Şimdi Ara

ps3 oyunlarda fiyat indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
4.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm' lar Ankara kentpark media markt' ta ps3 oyunlarında nerdeyse %50 indirimli fiyatları görünce nutkum tutuldu düşünsenize call of duty modernwarfare2 99Tl. 2 mt. ilerisinde 360 standında aynı ürün 189tl. Bolüm sorumlusuna sordum açılışa özel indirim mi diye aldığım cevap hayır tüm türkiyede fiyatlar artık aynı seviyede bundan sonra böyle gidecek dedi. ps3 Standına gittim nerdeyse bütün çıkan oyunlar vardı en ucuz fiyat v79TL. en pahalı fiyatta 109Tl. idi. yaşasın rekabet

• quote:

Orijinalden alıntı: husmenus

slm' lar Ankara kentpark media markt' ta ps3 oyunlarında nerdeyse %50 indirimli fiyatları görünce nutkum tutuldu düşünsenize call of duty modernwarfare2 99Tl. 2 mt. ilerisinde 360 standında aynı ürün 189tl. Bolüm sorumlusuna sordum açılışa özel indirim mi diye aldığım cevap hayır tüm türkiyede fiyatlar artık aynı seviyede bundan sonra böyle gidecek dedi. ps3 Standına gittim nerdeyse bütün çıkan oyunlar vardı en ucuz fiyat v79TL. en pahalı fiyatta 109Tl. idi. yaşasın rekabet

eğer bu oyunlara ucuz diyorsan , ankara oyun piyasasından haberin yok o zaman.Fiyatlar aşırı kazık.

Hele ki 5 kat merdivenle çıkıpda hüsrana uğramak ayrı bir olay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U_şen -- 13 Aralık 2009; 1:35:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: husmenus

slm' lar Ankara kentpark media markt' ta ps3 oyunlarında nerdeyse %50 indirimli fiyatları görünce nutkum tutuldu düşünsenize call of duty modernwarfare2 99Tl. 2 mt. ilerisinde 360 standında aynı ürün 189tl. Bolüm sorumlusuna sordum açılışa özel indirim mi diye aldığım cevap hayır tüm türkiyede fiyatlar artık aynı seviyede bundan sonra böyle gidecek dedi. ps3 Standına gittim nerdeyse bütün çıkan oyunlar vardı en ucuz fiyat v79TL. en pahalı fiyatta 109Tl. idi. yaşasın rekabet

eğer bu oyunlara ucuz diyorsan , ankara oyun piyasasından haberin yok o zaman.Fiyatlar aşırı kazık.

Hele ki 5 kat merdivenle çıkıpda hüsrana uğramak ayrı bir olay

Kaçak oyunlar zaten İstanbul piyasasında da senin bahsettiğin fiyatlardan U_şen. Ankara piyasasında bana Aral veya TC Kültür Bakanlığı bandrollü oyunları söylesene kaçtan gidiyor. Yurtdışından kaçak olarak gelip sadece dükkan sahiplerine ve yurtdışına kazandıran oyunlardan bahsedilmiyor MM'ta. TC'ne tüm vergileri ödenerek bandrolü alınmış ürünlerden bahsediyoruz. İllegal iş yapan kaçakçılar değil, devlet kazanıyor. Lütfen konuşup yorum yaparken iki kere düşünün

Not: Kimseyi herhangi bir şeyle itham etmek amacında değilim ya da MM çalışanı falan da değilim ama kaçak oyun satanlarla vergileri TC'ne ödenen oyun satanları bir tutmak saçma bence. Ayrıca genel olarak MW 89-109 arası seyrediyor. Nasıl kazıkmış bu fiyatlar anlamadım. Bana 59 dan 0 jelatini açılmamış MW2 verecek olan varsa yarın alayım

• aynı oyunlar d&r dada 180 den başlıor hatta tekken 6 190 dı

• quote:

Orijinalden alıntı: ViяTuË

aynı oyunlar d&r dada 180 den başlıor hatta tekken 6 190 dı

Bimeks 179 lira cod mw2 tipik cinayet sebebi .
  • harbiden bende tekken gördüm 190 ne ya onu da geçtim inFamous hala 180 izmir agora d&r da şaka gibi :D
  • bence media markt da fiyatlar uygun taksit seçeneginide ekleyince çok avantajlı
  • adamlara bak ya yok devlet kazanıyormuş yok vergiymiş yok kaçakçılarla iş yapmammış ben alıyorum arkadaşım başlarım bandrolüne beyfendilerin tuzu kuru para ishali olmuşlar utanmasalar bizi vatan haini ilan edicekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

adamlara bak ya yok devlet kazanıyormuş yok vergiymiş yok kaçakçılarla iş yapmammış ben alıyorum arkadaşım başlarım bandrolüne beyfendilerin tuzu kuru para ishali olmuşlar utanmasalar bizi vatan haini ilan edicekler

+1
  • quote:

adamlara bak ya yok devlet kazanıyormuş yok vergiymiş yok kaçakçılarla iş yapmammış ben alıyorum arkadaşım başlarım bandrolüne beyfendilerin tuzu kuru para ishali olmuşlar utanmasalar bizi vatan haini ilan edicekler

çok talihsiz bir yorum yapmışsın kardeşim T.C devletine vergdi ödemeden aldığın her şey zenginle fakir arasındaki uçurumu birazdaha arttırır lütfen kaçak malları öven yorumlar yapmayın diğer arakadaşlarımıza örnek olmasın bu tip şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: burnubuyuk

bence media markt da fiyatlar uygun taksit seçeneginide ekleyince çok avantajlı

arkadaşım nickname'in le uyumlu bir yorum yazmışsın.. para saçmak isteyen varsa gitsin 180-190 ytl versin o oyunlara.. örneğin resistance 2 bu oyun 30 ytl bile etmezken adamlar 199ytl ye satmaya çalışıyorlar.. düpe düz soygun aral çakallığı, biraz zor satarlar.. sermayen yoksa girme kardeşim bu gidişle bi karış öteye gidemeyeceksin.. senin gibi ibiş şirketler yüzünden hiçbir oyuna türkçe dil desteği gelmiyor zaten..
  • Devlet oyundan niye vergi aliyorki hic anlamam.Hayir aldigi vergiyi oyun yapmak icin tesvik,arge de mi kullaniyor o da yok.

Madem vergi aliyorsun birazda vatandasini dusun turkiyede oyun sektorune yonelik calismalar yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V -- 10 Ocak 2010; 18:04:30 >
  • Eğer bu fiyatlardan güncel oyunları satarlarsa kesinlikle oradan alırım sahtekarlar kazanacağına mediamarkt ve devlet kazansın 10 tl fazla vereyim
  • Bir oyuna 179TL fiyat koymak, hırsızlıktan başka bir şey değildir.
    Asla desteklemiyorum, 1 trilyon param dahi olsa oyunları Yurt dışından alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

quote:

çok talihsiz bir yorum yapmışsın kardeşim T.C devletine vergdi ödemeden aldığın her şey zenginle fakir arasındaki uçurumu birazdaha arttırır lütfen kaçak malları öven yorumlar yapmayın diğer arakadaşlarımıza örnek olmasın bu tip şeyler

Allahına kurban kardeşim süper söylemişsin, kesinlikle katılıyorum. Kaçak ve korsana hayır. Devletimiz de kazansın, insanlar aç kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidEye007

Bir oyuna 179TL fiyat koymak, hırsızlıktan başka bir şey değildir.

O kadar param olursa buralarda durmam zaten
  • benim hakkımda istediğini düşünebilirsiniz ama ben hayatta sırf devlet kazanacak diye bir oyuna o kadar para vermem.en ucuz nerede varsa gider oradan alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 10 Ocak 2010; 18:09:48 >
  • dün d&r daydım. Eski ps3 oyunları vardı. en ucuzu 49 tl . Oda splinter cell double agent.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr
    O kadar param olursa buralarda durmam zaten

İşin o tarafı da var tabii..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidEye007

Bir oyuna 179TL fiyat koymak, hırsızlıktan başka bir şey değildir.

bencede fiyatlar yüksek,ülkemizde nefes alıp vermek bile vergi iken bir oyuna 179 tl veya daha fazlasını vermek insanları zorluyor,zaten milletin vergi ve zamlardan beli bükülmüş.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.