Binbaşı
19 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. forum içi hem dağınıklığın düzelmesi, sorulan sorularin düzgün cevaplanmasi adina böyle bir baslik acma geregi duydum. fitness, bodybuilding ile alakali tüm sorulari bu baslikta toplayalim.

ps:yaklasik 6 7 senelik bir fitness, bodybuilding gecmisine sahibim. elimden geldigince diger arkadaslara ek yardimci olmak isterim.

ps2: modlardan ricam konuyu sabitlemeleri.
Merhaba arkadaşlar, monitör hariç bir sistem toplamak istiyorum. Bütcem 4000 civarında.

Aklımda şöyle bir sistem var:
MSI H97 GAMING 3 Intel H97 Soket 1150 DDR3 1600Mhz HDMI&DVI&DP Anakart
Intel Core i5 4690K Soket 1150 3.5GHz 6MB Önbellek 22nm İşlemci
COOL MASTER HYPER 212EVO 775/1155/56/1366/2011&AM2+AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU
Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
CORSAIR 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram
Asus GTX970 ROG STRIX GDDR5 4GB 256Bit DX12 Nvidia GeForce Ekran Kartı
COOLER MASTER HAF 912 ADVANCE GX 80PLUS 750W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
Samsung 120GB 840 EVO SATA 3.0 (Okuma 540MB / Yazma 520MB) SSD

Bunların toplamı 4100 civari bir şey ediyor. Herhangi bir öneriniz varsa (sebebiyle birlikte) duymak isterim. Ayrıca evime yakın olması sebebiyle sistemi vatan'dan alacağım. Başka sitelerde daha ucuz olduğunu biliyorum ancak onlar seçeneklerim arasında değil.
Merhaba, 50 tane key arıyorum. Satan arkadaşlar detayları konuşmak için pm üzerinden ulaşabilir.
Arkadaşlar merhaba, bilgisayar almak istiyorum. Oynayacağım oyunlar cs go, football manager 15 ve league of legends. Sadece bu tarz oyunlar oynayacağım bu oyunlarda beni rahatça oynatacak bir sistem söylerseniz sevinirim.
Forumu araştırdım herhangi bir başlık bulamadım update ile ilgili bilgisi olan varmı acaba ?.
Herkese iyi günler arkadaşlar.

Charda fsler yoktur görev takıları fulldür skilleri açıktır. İstediğim fiyat 60 TL. İst içi elden satılır veya havaleyle satış olabilir.

berker.sezer@windowslive.com (Mail atarsanız daha çabuk yanıtlama imkanım olur msn'e her an giremiyorum ve çok kalabalık)
İyi günler arkadaşlar, şu sorunun cevabını bulun lütfen...

U borusu var, ortada musluk, bi tarafta d, diğer tarafta 2d özkütleli sıvılar. İkisi de h yüksekliğinde, musluk açılırsa yeni h oranları ne olur ?

Resimle bakarsak:

Şıklar: 3/5 1/4 1/3 2/5 1/2

Teşekkürler şimdiden

(Sıvılar birbirine karışmıyor)
Herkese iyi günler hayırlı ramazanlar arkadaşlar..
Char Human'dır. 630k npsi var, kareli S mevcut. 70 daggeri yanmıştır, 80 questi duruyor. Görev takıları kitli duruyor. Skiller kapalıdır, üstünde +7 DD var. Şu an serverda 8 GB zaten.

Chara istediğim fiyat: 325 TL'dir.

İletişim: berker.sezer@windowslive.com
Herkese iyi günler arkadaşlar. Carnac'taki orc assasımı satıyorum. Char 81'den düşme %91'dir. Skilleri kapalıdır. Np'si yoktur. Questleri yanmıştır.

Üstünde,
OLD ROL
OLD WP
OLD ELF BELT
var. İstediğim fiyat 60 TL veya Akara'da 14 gb'dir. Herkese iyi oyunlar..

iletişim: berker.sezer@windowslive.com
Herkese iyi günler arkadaşlar, 59 Level Ardream BP'ye hangi item sizce daha iyidir ?

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.769
İkinci El Bölümü Mesajları: 272
Konularının görüntülenme sayısı: 58.405 (Bu ay: 348)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.