Şimdi Ara

Pendik'te köepeğe tecavüz eden adamı sopa ile darp ettiler (+18) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
1
Favori
20.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her tarafından hukuksuzluk akıyor maaşaalah. tecavüzcüler, şiddet yanlıları... çok korkunç bir ülkede yaşıyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eonder -- 6 Eylül 2020; 12:26:23 >
  • burda dövenlere laf diyenlere laf soylemişler, normal bir dayak değil yerdeki koca taşla adamın kafasını dağıtmışlar tabiki adam dayağı hakediyorda bu dayaktan öte birşey,herif ölse katil olucan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Eylül 2020; 12:37:23 >
  • Adamın yaptığı yanlış, video çekenin ki daha da yanlış.

Adamı öldrmeye yönelik darbeler (kafası yarıldığı halde sürekli vuruyor). Adama, annesine, dinine vs her şeye küfür ediyor.

Üstüne üstlük bunu videoya çekerek yayınlıyor.

• Sopaya yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Burada adama yazık olmuş diyen, adama duyar kasan hümanist andavalların hepsini engelledim.

Döven iyi yapmış, az bile yapmış. Ellerine kollarına sağlık.

Bu nasıl kafa yapısı ya?

Hayvanseverlik > hümanistlik mi?

• Ne alakası var ?
    Yaptığı cezasız kalacak işte bunu söylemek istedim.
    Yasalar adaletli bir şekilde işlemiyor ya da yetersiz kalıyorsa böyle durumlar ortaya çıkar. Medeniyetsiz dağ başı bu oluyor zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

Nereden baksan iğrenç bir video. Bu videoya oh iyi olmuş diyen süper zekalar; o herif kendinden güçsüz diye köpeğe cinsel şiddet uyguluyor, sizin gibi barbarlar da o adam güçsüz diye adama şiddet uyguluyor. Nerede aradaki fark? Burası dağ başı mı herkes kendi cezasını kendisi kesecek? Ayrıca adamın akli dengesi yerinde değilse ne olacak?

Popülistliği bırakın da eğer varsa beyninizi kullanarak yorum yapın. Cezası varsa kanun verir.

Popülistliği bırakın demişsin kendin popülistliğin Allah'ını kitabını yapmışsın. İnsanlar kanuna, cezalara ve adalete güvense zaten karışmaz. Sende çok iyi biliyorsun ifadesi alinip sonra salinacagini. Şu humanizm ayaklarini birakin. Köpeğe bile niyeti körleyen adam yarin öbür gün milletin karısına, kızına neler yapmaz.

Keşke daha fazla dövselermiş.

• görüntü iğrenç. tek diyebileceğim bu.

• Hipergaminin sonuçları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkede hak,hukuk,adalet olmayınca herkes kendi kanununu kendi uygulamaya kalkıyor! Tabi ki doğru değil ama insanlar onu polise teslim edince serbest bırakılacağını güle oynaya evine gideceğini biliyor...

• Elimde olsa cezasini veririm ama elimde degil delikanlilik buba kalmissa ohooo katedecegin cok yol var

• Cocuk buyuk ihtimal yasin genc heycanlanip birseyler yazmaya calismisin, baban yasindayimdir belki , cevap verilmeye de degmez bir tifilsin ancak,

Bak bu hafta İstanbuldayım , sahipleri tarafından eziyete ugrayip sokaga atilmis iki köpegi, tedavi ettirip hayata donduren guzel insanlardan alip simdi onlari Amerika’ya yeni ailesine gonderecegiz. Sokaklardan simdilik iki can kurtuldu, daha binlercesi var.

Bundan sonra onlarin cok guzel bir evi ailesi ve on donumden fazla kosturacagi Florida da arazisi olacak, ben de surekli oraya gidip geldigimde onlari gorecegim.

Avrupadan mi bahsediyorsun bana ?

