Yarbay
23 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 406 (Bu ay: 11)
Gönderileri
a4tech xl760h için skatez (farenin altındaki pabuç) nerden bulabilirim?

tr de nerden alabilirim? aliexp den gelmesi uzun sürüyor.

bosch 60 tl

continental 75 tl

gates 90 tl

hangisini alayım?

7 ileri kuru dsg ile 1.0 tsi 110 hp lik motorla launch control denemesi yapsam şanzıman zarar görür mü biraz?

Internetten baktığım kadarıyla dış ünite arızasıymis. Bu sorunun çözümü nedir? Kendim yapabileceğim bir şey mi?

ogs den hgs ye geçiş yaptım. elimde sapasağlam ogs cihazım kaldı. bunu satsam satılır mı? nasıl değerlendiririz? yoksa çöpe mi gidecek?

bundan 3 ay önce bir tane dobloyla kaza yapmıştık ufak. aynası kırıldı sadece karşı tarafın. %100 suçlu olan benim.

neyse tutanak tutuldu. karşı taraf arabasını yaptırdı. meğer araç kiralıkmış. bugün bir avukatlık bürosundan aradılar bu kazayla ilgili. sol ayna kırıldı, araba serviste 2 gün yattı diye günlük 500 tl yattı parasından ve diğer masraflarla beraber 2500 tl istiyorlar. tebligat yollanmadan önce ödeme yaparsam hemen fiyatı indirirlermiş.

izlemem gerekenler nelerdir?

monitörü yeni aldım va panele sahip. aşağıdaki sitede test yaptığımda bayağı ghosting belli oluyor. hangi ayarları yaparak ghostingi en aza indirebilirim?

www.testufo.com
TestUFO: Ghosting
https://www.testufo.com/ghosting
coğrafya kaderdir (SS'li)

"Sadece süt ve meyve suyu 2 litre olarak gelir" - 6.3 lt motorlu AMG

Bugün 20-30 km/h ile giderken birden küt diye ses geldi arabanın alt taraflarından, aynı zamanda arabayı görünmez bir kayaya çarpmışım gibi ön cama doğru sarsılıp neye uğradığımı şaşırdım. Aynı durum bundan önce sadece 1 kez Eylül ayında da oldu. Acaba sanzimanla ilgili bir sorun mu bu yoksa başka bir şey mi? Daha önce böyle bir durumu gören duyan bilen var mı? Aracim makyajli ibiza 1.0 tsi dsg 110 hp.

ufak bir hasar ancak araç daha 2021 model 7 aylık ve 3000 km de ve şimdiye kadar hiçbir hasarı olmadığı için soruyorum. park halindeyken bir cisim çarpmış galiba marşpiyele. nasıl olduğunu bilmiyorum açıkçası. satarken böyle satmayı düşünüyorum açıkçası. boyatsam ağır kazalı muamelesi görecek çünkü.

birkaç ay sonra satma ihtimalim var. satarken kaç tl daha düşmeliyim fiyattan? yaklaşık 500-600 tl onarım ücreti fiyatı aldım lokal boya.

bu hasar bana ne kadar değer kaybettirir satarken? (SS'li)

Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim
Otomobil
seat
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Packard Bell
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 14.121
İkinci El Bölümü Mesajları: 111
Konularının görüntülenme sayısı: 790.964 (Bu ay: 9.655)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12.282 (Bu hafta: 7)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.