Şimdi Ara

Renault Symbol maksimum sürat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
2
Favori
5.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vetenes

1.2 Symbol
    Bu mesaja eklenen görseller:

Renault Symbol maksimum sürat

Öyle deme hocam Suzuki hayabusa da 1,3 motor ama 350 yapiyo yanı :D hayalgucumuzu zorlayalim zira bu araç hayalperestler için uretilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.2 araba 3 bin devirde 190 mı yapıyor?Foto çekilirken boşa mı attın?
  • 2006 symbol 1.5 65 bg 170 km gördüm son hız daha da gitmedi. 190 falan diyenler yokuş aşağı denemistir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinarpacioglu

Arkadaşlar aracım 2007 model symbol 1.5 dci 65 beygir. 5. viteste 4000 devirde 150 km hız yapıyor bana az gibi geldi göstergede max sürat 250 km yazıyor çünkü birde sormak istediğim bu motor en fazla kaç devir çevirebilir 4000 üstüne çıkmaya korktum açıkçası aracı yeni aldım da

sizin aracın kadran bozuk heralde 2005 symbol 1.5 dci 65 bg 4000 dd 170 kmh hız yapıyor.
  • 2 3 4. vitese kadar dip gaz motoru sıkıstırarak vites at 180 i rahat gecer . tabi araç full doluysa 150 normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

1.2 araba 3 bin devirde 190 mı yapıyor?Foto çekilirken boşa mı attın?

Aynen boşa aldım

• paralı otobanda denersin birgün ama bence de 140 üstüne çıkma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sürücü18

2 3 4. vitese kadar dip gaz motoru sıkıstırarak vites at 180 i rahat gecer . tabi araç full doluysa 150 normal

Ne alaka ya devirle yük? Bir de hızlı çıkacakmış

• By_KeReMM kullanıcısına yanıt
    65 bg ve 200km ustu hizlar dusundurucu 170e zor varir bence ?

• cesmuru kullanıcısına yanıt
    Dostum fluence i ilk aldigimda konyadan dönerken ayagim dip gaz 5. Vitesde 150 yi gecmedi aracta 3 kisiydik sinirlendim boyle olunca param bosuna gitti diye dusundum . sonra yavaslayip 2. Viteste bi sure zorladiktan sonra 3 4 5 yapistirdim 190 a kadar ciktm sonra daha zorlamadm 210 a kadar giderdi

Yuk ne alaka dedigine gore pek bilgin yok diye dusunuyorum 3 kisi bindigin bir aracla hizlanma farkli olur tek kisi bindiginde farkli . yani anlican epey fark var

• Km sifirlama tusuna basili tutup, kontagi acinca , kadran sona dayanıyor test moduna gecip
    150den otesi zulüm dci65 icin, 100den otesi de insana zulüm

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanyuce35

65 bg ve 200km ustu hizlar dusundurucu 170e zor varir bence ?

Yokus assagi falan vurdursak olmaz mi 180-190

• By_KeReMM kullanıcısına yanıt
    Yokuş aşağı kanatlansada cıkcacagıni sanmiyorum gerçi 200 flan yapmaya kalksa kesin yavaştan havalanır :)

• İstanbul Düzce arası dizel sembol İzmiti geçince yokuş aşağı 180 yapıyor....Fazlası yok....Ben o araba ile Nuh Çimentonun önünde kamyonun altına girdim....Hava yastıkları açılmadı..Bileğim kırıldı , dizim parçalandı, çenem dağıldı...Mucize oldu kurtuldum.....Allah yüzüme baktı....Çok şükür.......Neyine güvenip uçmaya çalışıyorsun ? Sürat felakettir...Uzun yolda 90 - 120 arası normal hız... Düz yolda 150 - 160 arası gidiyor....Fazlası yok....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 21 Mart 2016; 8:44:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sürücü18

Dostum fluence i ilk aldigimda konyadan dönerken ayagim dip gaz 5. Vitesde 150 yi gecmedi aracta 3 kisiydik sinirlendim boyle olunca param bosuna gitti diye dusundum . sonra yavaslayip 2. Viteste bi sure zorladiktan sonra 3 4 5 yapistirdim 190 a kadar ciktm sonra daha zorlamadm 210 a kadar giderdi

Dizelde 4 bin devir nedir biliyor musun? Devir ile yük ne alaka demek istemiştim. 150de 4 bin devir yapıyorsa 180 nasıl yapacak bu ara? Devir bandı yetmiyor ki hızlanmasına. İstersen uzaydan at o araç son viteste yine 4 bin devirde 150 yapacak.

Sen hic bi showroom a gidip araclarin son hizi kac yazar baktn mi orda yazan arac dolu iken yapilan hizdir. 158 km max. sürat yazan bir araci tek kisi binildigi de o hızı kolayca gecersin

• Ayni motorlu arac ile 175km/saat hiza ciktim hafif rampa asagi, belki 180i de gorurdu ama bu haliyle bile kimseye tavsiye etmem.

• Bende güvenlik paketli alize 2006 model vardı 185 bindeydi... 180 yapıyordu... duzde daha üstüne çıkamadım. Şirketin 2006 kangoo vardı 400binde 180 yapıyordu... Boş yolda yapıştır korkma

• Oyle bir seye kalkiscaksaniz o hizlar icin uretilmis lastik alin ve lastik in basincini ona gore ayarlayin benim aracimda 39 psi basilmasi gerekiyor o hizlar icin daba az basarsaniz zaten cikamazsiniz arac o kadar cok titrerki kontrolu kaybedersiniz.yapacaksanizda o arac o surate cikamaz belki yokus assagi olabilir ama denemeyin o hizida tek yanlis hayatinizin sonu olur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.