Yarbay
08 Mart 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 113 (Bu ay: 1)
Gönderileri
haritasi yada wp fb instagram bildirimi bozulan yada yeni yuklenecek google icin iCTFIX deki videoya gore anlatiyim.
Ayarlar .. uygulamalar. kose seceneklerden sistem sureclerini goster.
services : google hizmetler
GSF framework : google cerceve
account: google hesaplar
store : google play magaza

WIFI ACIK..
1.google services kaldir ama stoplama temizleme yapma sadece kaldir. 
 2.ictfx net sitesinden google 1 link tikla acilandan 3 e tikla indir. indirdigin dosyayi calistir. asagiya ekledim linki.
3.google marketi ac kapat.
4.ayarlara gir ve google hesap bagli mi gor.
5.indirdigin dosyadan notification fix ile biten dosyayi calistir .markete gir. 
6.calisan uygulamalari kapat
7. google account manager stop yap ve temizle.
8.store stop ve temizle
9.framework stop ve temizle  
10.WIFI KAPAT
11.RESTART
12.notification fix dosyasini tekrar calistir
13.gelen bildirimleri temizle
14.account manager stop ve temizle
 15.store stop ve temizle
16.framework stop temizle 
17.RESTART
18.servicesi SADECE temizle !!!
 19. indirdigin klasordeki CERTIFIED hatasi dosyasini KUR. 20.21 ...versiyon.
20.bildirimleri ve uygulamalar kapat WIFI AC.
21.ayarlara gir ve google hesabini gor.
22.ayarlar kapat
23.markete gir cik.
24.HARITA AC . haritaya izin/ permission dan yetkilerinin tamamini vermeyi unutmayin,
Chrome youtube twiiter drive vs indir. 

bunun disinda rastgele temizleme yada sirasini degistirip kurmaya calismayin vaktinize yazik olur. CALISMAZ..
#haritahatasi #googleyukleme #https://www.mediafire.com/file/e2sv62khl0h0hyu/APK_Combo_Install_Google_For_Huawei_bu_ALP.7z/file
Yatsı ezanı okunurken maaşlı çalışan camimizin müezzini "haayyaal ettsseenee" diye bağırıyor.

Yaşı 50 üstü lakin bu konuda birşey yapmalıyız
Edirne çam süpürgesi gün geçtikçe kayboluyor.!

info yatirim ile x30 vade ac kapat 5.2tl komisyon oduyorum. daha uygun komisyonu olan kurum varmi ?

Asus zenbook ux533fd ssd sini değiştirmek için actigimda batarya uzerinde islaklik oldugunu gordum, yaga benzer bir tabaka, bu nedir batarya sisme belirtisimi?

oyun actigimda yada obs studio ile ekran goruntusu kaydetmeye basladigimda wifi baglantisi kopuyor. dns error yada internet baglantisi yok hatasi aliyorum..

cmd uzerinden flush dns kodlari ile dns yenilemede yaptim yine olmadi.

win10 u sifirladim yine kopma devam ediyor. yardim.

asus zenbook ux533

i5 8gb gtx1050

1- BUNDAN YILLAR ÖNÇE 2015 SENESİNDE BİR YAKINIM (RIZA SALAĞI) HOMOROYİD AMELİYADI OLDUĞU İÇİN HASDANEYE ĞİTMİŞDİM. AYLARDAN MARTIN ONBEŞİYDİ. AMELİYADIN BİTMESİNİ BEKLERKEN SIKILDIĞIM İÇİN BARİ AMELİYADANEYE ĞİREYİM HEM RIZAYADA BİR SELAM VERİRİM MORAL OLUR DİYE DÜŞÜNDÜM.

2- UZUN ISRARLAR SONUÇU ZORLAN İÇERİ ĞİRDİM FAKAD HEM RIZA ĞEBEŞİ BENİ ĞÖRÜNCE NARKOZUN ETKİSİ ALTINDA UYUYOR TAKLİDİ YABDIĞI HEM ORADADA ÇOK SIKILDIĞIM VE ÜŞÜDÜYÜM HEMDE KAN GÖRMEYE DAYANAMADIĞIM İÇİN BAŞHEKİMİN ODASINA ÇIKMAYA KARAR VERDİM.

3- İÇERİ ĞİRDİM "SELAMUN ALEYKÜM KOLAY ĞELSİN BAŞHEKİMİM SİZİNDE İŞİNİZ ZOR. KAN LAZIMMI" DEDİM. BENİM KAN GURUBUM AB RHAŞ (-) OLDUĞU İÇİN BULUNMASI EN ZOR KANDIR SİZEDE KAN LAZIM OLUR SONUÇDA İŞİNİZ BU DİYE KANIMI TEKLİF ETDİM.

4- BAŞHEKİM BENİ ĞÖRÜNCE "OOO YUSUF HOÇAM ŞU AN BOKUNU YEMİŞ BİR TAVUK GİBİ OTURDUĞUMA BAKMAYIN TAMDA AŞŞAĞIDA ACİL KANAMALI BİR HASDAYA AB RHAŞ (-) KAN LAZIMDI İYİKİ ĞELDİN VE HASTANEMİZE BU TEKLİFİ SUNDUN" DEDİ. ĞİZLİDEN ĞİZLİYE ĞELECEK OLAN SEVABLARIN SEVİNCİNİ
YAŞIYORDUM.

