Binbaşı
03 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 376 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Malum AKP demek zam demektir. Doğalgaza tekrar zam yapılmış.

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/dogalgaz-fiyatlarina-yuzde-1-zam-yapildi,7VTldQfX2kasTBc6bhzt2g

Sene başından beri %4'e ulaşmış. Bir anda %12 zam yapmak zerine böyle her ay %1 yapmak yeni taktikleri sanırım.

Evet arkadaşlar rezilliğin boyutu gün geçtikçe büyüyor. Haberi yapan da hükümetin baş yalakalarından Ensonhaber adlı site. Bunlar bile dayanamıyor ara ara görünen o ki. Son 2.5 sene. Ondan sonra yolcudur Abbas.

https://www.ensonhaber.com/ic-haber/bulgarlar-edirneye-cikarma-yapti

Evet her ay başı olduğu gibi bu ay da aylık enflasyon açıklandı.

TÜİK verilerine göre Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) aylık % 0.16 oldu.

Şu memlekette yalancıyı öpseler(!) her şey bambaşka olurdu sanırım.
Arkadaşlar merhaba. Uygun fiyata çizgi roman satıyorum. İlanın linkini paylaşayım. İlginizi çekerse iletişim kurabilirsiniz.
https://forum.donanimhaber.com/satilik-cizgi-roman-ve-mangalar--131499189#131499189
Arkadaşlar merhaba. Son zamanlarda el konsollarına tekrar merak saldım ve oynadığım oyunlardan kısaca bahsetmek için bu başlığı açmak istedim. Sizlerin de bahsetmek veya incelemesini yazmak istediğiniz oyunlar varsa buraya yazın. Öncelikle son 1 ayda bitirdiğim 2 DS oyunundan bahsedeyim. İki oyunu da beyaz renk özel pokemon versiyon dsi konsolumda oynadım.

İlk oyun Legend of Zelda Spirit Tracks. Metacritic ort.:87 Gamerankings ort.:87,05

Zelda serisi şu hayatta en sevdiğim serilerden biridir ve en az 1 oyununu bitirmeyen kişilerin kendilerine oyuncu dememeleri gerektiğini savunurum :) Bu oyunla ilgili en büyük endişem kontrollerin tamamen stylus ile olmasıydı. Ancak stylus'a alıştıktan sonra Zelda keyfini sonuna kadar yaşıyorsunuz. Tek sıkıntı Phantom'un yönetilmesi gereken yerlerde bazen kontroller sıkıntı yaratabiliyor. Ancak gerek Link'in tek başına olduğu gerek Phantom'u yönettiği zindanlarda yaratıcılık sonuna kadar kullanılmış yine. Harika puzzle'lar var ve sıkıntılı bir noktayı geçtiğinizdeki tatmin hissi paha biçilemez.

Bir diğer olumsuz nokta haritadan bir noktadan diğerine gidiş için zorunlu tutulan trenin bir yerden sonra sıkması. Sözün özü en iyilerden biri olmasa da harika bir Zelda oyunu bu ve DS sahiplerinin kaçırmaması gerek.

Benim puanım 8.5/10.

Oynadığım diğer oyun Professor Layton and Curious Village. Metacritic ort.:85 Gamerankings ort.:86,17

Professor Layton bir bulmaca/macera oyunu. Bu tarz bir oyun oynamayalı uzun zaman olmuştu. Oynarken oldukça keyif aldım. Bulmacalar çok keyifliydi. Hikaye başta zevk verse de açıkçası sonuç kısmı pek güzel bir tat bırakmadı. Cutscene animasyonları da oldukça eğlenceliydi. Keşke sayıca daha fazla olsalardı. Ancak bana göre bu tarz bir oyun sabırlı insanlara göre. Bazı bulmacalar sizi gerçekten oyalıyor ve çözene kadar göbeğiniz çatlıyor. Tabi eğer yeterli altın sikkeniz varsa bulmaca başına 3 ipucu alma hakkınız oluyor. İleride devam oyunlarını da oynamak istiyorum.

Benim puanım 8/10

Oyunları bitirdikçe yorumlarımı eklemeyi sürdüreceğim. Nintendo ile sınırlı da olmayacak. PSP ve PS Vita oyunları da oynayacağım. Herkesi yazmaya beklerim.
Geldiğinden beri sneijder 2. kez yedek çıkacak. Bu herifin gelmesini isteyenler vardı. Neymiş türk oyuncularla iyiymiş arası. Belli oluyor tosunları selçuk ve burak her maç sahada. Sneijder'e gitmesi için baskı yaptırıyor. Bir sonraki yönetimde olmaması en büyük dileğim.

Burası fenerbahçe değil arkadaş. Burada yöneticinin bir donanımı olur, eğitimi olur. Profesyonel olur. Rasyonel düşünür. Sırf türk diye birilerini kayırmaz. Birileri yedek kalacaksa aldığı zerre kuruşu haketmeyen selçuk yedek kalır. Başlarım sizin anadolu çocuğu geyiğinize.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.166
İkinci El Bölümü Mesajları: 94
Konularının görüntülenme sayısı: 14.169 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6.470 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.