Yarbay
08 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 73 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu modemi kullanıp firmware güncellemesi yapabilen var mı? Az önce Uydunet çağrı merkezini aradım, biz bir şey yapamayız bu konuda, üretici firmayı aramanız gerekli dediler. Bu konuda bilgisi olanlar var mı?
Navigasyon cihazları hakkında neredeyse hiç bilgim yok. Forumda dolaştım uzun süre, Next çok övülmüş ve alanlar memnun anladığım kadarıyla. Bu iki modeli listeye aldım. 515'in fiyatının da etkisi var doğal olarak. Sorum, 515 ile 555 arasında TBS dışında 50-70TL fazla verecek kadar fark var mı yoksa 515 basit bir kullanım için yeterli mi? 555'in, 515'e TBS dışında artısı var mı?
Başlıkta da yazdığı gibi, 225TL limit belirledim. Bu fiyata kadar tavsiye edebileceğiniz modeller hangileridir? HP Absolute serisinin bol seçeneği mevcut ama kaliteli mi değil mi, emin olamadım. Genel olarak 500W ve civarı olan modeller var sanırım bu fiyata kadar? 6870 ekran kartı kullanacak bir sisteme, verimli bir 500W yeter de artar değil mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şu an piyasadaki en kaliteli modeller hangi firma tarafından üretiliyor arkadaşlar? Uzun zamandır Tagan 480W ile idare ediyorum, değiştirme vakti geldi. Bütçeme göre, en kaliteli firma/lardan bir model alayım diyorum. Piyasa son aldığımdan beri çok değişmiş gördüğüm kadarıyla, yeni yeni firmalar gelmiş. Bilgilendirebilirseniz, teşekkürler.
Raptor serisi hariç performans açısından en verimli HDD markası ve modeli nedir bu aralar acaba, hiç takip edemedim. Ama biraz göz attım, HD103SJ ve genelde F3 serisi en iyisi sanırım?
quote:

Site Maintenance Notice

The server is currently down for maintenance.

We apologize for the inconvenience. Please try again later.


Web üzerinden PSN hesap bilgilerine erişmeye çalıştığımda böyle bir uyarı alıyorum, sebebini bilen var mı acaba?
Ekran kartım 4850, geçen gün 9.12 sürücüsünü yükledim ve ardından yamasını (hotfix) da yükledim. Masaüstünde sağ tıklayıp CCC 'ye ulaşmak istediğim zaman işlem yapar gibi gösteriyor fakat CCC açılmıyor. İşletim sistemim Windows XP SP3. Konu hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
PSN hesabı kapatmak mümkün mü, mümkünse nasıl yapacağız? Gereksiz bir US hesabı var, US Store girişi yapıp kapatmak için yer aradım ama bulamadım
IGN sitesi, 2009 yılının en iyilerini platformlara göre seçmiş. PS ödülleri şu şekilde;

En İyi Aksiyon Oyunu: Uncharted 2: Among Thieves
En İyi Dövüş Oyunu: BlazBlue: Calamity Trigger
En İyi Müzik Oyunu: DJ Hero
En İyi Bulmaca Oyunu: Critter Crunch
En İyi Yarış Oyunu: Need for Speed: Shift
En İyi RPG Oyunu: Demon's Souls
En İyi Shooter Oyunu: Killzone 2
En İyi Spor Oyunu: FIFA 10
En İyi Görsellik Ödülü: Uncharted 2: Among Thieves
En İyi Ses Ödülü: Uncharted 2: Among Thieves
En İyi Senaryo Ödülü: Infamous
En İyi Çok-Oyunculu Oyun: Uncharted 2: Among Thieves
En İyi PS2 Oyunu: Ar Tonelico 2: Melody of MetaFalica
En İyi PS Store Oyunu: Shatter

PS3 Yılın Oyunu: Uncharted 2: Among Thieves

Ayrıca diğer platformlardaki ödülleri merak ediyorsanız,http://bestof.ign.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 2009 yılının genel ödülleri 13 Ocak tarihinde açıklanacakmış, oy vermek istiyorsanızhttp://bestof.ign.com/2009/overall/index.html adresini ziyaret edebilirsiniz.
Elinde bu oyunlardan biri olanlardan ricam, aşağıda resimlerde de görüldüğü gibi hatalarla karşılaştınız mı? Catalyst 8.8 sürücüsü ile aynı hataları alıyordum, düzelir diye 8.9 yükledim, değişme olmadı. Bu sorun aydınlatma veya gölgelendirme ayarlarından kaynaklanıyor sanırım. Zira The Witcher 'da, aşağıda resimlerde görüldüğü gibi, kaldırımlar, aydınlatma ayarı yüksekteyken öyle saçma sapan birşey oluyor. Aydınlatma ayarını ortaya veya düşüğe alınca düzeliyor. Binaların camlarından veya gölgenin vurduğu yerlerde arka tarafın gözükmesi problemine ise çözüm bulamadım. Ayrıca, yine The Witcher 'da, konuşmalar esnasında karakterlerin yüzlerini kare kare modelliyor, 6600GT ile oynarken mesela, öyle bir sorun yoktu. Ayrıca Mass Effect 'de sadece o bölümde olan hataya da çözüm bulamadım.

CCC 'de;

AA Uygulama ayarları (Edge Detect)

AF Uygulma ayarları

A.I Açık, Standart

Mip Map Detay Seviyesi Yüksek Kalite

Adavtive AA

Açık, kalite

The Witcher 1.3 'da;

1280x1024, tüm ayarlar yüksek, Depth of Field açık, AF 8x, AA 4x

Mass Effect 1.01a 'da;

1280x1024, Texture Detail Ultra High, Particle Detail High, Dinamik Gölgeler açık, Film Grain açık, Motion Blur açık, Filterin Mod Anisotropic

Resimler;

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 3.766
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.981
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 64.840 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 271 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.