Şimdi Ara

Renault Symbol maksimum sürat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
5.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracım 2007 model symbol 1.5 dci 65 beygir. 5. viteste 4000 devirde 150 km hız yapıyor bana az gibi geldi göstergede max sürat 250 km yazıyor çünkü birde sormak istediğim bu motor en fazla kaç devir çevirebilir 4000 üstüne çıkmaya korktum açıkçası aracı yeni aldım da

• 11 bin devir çevirir,son hızı da kadranda ne yazıyosa odur,delikanlı arabadır sembol yapar 250

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 ustune cikarda o aracta kim ister 200 un ustune cikmak iste o tartisilir.

• 65 beygirin neyi varda ne bekliyorsun? Çok kısaymış dişli oranlarıda. Daha fazla zorlama. 4 Bin devir bile çok fazla.

• Karahancer hocama sormaniz lazim bu konulari.

• Benden ondan sinir oldum zaten hocam niye 250 ibre koyuyolar gitmiyo ki araba
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinarpacioglu

Benden ondan sinir oldum zaten hocam niye 250 ibre koyuyolar gitmiyo ki araba

Ortak parça. Bir tek 65 beygir sümbüle koymuyorlar o göstergeyi. Her motor seçeneğinde aynı gösterge var. Zaten olmasa bile hangi firma gider 180 ibre koyar bu devirde? Hoş olmaz. Kimseninde hoşuna gitmez. Psikolojik olarak güzel hissettiriyor o sayılar.

• 2011 model 1.5dci 85hp olanının mak hızı 195. Gösterge 10km/h fazla ölçtüğünü hesaba katarsak 185 gibi bir sürat yapmıştım. Denedim ama tavsiye etmem
  • sahin261 kullanıcısına yanıt
    Yapabilse denicem de araç gitmiyor sinir oldum 150 değildir maksimum hızı herhalde ya renault brodwayle bile 170 i görmüştüm
  • quote:

Arkadaşlar aracım 2007 model symbol 1.5 dci 65 beygir. 5. viteste 4000 devirde 150 km hız yapıyor bana az gibi geldi göstergede max sürat 250 km yazıyor çünkü birde sormak istediğim bu motor en fazla kaç devir çevirebilir 4000 üstüne çıkmaya korktum açıkçası aracı yeni aldım da

2010 symbol ile 180 kmh son vites 4bin devir (dizel symbol)

2013 symbol ile 200kmh son vites 4bin devir (dizel symbol)

Ben bu hizlara ulastim, 250kadran olmasi komik gercekten, 210 kadran var bizim symbolde 200vurdum cok sukur

• quote:

Orijinalden alıntı: ertug0

11 bin devir çevirir,

• Karahancer sandim. Yanılmışım. Gidiyorum

• hız mı sürat mı bi karar verin

• quote:

Orijinalden alıntı: cesmuru

quote:

Benden ondan sinir oldum zaten hocam niye 250 ibre koyuyolar gitmiyo ki araba

Ortak parça. Bir tek 65 beygir sümbüle koymuyorlar o göstergeyi. Her motor seçeneğinde aynı gösterge var. Zaten olmasa bile hangi firma gider 180 ibre koyar bu devirde? Hoş olmaz. Kimseninde hoşuna gitmez. Psikolojik olarak güzel hissettiriyor o sayılar.

Ona kalsa bizim kartalın da ibre 200 ama 140 bile göremedim anasını satayım.

• yokuş aşşağı 170 yapan vardı 5000 devire geliyor galiba 170 de daha gitmesine imkan yok
    dizel için utanç kaynağı olabilecek bir şanzımanı var
  • Ne zaman symbol görsem hepsi hızlı gidiyor anasını. Bakin 1 kere bile yavaş giden symbol görmedim. Ne var bu arabada herkes gaza basiyor?

• 1.2 Symbol
    Bu mesaja eklenen görseller:

Renault Symbol maksimum sürat

• Uçan teneke ile fazla hız yapmayın 140 fazla bile o araç için.

• Maksimum suratı yanlış yazmışlar aslında 350 ibre koyup güvenlik nedeniyle 300 de hizbkilidi konuldu yazmaları lazımdı. Bizim vatandaşımıza dalga geciyolar işte yapcak bisey yok. Sanarsin hayabusa aldık

• benim clio ile 100 u gecmemeyi calisiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.