye ifşa etti. Gerçek ismini verdi. Ölüm tehditleri alıyor elaman.

Chp ikinci çözüm süreci yapacaktır.

Chp en az akp kadar antidemokrat takılmaktadır

Chp de en az akp kadar mezhepçidir

Şuanki chp yönetimi tam anlamıyla kırmızı akpdir.

Ortada bir tuhaflık var. Eren ERdem elimizde 180 kişinin ismi var chpyi eleştirmek o kadar kolay değil sizi ifşalarız diyor. Ve sanırım bu erlikin tayfadan birini ifşalamış. Erlik'i de ifşalamak için peşine düşüyor. Yapamadı ama yapmayı denedi. Bunu denediklerini göstermek için böyle bir tuzak kurulmuş. Yani ortada çevrilen kaz falan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 30 Mayıs 2022; 23:14:21 >

• Videoyu bu ülkedeki beyni olan herkes izlemeli

Muhalefetin nasıl ele geçirildiğini görürsünüz

İlk önce AKP'den kurtulacağız sonra CHP'den ve avenelerinden.

Bu ülkede İslamcılar ve liberal sol kesim yok olacak inşallah

bu video işte tam anlamıyla şahsen beni anlatıyor

tamamını izleyin
    Asıl erlik herkesi ifşaladı. Alın görün işte kimse ülkenin iyiliğini düşünmüyor. Bu devadan bir yol olmaz dedik ilişkileri ortada. Chp iktidar olmak istemiyor yazdık erlik de bunun neden olduğunu göstermiş. Akpyi değiştirmek istiyorsa insanlar yerine geleceklerin bunlar mı olması lazım?
    Mülteci övücülerin alman vakıflarından fonlandigini biliyorduk da isveçin dış işleri bakanlığından direkt para alıyormuş adamlar..
    Türkolar olarak sürünmeye devam edelim, onun dışında herkes tuttuğu balı yalasın. Bir taraf iç kaynağı yiyor diğeridir de dış kaynağı.
    İnsanları manipule edip sonra trollerin demesi saçmalık.

Bence insanlar kimleri takip ettiğine dikkat etmesi lazım.

İlgi için yapacakları mevzuat yok gibi.

Erlik gibi adamlar uzaktan gaza vermeyi sever.

Olaylar tersine döndüğünde ortadan kaybolup ben mi söyledim böyle yapın diye söylenir sadece.

Uzaktan siyaset ve günden belirlemeye çalışan insanlara dikkat edin.

Bu adamların kaybedecekleri herhangi bir durum yok.

Sizin kaybedeceğiniz çok şey var.

Erlik değil o, Cevo denen şahıs. Devamında Erlik bunları zarflıyor ve olaylar zincirini görüyorsunuz.

Cevo durup dururken kaşınmış, sen niye Eren Erdem gibi bir tipe güvenip ismini veriyorsun ki? Ben listenizde miyim değil miyim ayağına adını soyadını vermiş mal.

Kaç gündür bunları izliyorum Jahrein, Erlik, Cevo falan bu PEKEKE artığı zihniyetin İBB ayağını eleştirdiği için yerden yere vuruluyorlar.

Erlik'in eşgalini yerini yurdunu bulduğunu sanan bazı CHP'li denyolar hemen olayı medyascope ve terörist gruplarına bildiriyorlar.

gördüğünüz gibi CHP militanların kucağında bir partidir.

İyiki de İmamoğluna oy falan atmadım, bunların networklerine bak. Canan'ın cibiliyetini gören bilinçli insanın zaten eli oy atmaya gitmez.

İbret alarak okudum yazını. Kendinizi niye bu kadar zeki görüyor bu millet ben anlamadım, bu nasıl ego ? Yazdıklarına bi bak, tamamen algı ama ben bilerek yaptığını düşünmüyorum. Tamamen birbirinden kopuk şeyler. Adamın videosunu izledim, adam chp infaz listesi yolluyor demiyor. Ayrıca o zaman chp niye kandili direk aramıyor kısmında patladım. Bunları utanmadan uzun uzun inanarak yazıyorsunuz bi de.

• Şu erlik kim miş :D

• Erlik ifşalanmadı.Şuan Jahrein'de canlı yayında konuşuyor. 

