Şimdi Ara

Pendik'te köepeğe tecavüz eden adamı sopa ile darp ettiler (+18)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
1
Favori
20.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Pendik'te bulunan Aydos Ormanı'nda kimliği açıklanmayan bir şahıs sahipsiz bir sokak köpeğine tecavüz ederken yakalandı. İddialara göre; 1 Eylül günü yaşanan trajik olaya şahit olan vatandaşlar köpeğe tecavüz eden şahsı darp etti.

Ağzı burnu kan içinde kalan adam polise teslim edildi. polise teslim edilen şahıs ifadesi alındıktan sonra mahkemeye sevk edildi.

KARTAL24

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 5 Eylül 2020; 22:18:51 >

• Nereden baksan iğrenç bir video. Bu videoya oh iyi olmuş diyen süper zekalar; o herif kendinden güçsüz diye köpeğe cinsel şiddet uyguluyor, sizin gibi barbarlar da o adam güçsüz diye adama şiddet uyguluyor. Nerede aradaki fark? Burası dağ başı mı herkes kendi cezasını kendisi kesecek? Ayrıca adamın akli dengesi yerinde değilse ne olacak?

Popülistliği bırakın da eğer varsa beyninizi kullanarak yorum yapın. Cezası varsa kanun verir.
    Yav sus

Yeter be bu hümanizm saçmalıkları,akıl sağlığı yerinde değil diye bunun kahrını başkaları mı çekecek?

Toz pembe dünyanızda bu tür şerefsizleri savuna savuna cılkını çıkardınız işin.

Madem empatiden bahsediyorsun, böyle biri senin çok sevdiğin birine tecavüz etse ve o intihar etse gene aynı kelime oyunlarını yapacak mısın?

Geçin bu ayakları,ateş düştüğü yeri yakar buradan yorum sallamak kolay.Her türlü hayvana işkence,insana işkence yapan bi dünya insan var.Neyini savunuyorsun bunların?Sen misal olarak yavru kediyi canlı canlı yakan adamı görünce içinde o şerefsize aynısını yapma isteği olmuyorsa adaletli bir insan değilsin.

İyiler ,kötüler kadar gaddar olmadıkça huzur da olmaz,bunu aklınıza sokun.

Ayrıyetten akıl sağlığı yerinde olmayan birisinin hayvanı becermesi tamamen sapıklıktır,rahatsızlığı ile alakası yoktur.Akıl hastalığı cinsel yönelimi değiştirmez,bunu da kafana sok.Bu kişi zaten hayvanlara ilgisi olan birisi.

X e ilgi duyup ağır şizofreni(en ağır akıl hastalığı) geçiren birisinin yöneliminin Y olarak değiştiğini okudunuz mu hiç?Aksini iddia eden varsa kanıtlasın.Saçma sapan argümanlarla sapıklığı savunmayın.Bu kafayla giderse dünya ,pedofili de meşrulaştırılır;nasıl olsa hastalık değil mi ?
  • İyi yapmışlar pisliğe.
    İsmini cisminde hertarafa yayacaksın insan içine çıkamasın. Gören yüzüne tükürsün.
  • artık insanlar adaleti kendileri sağlamaya başladılar, hak vermiyor değilim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 5 Eylül 2020; 17:53:55 >
  • köpeğe de yazık , adama da yazık . Kafası gözü kan içinde . Vuracaksan bacaklarına vur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIGERSHARK -- 5 Eylül 2020; 18:6:2 >
  • DÜNYANIN EN İYİ VİDEOSU!
    Eliniz kolunuz dert görmesin oh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 5 Eylül 2020; 18:27:27 >
  • Güzel BENZETMİŞLER.

Ellerine sağlık.

• Güzel dövmüşler ama şahıs en fazla para cezası alıp serbest kalacak çünkü hayvanları koruma kanununda bu konuyla ilgili bir ağır ceza yok ve asıl korkunç olan şu ki yarın öbür gün sokakta bir çocuğu kaçırıp ona da aynı vahşeti yaşatma ihtimali var. Sonuçta hayvana bunu yapan insana neler yapmaz.

• Ohhh ellerine sağlık dövenlerin
  • Forumun haftalık sokak hayvanı kötüleme konusu aboneleri ağlıyor şu an.
  • Nereden baksan igrenç bir video.

• Sopayı yanlış kullanmışlar.
  • TIGERSHARK kullanıcısına yanıt

Adama harbiden yazık olmuş. O şerefsizi döverken yorulmuştur. Kafasına vurmayacaktı o sopayı. Kıçından yukarı doğru..

• La adama vuruyorlar adam kaçmıyor sanki vurun bana ben bunu hakkettim der gibi. Neden kaçmıyor bana o garip geldi.
  • Ne desem bilemedim

• Nereden baksan iğrenç bir video. Bu videoya oh iyi olmuş diyen süper zekalar; o herif kendinden güçsüz diye köpeğe cinsel şiddet uyguluyor, sizin gibi barbarlar da o adam güçsüz diye adama şiddet uyguluyor. Nerede aradaki fark? Burası dağ başı mı herkes kendi cezasını kendisi kesecek? Ayrıca adamın akli dengesi yerinde değilse ne olacak?

Popülistliği bırakın da eğer varsa beyninizi kullanarak yorum yapın. Cezası varsa kanun verir.
  • döven daha çok ceza alır herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: buradan bir taytlı geçti

İyi yapmışlar pisliğe.
    İsmini cisminde hertarafa yayacaksın insan içine çıkamasın. Gören yüzüne tükürsün.
    Tam benim kafadasın bunu cümle aleme ifşa edeceksin herkes yüzüne tükürüp lanet edecek bir kişi seveni olmayacak, zaten delirip kendi hayatını kendi sonlandırır öldürmeyede gerek kalmaz.
  • Mesela böyle bir şeyi Avrupa ülkelerinde veya Rusya'da göremezsiniz. Türkiye cinsel açlığın Afrikasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moneyTalks_

Mesela böyle bir şeyi Avrupa ülkelerinde veya Rusya'da göremezsiniz. Türkiye cinsel açlığın Afrikasıdır.
    Bunun cinsel açlıktan oldugunu düşünmüyorum. 50-100 TLye gidip işini gorebilirsin. Psikolojik olarak hasta olabilir bu kişi.
  • cezası yok olsa bile adalet yok ne yapacağız ülkede adaleti yok edenlere kızmanız gerek bunu dövenlere değil

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.