Yarbay
23 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 219 (Bu ay: 3)
Gönderileri

aracımın klimasını açınca pis, toz kokusu gibi koku geliyordu. bunun üzerime divortex klima fresh aldım. uygulamadan önce yeni polen filtresi taktım. ilk birkaç gün aracın içi parfüm koktu ancak parfüm gittikten sonra yine rutubetli toz kokusu gelmeye başladı klimadan.

bu klima sorununu nasıl çözerim kesin bir şekilde acaba?

istanbul avrupa yakasından manisa alaşehire arabayla gitmek için en hızlı ve uygun fiyatlı rota hangisi? yenikapıdan feribotla bandırmaya geçmek mi yoksa osmangazi den gitmek mi?

çelik sibop gerçekten uzun ömürlü mü yoksa kandırmaca bir ürün mü? sonuçta çelik sibobun içinde de kauçuk var ve o da ömürlük malzeme değil diye düşünüyorum.

Telefon xiaomi redmi note 4. Ekranını değiştirdim kendim.

Ekranı değiştirdikten sonra arama yaptığımda karşı tarafın sesi bana geliyor ama kendi sesim karşı tarafa gitmiyor. İşin ilginç yanı aramayı hoparlöre alınca sesim karşı tarafa gidiyor sadece. Whatsapp aramalarında mikrofon düzgün çalışıyor ve ses kaydedicisi de düzgün çalışıyor. Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüp hard format attım ama formata rağmen sorun devam ediyor.

Yardımcı olabilir misiniz?

Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon da yollardaki minibüs ve kamyonetlerin neredeyse hepsi transit mk4 ve mk6. Bunun sebebi nedir?  

18 ekim 2020 de hız cezası yemişim yeni öğrendim edevletten bakınca. ama ptt yle tarafıma ceza tutanağı gönderilmemiş olmasına rağmen 13 ocak 2021 de tebliğ edilmiş gözüküyor. tebliğ tarihine nasıl itiraz edebilirim?

olayı şöyle izah edeyim:

bisikletle yokuş çıkarken oluyor bu olay özellikle. yokuştayken pedallara biraz daha kuvvet uyguladığımda zincir kısmından taak diye ses çıkıyor pedal 1 saniyeliğine boşa çıkıyor gibi hissettiriyor, sonra hemen ardından normale dönüyor. bu olay aniden güç kaybına sebep oluyor bende, yokuş çıkmak imkansız oluyor gücümü azalttığı için. bu sorunun sebebi nedir? umarım anlatabilmişimdir. durumum aynı aşağıdaki videodaki gibi.

önceden mafia 2 yi oynadım ancak mafia 1 i hiç oynamadım. sizce ilk defa oynayan birisi 2002 yi mi oynamalı yoksa definitive i mi?

ön camı değiştireceğim. sizce hangi markanın camı daha iyi?

Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim
Otomobil
Opel
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Packard Bell
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 13.573
İkinci El Bölümü Mesajları: 106
Konularının görüntülenme sayısı: 790.964 (Bu ay: 17.588)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 11.507 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.