Şimdi Ara

Monster Abra A5 V11.1 i7-7700hq gtx1050 3.599tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
4
Favori
24.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/monster-abra-a5-v111-core-i7-7700hq-38ghz-8gb-gtx1050-4gb-P167484592

Mobilde Sepette,PC'de ödeme ekranında 3.599 a düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruling_S -- 4 Mart 2017; 21:48:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyat gayet iyi ,ihtiyacı olan kacırmasın helede dolar alev almaya başlamışken
  • fiyat iyi de, marka çok kötü. zamanında aldık ordan biliyoruz. sıkıntı çıkarsa çok üzer. gerekirse %25 fazla verin mimli riskli markalar ran uzak durun

• Güzel fiyat
  • Fiyat gayet iyi

Ama 1050ti ve ssd olan model almakta fayda var.
  • Fiyat çok güzel ancak marka ile ilgili şikayet sayısı çok fazla.
  • Daha geçen hafta bu civarlarda başka bir Monster modelini sıcak fırsat gibi sunanlar vardı, umarım bu başlığı görürler. Fiyat gayet güzel.
    Bu bilgisayara bir 8 GB daha bellek ve M2 SSD takviyesi de yapılırsa gayet güzel olur, onlar olmadan da aldığınız gün oyun oynamaya başlarsınız, bekleme süreniz fazla olur o kadar.
    Zamanla GTX 1050'li, GTX 1060'lı bilgisayarlar yaygınlaşacak, fiyatlar da ona göre gerileyecek gibi. Dolar'ın artışı bu fiyatların şimdi bu seviyelere gelmesindeki ana sebep.
  • şimdi baktım fiyat 4000 olmuş sepettede aynı :)
  • Bu indirim hangi ürünlerde geçerli?
  • Fiyat güzel, alana şimdiden hayırlı olsun.

Eski bir Monster MS-17631 kullanıcısı olarak gerek cihaz gerek teknik servis konusunda benim hep olumlu deneyimlerim oldu, aksini iddia edenler kanıt sunarsa daha iyi olur, aksi halde karalamadan öteye geçmez.
  • 3599'a düşüyor güzel fiyat.
  • bu da 4589'a düşüyor.1050ti ve 256gb ssd farkı var. 1tb hd yok yalnız.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/monster-abra-a5-v102-core-i7-7700hq-38ghz-8gb-gtx1050ti-4gb-P159723901
  • ihtiyacım olsa şuan satın almıştım
  • çesna kullanıcısına yanıt
    Mobilde sepette düşüyor.pc'de ödeme ekranında düşüyor.

• Ryzen işlemcili olanları beklemek lazım hem daha az ısınacak hem daha yüksek performans verecek. 65w güç ile xenon hızı verecek laptoplarda. aceleniz yoksa bekleyin.
  • Fiyat çok iyi
  • tanıtım videsu]

EKRAN ıps mi arkadaşlar

tanıtılan model 1050 Ti ve IPS

3.600 lık olan IPS değil. standart TN. göz yorucu olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lot -- 4 Mart 2017; 11:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Ryzen işlemcili olanları beklemek lazım hem daha az ısınacak hem daha yüksek performans verecek. 65w güç ile xenon hızı verecek laptoplarda. aceleniz yoksa bekleyin.

O da çok geç çıkacak diye biliyorum, 2018 başında falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Ryzen işlemcili olanları beklemek lazım hem daha az ısınacak hem daha yüksek performans verecek. 65w güç ile xenon hızı verecek laptoplarda. aceleniz yoksa bekleyin.

çok geçmiş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

çok geçmiş

Desktop işlemcileri daha önce çıkar da, laptop'a falan uyarlanması bayağı sürer diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.