İstanbuldaysan onlari yeni ailesine gonderirken havaalanina istersen gel, hem senin sifatini bi gormus olurum, hem belki,

Seni de istedigin bir yere gonderirim ?

( Yaradilmis hicbir canli digerinden ustun degildir benim gozumde , bu video daki gibi de igrenc seylerin de izahati yok )

• Şov yapmak için adama abartılı şiddet uygulayan bir adet mal,bunu internete koyup övgü alacam diye adamın kafasına direk çalışırsan o adamın ölüm ihtimali yükselir ve cinayete tam teşebbüsten anan ağlar. En iyi ihtimal ile 20 yıl yersin o twitterde facebookta sana övgü düzenlerin sonra sana hiçbir faydası olmaz.Yani demem şu bu ülkede kahramanlık v.s. yapacağım diye bu şekilde öne atılmayın sonra siz ağlanacak hale düşünce kendi başınıza kalırsınız, hayvana yapılan bu eylemi asla kabul etmiyorum ancak en az yapılan yanlış şu olabilirdiki yukarıda akıllı arkadaşların dediği gibi kişide kalıcı ölümcül darbeler değil al eline hortum gibi sadece çok can yakacak ama ölümcül travmaya sebeb olmayacak materyal onunla vur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raver -- 6 Eylül 2020; 13:23:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

Nereden baksan iğrenç bir video. Bu videoya oh iyi olmuş diyen süper zekalar; o herif kendinden güçsüz diye köpeğe cinsel şiddet uyguluyor, sizin gibi barbarlar da o adam güçsüz diye adama şiddet uyguluyor. Nerede aradaki fark? Burası dağ başı mı herkes kendi cezasını kendisi kesecek? Ayrıca adamın akli dengesi yerinde değilse ne olacak?

Popülistliği bırakın da eğer varsa beyninizi kullanarak yorum yapın. Cezası varsa kanun verir.

akli dengesi yerinde değilse açsın kendini yaptırsın. açsın yapan yok mu diye bağırsın?

• quote:

Orijinalden alıntı: L30N

Cocuk buyuk ihtimal yasin genc heycanlanip birseyler yazmaya calismisin, baban yasindayimdir belki , cevap verilmeye de degmez bir tifilsin ancak,

Bak bu hafta İstanbuldayım , sahipleri tarafından eziyete ugrayip sokaga atilmis iki köpegi, tedavi ettirip hayata donduren guzel insanlardan alip simdi onlari Amerika’ya yeni ailesine gonderecegiz. Sokaklardan simdilik iki can kurtuldu, daha binlercesi var.

Bundan sonra onlarin cok guzel bir evi ailesi ve on donumden fazla kosturacagi Florida da arazisi olacak, ben de surekli oraya gidip geldigimde onlari gorecegim.

Avrupadan mi bahsediyorsun bana ?

İstanbuldaysan onlari yeni ailesine gonderirken havaalanina istersen gel, hem senin sifatini bi gormus olurum, hem belki,

Seni de istedigin bir yere gonderirim ?

( Yaradilmis hicbir canli digerinden ustun degildir benim gozumde , bu video daki gibi de igrenc seylerin de izahati yok )
    Tamam gel görüşelim hangi havalimanı? Tarih ve saat ver.

Sözünün eri misin görelim gönder bakalım beni bir yerlere madem

Cevabını bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ülkede adalet yok bunu yapan mahlukat yarın elini kolunu sallaya sallaya gezip aynı haltı yiyeceği için gayet iyi olmuş! Aynı şeyi bir kadına hatta ana bacınıza yapsaydı yine aynı hümanizm duygusuyla mı düşünecektiniz? Sevsinler sizin adalet anlayışınızı!

O kişilerinde ellerini öpmek gerek

• Öyle bir vidajımız varki şu haldeki şerefsiz adama acıdım kanlar içinde görünce

Ama iyi yapmışlar görürsünüz dövenler ceza alır adam serbest kalır. Böyle bir ülke Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 6 Eylül 2020; 13:40:49 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.