Yarbay
10 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 264 (Bu ay: 9)
Gönderileri

merhaba, 1 yıl öncesine kadar gtx 970 en üst x16 slotunda çalışıyordu ama bir süre sonra çalışmayı bıraktı. ne zaman üst slota taksam bios görüntüsü gelmeden bilgisayar loopa girip fanları hızlandırıyor ama görüntü gelmiyor. bugün sıkıntıdan tekrar denedim ama durum hala aynı. Bios güncellemesi de yaptım. bir alttaki slota takınca sıkıntısız çalışıyor. üst slotta en son vega 64 kullanıyordum sıkıntısız bir şekilde. şimdi istesem de slot bozuk mu değil mi deneyemiyorum çünkü elimde başka kart yok. slotun ölüp ölmediğini anlamak için bir yol var mı ?

ufağından bi sallandık başka hisseden var mı

KALBİM YEİRNDEN FIRLADI O NEYDİ ÖYLE

EDİT: BOLUDAN YAZIYORUM MERKEZ

arkadaşlar ikinci elden redmi note 11s alacağım ama satan kişinin telefonunun kutusunun üzerinde snapdragon 680 yazıyor böyle bir modeli bulamadım internette, hepsi heliolu normalde. bu bir sıkıntı yaratır mı veya böyle bir telefon var mı

fiyatları absürd geldi fikriniz nedir ? zaten güvenli satış yok şikayet etsek bir şey çıkar mı ?

https://seymeniletisim.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller?sorting=storeShowcase

Bu durumu mantıklı olarak açıklayabilecek birisi var mı ?

Arkadaşlar en son itopya kargo konusunda sıkıntı yaşatıyordu o problem çözüldü mü ? bir monitör almak istiyorum ama iki üç hafta beklemek veya iade süreciyle uğraşmak istemiyorum

öncelikle merhaba, şu anki kartımı sattım ve 1.5 yıldır yatan eski kartım GTX 970 strix oc a geri döndüm, dönmeden önce kolonyalı bezler ve pamuklar ile temizleyip eski termal macunu da kaldırıp yerine bu macunu uygulayıp dikkatlice yerleştirip yeterli baskıyı uygulayacağı noktaya kadar sıkıp kartı yerine koydum, boşluk olduğunu düşünmüyorum bir süre bf4 ve GTA 5 denedim, oyuna girdikten sonra sıcaklıklar sürekli 80 derece dolaylarında ve fanlar oyun içi sürekli %75 olarak çalışıyor ve baya gürültülüler, ancak 80 derecenin üstüne de çıkmıyor . Termal macun mu yetersiz yoksa ben mi kartı yanlış toparladım ?

Hakkında
Forum İmzası:
|Ryzen R7 5800X3D|Gigabyte X370 G5||Crucial Ballistix 2X8 RGB|GTX970 ASUS|Corsair RM750x|Bitfenix Pandora|JM Donkey 512GB M2| WD Blue1TB|CM Seidon 240[4 SP 120]|
Lucy
Hakkımda:
Hala mesaj gelmedi. Bekleyeceğim. Gelmeyeceğini biliyorum, ama bekleyeceğim.
2016 da yazmıştım, evet gelmedi ve beklemiyorum artık.
Yıl 2020 oldu, bir şey beklediğim yok ama, o koskoca mazi gözümde canlandı. Kadınlar acımasızdır.
2022 hiçbir şey değişmiyor, benim yaşım hariç.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS3
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
Surgeon Of Death
TV
LG
LOL
Rengar
Basketbol
Phoenix Suns
İşlemci
AMD
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.795
İkinci El Bölümü Mesajları: 56
Konularının görüntülenme sayısı: 135.668 (Bu ay: 2.613)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.632 (Bu hafta: 5)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.