Y-CHP'lileri trollemişler  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 30 Mayıs 2022; 22:52:57 >
  • Eren Erdem soytarının tekidir o ayrı yalnız ifşalayan o değil. Utku Şen diye biri. Sebebi alakası bile olmamasına rağmen erlik'in pkk'lı demesi. Zaten hatalı isim vermiş ifşada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 30 Mayıs 2022; 23:4:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •   

• Eren Erdem'in Anti Demokratik ve mağdur edebiyatı yapan yanar döner biri olduğunu bilmemize engel değil

• çevir kazı yanıyor

• ERLİK yine estirmiş. Helal olsun bu çocuğa.

Ava giden avlanır =))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muthisbishi -- 30 Mayıs 2022; 23:15:21 >
  • Gülmekten öldüm valla hahah

• İnsanları manipule edip sonra trollerin demesi saçmalık.

Bence insanlar kimleri takip ettiğine dikkat etmesi lazım.

İlgi için yapacakları mevzuat yok gibi.

Erlik gibi adamlar uzaktan gaza vermeyi sever.

Olaylar tersine döndüğünde ortadan kaybolup ben mi söyledim böyle yapın diye söylenir sadece.

Uzaktan siyaset ve günden belirlemeye çalışan insanlara dikkat edin.

Bu adamların kaybedecekleri herhangi bir durum yok.

Sizin kaybedeceğiniz çok şey var.

• Benim anlamadığım neden bu adam ifşa olmaktan ölesiye korkuyor. Düşündüğün şeyleri açık açık söyle. Kim olduğunun ne önemi var? Kusura bakmayın ama kimliğini bu kadar gizleyen insanlara güven olmaz.

• Ulan videoyu izledim neler neler dönmüş. Az çok tahmin ediyordum bi' sıkıntılar olduğunu ama açıklığa kavuşturmuş bir çok soru işaretini. Yine de bu devirde kimseye %100 güven olmaz, herkes aklını kullansın ve kendince bir yol çizsin. Burada jahrein ve erliği savunmak için uğraşanlar da, imamoğlunu savunmak için ya da akpyi savunmak için deli gibi uğraşanlar da hata yapıyor. Tabiki seçim zamanı rasyonel hareket etmek lazım ama aklınızı kimseye satmayın, kimse babanızın oğlu değil.

• Asıl erlik herkesi ifşaladı. Alın görün işte kimse ülkenin iyiliğini düşünmüyor. Bu devadan bir yol olmaz dedik ilişkileri ortada. Chp iktidar olmak istemiyor yazdık erlik de bunun neden olduğunu göstermiş. Akpyi değiştirmek istiyorsa insanlar yerine geleceklerin bunlar mı olması lazım?
    Mülteci övücülerin alman vakıflarından fonlandigini biliyorduk da isveçin dış işleri bakanlığından direkt para alıyormuş adamlar..
    Türkolar olarak sürünmeye devam edelim, onun dışında herkes tuttuğu balı yalasın. Bir taraf iç kaynağı yiyor diğeridir de dış kaynağı.

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Sanırım sen uzaydan dünyaya yeni indin. Acaba neden?

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Tamamdır Hopdediks Dediğimdediks Bey fakat şöyle düşünmek gerekiyor insan kendisini düşünmese bile ailesini düşünüyor. Bu yüzden anonim olma kararı alıyorlar buna da saygı duyup anlayış göstermek gerekiyor. Uğraştıkları kişiler normal kişiler değil.

• ulan adamı almanya da pkkya fislemişler, ama yanlış kişiyi bulmuş dangalaklar adamı pkklar tehdit etmiş falan nasıl bir midesiz haysiyetsiz onun bunun evlatları var bu ülkede ya

• Videoyu bu ülkedeki beyni olan herkes izlemeli

Muhalefetin nasıl ele geçirildiğini görürsünüz

İlk önce AKP'den kurtulacağız sonra CHP'den ve avenelerinden.

Bu ülkede İslamcılar ve liberal sol kesim yok olacak inşallah

bu video işte tam anlamıyla şahsen beni anlatıyor

tamamını izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andres Escobar -- 31 Mayıs 2022; 22:37:5 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.