5- KOŞARAK AŞAĞIYA ĞİTDİK. VAKİD KAYBETMEDEN KOLUMA BİR TAKIM ŞEYLER BAĞLAYIB KANIMI ALDILAR. ALDIKLARI KANI HEMEN SEDYEDEKİ HASDAYA NAKLETDİLER. BİR HAYAD KURDARMANIN HAKLI ĞURURUNU YAŞIYORDUM.

6- BEN ĞURURUMU YAŞAMAYA DEVAM EDERKEN HASTA BİRDENBİRE TİTREMEYE VE SARSILMAYA AĞAZINDAN KÖBÜKLER ÇIKMAYA BAŞLADI. KUDUZ OLDU ZANNEDEREK SUYLAN KORKUDMAYA ÇALIŞDIM AMA ELİMDEKİ SUYA TEBKİ VERMEDİ. DEMEKKİ KUDUZ DEYİLDİ. O SIRADA DOKDORLAR HEMŞİRELER KOŞARAK YANIMIZA ĞELDİ.

7_ HASDAYI DERHAL AMALİYADHANEYE ALDILAR. YİNE ISRAR ETDİM AMA BU SEFER ZORLA İÇERİ ĞİREMEDİM. ÇARESİZ BİR ŞEKİLDE KABININ ÖNÜNDE BEKLEMEYE BAŞLADIM. SONUÇDA HASTAYA BİRŞEY OLURSA HEM BİR SÜRÜ KANIMDAN HEMDE ĞELECEK OLAN EN AZ 2 HURİLİK SEVABIMDAN OLACAKDIM.

8- BİR SÜRE SONRA DOKDOR İÇERİDEN ÇIKDI. "NE OLDU DOKDOR BEY NE OLUR SÖYLEYİN YAŞIYICAKMI" DİYE SORDUM. MASKESİNİ ÇIKARDI. "NE YAZIKKİ HASDA EKS OLDU" DEDİ. "EKS NE LAN" DİYE BAĞIRARAK DOKDORA TOKADI BASDIM VE AMELİYADANEYE DALDIM. AZ ÖNCE KAN VERDİYİM ADAM ÖLMÜŞDÜ :::(

9- "NEDEN ALLAHIMMM NEDEENNNNNN" DİYE ALLAH"A İSYAN EDİÇEKDİM. AMA SONRA BU HAVADA TEVBE NAMAZI KILMAYA HALİM OLMADIĞI İÇİN İSYAN MİSYAN EDMEDİM EFENDİ GİBİ DURDUM. SEVAB ĞELECEK DİYE BEKLERKEN ĞÜNAHA ĞİRECEK KADAR KERİZ DEYİLDİM.

10-- BAŞHEKİM YANIMA ĞELDİ. OMZUMA DOKUNARAK "HOÇAM. SİZİN DAMARLARINIZDA ASİL OSMANLI KANI DOLAŞIYORMUŞ. BU CEHABELİYE NAKLEDİNÇE DAYANAMADI KANINIZIN ASALETİNİ KALDIRAMIYARAK SALAK ĞİBİ KIVRANA KIVRANA ÖLDÜ" DEDİ.

11- BENDE ĞÖZYAŞLARIMI SİLDİM VE "YAHU CEHABELİMİYMİŞ. BİLSEYDİM KANIMA MOJİDO KATIB ÖYLE KAN VERİRDİM O ZAMAN HİÇBİRŞEY OLMAZDI SONUÇDA CEHABELER ALKÖLE ALIŞKINDIR" DEDİM. BAŞHEKİMLE MIHMIHMIH DİYE ĞÜLÜŞDÜK. SONRA MÜSADE İSDEYİB RIZANIN KALDIĞI ODAYA ÇIKDIM.

12- ŞÜKÜRKİ RIZA İYİYDİ. KENDİNE TAM ĞELEMEMİŞDİ AMA ĞÖREBİLDİYİM KADARIYLAN BİR ŞEYİ YOKDU. "SEN AMELİYAD OLURKEN EKS OLUÇAKSIN DİYE ÇOK KORKDUM RIZA" DEDİM. "EKSMİ EKS NE DEMEK HOÇAM" DEDİ "SEN ANLAMAZSIN CAYİL KÖBEK. BUNLAR TIBBİ TERİMLERDİR. MAL ĞELDİN MAL ĞİDİCEN" DEDİM

SON
Kızılay çalışanları toplanan yardımları kendi depolarına sevk edip semt pazarlarında indirimli satıyormuş.

Hangi pazarda ise gidip alalım sahiplerine geri gönderelim.
Amerikalı arkadaşım ,biden in 2000 dolar kişi başına ödeme yapacağını söyledi. Kendisine Mac book alacakmış,

(Dinci hırsızlar nasıl yedilerse ülke tamamen kurudu. Rusya dan bahsediyorum)

Uçakta koronaya yakalanma nedeni ile tazminat.
Hakkında
Forum İmzası:
BAJAJ DOMINAR 400cc
pc AMD x4 965asus zenbook ux533
raleight bisiklet
trek fx2 bisiklet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.430
İkinci El Bölümü Mesajları: 209
Konularının görüntülenme sayısı: 218.482 (Bu ay: 545)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 661 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.