Şimdi Ara

Pendik'te köepeğe tecavüz eden adamı sopa ile darp ettiler (+18) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
1
Favori
20.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tecavüzcü de, bunu bu şekilde dövende normal değil!

Hadi ayağına, sırtina falan bir iki vurursun da bu ne, bu bildiğin İdi amin in askerlerinin yaptığı linç olmuş, adam elinizde iyi ki ölmemiş, zaten halinden belli akıl hastası, 1 ay içinde bu adam ölsün en az 20 sene hapis cezası verirler!

İş kolluk kuvvetlerine bırakılmalıydı, böyle kafana göre kimseyi linç edemez, döven de, dövülen de tedavi edilmeli...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelip burda hümanizm kasmayın gayet yerinde bir hareket olmuş. Ellerine sağlık yapan abimizinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • köpek düdükleyen adam yarın yine bi hata yapıp çoluk çocuğada sarkıyor işte

adalet sisteminin anası tatile göndermeseydiler bu görüntüleri eleştirebilirdim

ama artık herkes biliyorki bu ülkede adalet kalmadı.

o yüzden eleştirmeye dilim varmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 6 Eylül 2020; 2:54:35 >
  • Savunmayın hayvana tecavüz edenleri, savunmayın..

İyi yapmışlar!

• adama a bravo kafasında odunu kırdı elleri dert görmesin

• ihtiyarmış,güçsüzmüş,savunmasızmış ama eylemi yapan adam köpeğe gücü yetiyor?

şahsen hiç acımam,girişirim böyle tiplere zira insanlık dışı eylem yapana insalık dışı muamele edilir sokak raconunda..

hayatında dayak yemeyenler bu insanlık dışı eylemleri rahatça yapıp birde üstüne yasal cezai uygulamaların boşluğundan faydalanınca yaylayı boş görüp pisliklerini devam ettiriyorlar.

Allah işte,tesadüfen görülmüş bir olay ve olanda olmuş.

• Vuran arkadaşın ellerine sağlık keşke komaya sokana kadar dövseydi o çocuğunu

• Bu memlekette maalesef kanunlar yok. Böyle giderse kanunu halk kendi başına sağlayacak. Bu adam salınacak bir kaç güne. Yarın öbür gün çoluk çocuğa bile yapabilir. Ondan sonramı adalet gelecek.

• Döven adam psikolojik olarak iyi seviyede demi şimdi bütün video boyunca hastalıklı insanların yaptıklarını izliyoruz

• Döveni de içeri atmaları lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bu sapık, yarın birgün milletin çoluğuna çocuğunada aynısını yapacak potansiyele sahip. Zerre acımadım.

• Başlık Sopa ile darp olunca, sopayı adamın mabadına soktular sandım.

• Kanunmu kaldi bilader. İfadesi alinip salinir adamlar kopegi kediyi kesiyolarda bisey olmuyo , becerdi diyemi alacak.

Bunlar bugun kopek s... yarin bebek s...

Acimicaksin. He ulke amerika olsa kanun olsa haklisin derdim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 31 Aralık 2020; 17:7:45 >
  • Burada, aldığı darbeler yüzünden kanlar içinde kalan serefsize duyar kasan pembe popolu tipler; Allah cezanizi versin.

İlk defa masum bir can için bu kadar güzel ceza kesildiğine şahit oldum ohhh çok mutlu oldum.

Bu can insan olur hayvan olur farketmez yapan bu şerefsizin kanını döken adama helal olsun ellerine sağlık.

Çocuğum yok 4 tane yeğenim var ve başlarına bir şey gelirse diye deliriyorum.

Hele sokaktaki kediye köpeğe eziyet eden haysiyetsizleri doğrudan öldürmek istiyorum.

• Yav sus

Yeter be bu hümanizm saçmalıkları,akıl sağlığı yerinde değil diye bunun kahrını başkaları mı çekecek?

Toz pembe dünyanızda bu tür şerefsizleri savuna savuna cılkını çıkardınız işin.

Madem empatiden bahsediyorsun, böyle biri senin çok sevdiğin birine tecavüz etse ve o intihar etse gene aynı kelime oyunlarını yapacak mısın?

Geçin bu ayakları,ateş düştüğü yeri yakar buradan yorum sallamak kolay.Her türlü hayvana işkence,insana işkence yapan bi dünya insan var.Neyini savunuyorsun bunların?Sen misal olarak yavru kediyi canlı canlı yakan adamı görünce içinde o şerefsize aynısını yapma isteği olmuyorsa adaletli bir insan değilsin.

İyiler ,kötüler kadar gaddar olmadıkça huzur da olmaz,bunu aklınıza sokun.

Ayrıyetten akıl sağlığı yerinde olmayan birisinin hayvanı becermesi tamamen sapıklıktır,rahatsızlığı ile alakası yoktur.Akıl hastalığı cinsel yönelimi değiştirmez,bunu da kafana sok.Bu kişi zaten hayvanlara ilgisi olan birisi.

X e ilgi duyup ağır şizofreni(en ağır akıl hastalığı) geçiren birisinin yöneliminin Y olarak değiştiğini okudunuz mu hiç?Aksini iddia eden varsa kanıtlasın.Saçma sapan argümanlarla sapıklığı savunmayın.Bu kafayla giderse dünya ,pedofili de meşrulaştırılır;nasıl olsa hastalık değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit1044 -- 6 Eylül 2020; 9:22:11 >

• Bence bu adamı döven de ceza almalı

• quote:

Orijinalden alıntı: kyrie2

Bu mesaj silindi.

Sen çektir git.

Ben adamı dövmeyin demedim kafasını böyle yarmayin dedim.

Delikanlı isen gel kendin ver o cezayı. tavuk

• İyi olmuş abimiz duyarlıymış, zaten insan nüfusu fazla bunun gibi pislikler yaşasa ne olur yaşamasa ne olur.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.