Şimdi Ara

Pendik'te köepeğe tecavüz eden adamı sopa ile darp ettiler (+18) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
282
Cevap
1
Favori
20.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videonun şiddet içerikli olması ve basılan sapığın adam akıllı dövülmesi fevkalade güzel olmuş.

Yarın birgün başka bir yerlerde bu işlere yeltenecek bilmem ne çocukları bu videoya bakar da,yakalanırsam bizim de anamızı ağlatırlar diye vazgeçerler belki.

• Görüntüler kötü. Önce köpeğe tecavüz var ondan sonra da insan haklarına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi yapmışlar,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse dövenler için ellerine sağlık falan demesin lütfen. Adam belkide akıl hastası, akli dengesi bozuk birisi ne bileceğiz ? Kaldı ki kimse de orada hakim değil ya da savcı değil! Herkes kafasına göre adalet dağıtamaz ya da ceza vermeye kalkamaz! Herifin yaptığının savunulacak bir yanı yok. Lakin bir adama 5 - 10 kişi sopalarla girişmenin de, adamın yaptığı iğrençlikten farkı yoktur! Yüreğim bunu diyor.

Mantığım da diyor ki herifi polise teslim etseler ne olacaktı? ya karakoldan serbest bırakacaklar ya da adliyeye sevk edecekler, 300 - 500 lira para cezası kesip bırakacaklardı.

Muhakkak olan bir şey var ki, o da insanlarda adalete güven falan yok. Bakmayın siz çıkarı için, arpasini aldığı için iktidar comarligi yapanlara. Onlarda da yok. Dolayısıyla millette artık dolmuş, patlamış durumda. Kendileri cezasını kesmeseler herifin yaptığının yanına kar kalacağını biliyorlar.

Hayvanlara karşı işlenen suçlar derhal kabahatler kanunundan çıkarılıp, ceza mahkemeleri kanununa alınmalıdır. Ben insan öldürmek ile hayvan öldürmek ya da insana tecavüz ile, hayvana tecavüz arasında bir fark olduğunu düşünmüyorum. İkisine de canlı olarak bakmak lazım sonuçta. Hayvan kuduzdur, size saldırmıştır, ısırmaya, boynunuzu parçalamaya çalışmıştır da siz kendinizi müdafaa amaçlı öldürmüşsunuzdur o ayrı.

• Hakim açıklaması,: bir kereden birşey olmaz. Salıyorum. Serbest

• Hocam herkes cezasını tartışıyorda bu olay kadınsızlıktan oluyor. Sözde muhafazakarlaştırılan toplum bazı şeylere ulaşamıyor artık. Parasıda yok.

Aylarca kadın görmemiş biri artık hayvanlaştığı için ceza ile falan akıllanmaz. Aklıma hep pitbull saldırıları geliyor. Hayvanı öldürmeden saldırısını bitirmenin bir yolu yok.

@etoiledorient 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goygoy06 -- 6 Eylül 2020; 10:5:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Evet maalesef burası dağ başı.
    Eğer burası dağ başı derseniz o tecavüzcü pisliğin de yaptığını da normalleştiriyorsunuz?

• Bırak bu çakma hümanistliği.köpekleri sevmiyorum de anlayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece izledim 45 dk uyuyamadım. Her saniyesi iğrençlik dolu olan video.

• Burada adama yazık olmuş diyen, adama duyar kasan hümanist andavalların hepsini engelledim.

Döven iyi yapmış, az bile yapmış. Ellerine kollarına sağlık.

• İnsan hakları ile hayvan hakları bir değildir. Bir insana bunu yapmak cana kastetmektir. Şiddet uygulayan adam köpeğe şiddet uygulayandan daha suçludur. Adamı sakince bir yerde bekletip polis çağırabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIGERSHARK

Sen çektir git.

Ben adamı dövmeyin demedim kafasını böyle yarmayin dedim.

Delikanlı isen gel kendin ver o cezayı. tavuk

Alıntıları Göster

böyle boş boş konuşurlar işte hocam

• sevgi pıtırcıklarına bak hele. yok adama vahşetmiş de şiddetmiş de... az bile yapmışlar. bunların nefes alması dünyaya zarar. adamı düşünenler o hayvanı ve şerefsizin yaptığı daha birçok pisliği düşünüyor mu? bunun gibilere gaz odası bile fazla. sopalı arkadaşın ellerine sağlık ama az olmuş.

• Videoyu izlemedim

Bu kadar kudurmus insanlari öldürmek lazim zaten bugun kopege yarin cocuga musallat olur dovenlerin eline saglik para cezasi alip cikacak çünkü mahkemeden

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Polis de gelip alacak, ufak bir para cezasıyla devam edecek. Hem insan içine çıkamayacak olması, hem dayak yemesi akıllandırır belki. Çok iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

Nereden baksan iğrenç bir video. Bu videoya oh iyi olmuş diyen süper zekalar; o herif kendinden güçsüz diye köpeğe cinsel şiddet uyguluyor, sizin gibi barbarlar da o adam güçsüz diye adama şiddet uyguluyor. Nerede aradaki fark? Burası dağ başı mı herkes kendi cezasını kendisi kesecek? Ayrıca adamın akli dengesi yerinde değilse ne olacak?

Popülistliği bırakın da eğer varsa beyninizi kullanarak yorum yapın. Cezası varsa kanun verir.

Kral o nasıl bi mantık gözünü seveyim. Masum bir cana kendi zevki için eziyet eden birisiyle, ona yaptıkları yüzünden tepki gösterenleri eş tutmuşsun. Tamam yaptıkları doğru değil, adaleti kendi ellerine almaları inanılmaz rahatsız edici. Ancak bu iki davranışı aynı görmek büyük aptallık.

• Bu toplum komple ruh hastasi! Kacabilen kacsin, kendini ve daha dogmamis cocuklarini kurtarmis olur...

• Yanlış hareket. Kan içinde kalan kişi neden şikayetçi olmamış acaba? Belki de akıl sağlığı yerinde değil. Resmen adam öldürmeye teşebbüs var.

• Dövmeden polise versen para cezası verip salacaklar.
    Muhtemelen ertesi gün başka ormanda başka köpekle yakalanır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.