Şimdi Ara

Monster Abra A5 V11.1 i7-7700hq gtx1050 3.599tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
24.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam laptopu yere düşürüyor adamlar bedavaya değişim sağlıyo ama hala yaranamıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar laptop dün elime geldi fakat okadarda memnun degilim acıkcası önceden kullandıgım notebook asus un 800 TL lik bir notebook uydu yani bunu alarak resmen çığır atladım fakat performansı okadarda memnun etmedi yağ gibi akması lazım günlük kullanımda ama takılmalar vs yaşıyorum ve şarjıda 1.5 saat gidiyo normalmi sizce iade etmeyi düşünüyorum ama bilemedim..
  • alperyzl A kullanıcısına yanıt
    Ssd yoksa ayağına pranga bağlanmış gibi olur bu tür notebook lar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperyzl

tesekkurler evet onerdigin ürün cok daha iyi ama ciddide fiyat farkı var

bence fiyat farkına değer ama sonuçta senin tercihin
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada dan Samsung evo 850 120 GB ssd sipariş ettim sence onu bekleyip onu takdıktan sonra kullanıp kararmı vermeliyim? Cok fazla değişim olurmu cünkü gerçekten şuan cok hosuma gitmiyo bu kadar para verip bu performansı almak
    En başta SSD siz kullanmanız bence hataymış, yerine göre 20 kata kadar performans artışı hissedebilirsiniz. Ben 2010 da aldığım notebook umda bile Sandisk Ultra II gibi bir ssd ile kullanıyorum yıllardır, sizin 7700q/1050 ile mekanik diskte kalmanız büyük hata bence.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Dogru diyosun cok tesekkurler cevapların için, sana bir kaç sorum daha olucak müsaitsen. Şimdi benim playstation 4 ümde var bu makinayı aldım fakat öyle çokda oyun oynayıp zorlamicam genel olarak günlük kullanımlarda ve en fazla bir kaç online oyun oynarım lol vs gibi. Sence bu laptobu tercih etmem yanlışmı ? Beni 3-4 sene götürmesi lazım çünkü bu laptobun ve katlanamıcagım en önemli şeyler ısınma sorunu veya aşırı fan sesi falan çıkması olur. İlerde böyle bir sorun yaşarmıyım çok fazla bildigim bi markada değil bu kusra bakma çok soru sordum ama uzun süre sonra laptop aldım seçimimde hatamı yaptım diye düşünüyorumda eğer hataysa geç olmadan iade edip başka bir cihaz alayım..
    ÜZerinde istediğiniz gibi donanım yüklemesi/değişimi yapabileceğiniz için monster lar mantıklı ama daha büyük ekranlı bir şey alırdım, forumda diğer konusu olan HP ler gibi mesela.

https://forum.donanimhaber.com/hp-gaming-notebooklar-gtx1050-kartlilar-geldi-guncellendi--123730877

buradaki
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-gaming-nb-17-ab201nt-1dn09ea-i5-7300hq-8gb-ddr4-128ssd-1tb-hdd-gtx1050-ddr5-4gb-vga-17-3-freedos-270406833

bu ürünü alırdım. Eksiği vardır fazlası vardır bilemem o kadarını. Bana hitap eden en düşük bütçedeki notebook bu olduğu için paylaştım.

• Monster iyidir 3 yıldır kullanıyorum birkere garantiye gitti biosu yemişim onun dışında sıkıntı çıkmadı

Kusra bakmayin arkadaslar kimseyi yanlis yonlendirmek istemem bu kadar fark beklemiyodum ama gerçekten ssd inanılmaz değiştirdi herşey harika oldu. İlk kez ssd kullaniyorum o yüzden böyle bir fark beklemiyordum ama bu pc ssd siz kullanilmazmış gerçekten ssd takınca istedigiminde ötesinde performans aldım. sorunlar düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperyzl

Kusra bakmayin arkadaslar kimseyi yanlis yonlendirmek istemem bu kadar fark beklemiyodum ama gerçekten ssd inanılmaz değiştirdi herşey harika oldu. İlk kez ssd kullaniyorum o yüzden böyle bir fark beklemiyordum ama bu pc ssd siz kullanilmazmış gerçekten ssd takınca istedigiminde ötesinde performans aldım. sorunlar düzeldi

Selam ssd yi kendinizmi taktınız.
  • B3N3T0 kullanıcısına yanıt
    Evet kendim taktım
  • monster pişmanlıktır sakın haa bulaşmayın ben zar zor 1 yıl dayandım 2 ay önce sattım kurtuldum...
  • EnemyDestroyeD kullanıcısına yanıt
    Yaşadığınız problem neydi? Hangi modeldi?

• funnel kullanıcısına yanıt
    Abra a7 v6.3 her ay mavi ekran vermesimi dersin en ufak şeyde ısınmasımı dersin ikidebir biosunun patlamasımı dersin bu laptoba para vericeğinize parayı bi fakire verin daha iyi.

• Monster'ı anlamak zor. Şu labtoba 7700hq fazla. Bunun yerine koy 7300hq arada ki fiyat farkı ile gtx1060 koy en kötü gtx1050 ti ve ssd koy.
  • EnemyDestroyeD kullanıcısına yanıt
    "biosun patlamasi" diyerek neyi kastettiniz acaba?

sık sık bios ayarları mı karısıyor kendiliginden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La_Quica -- 20 Mart 2017; 9:45:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim laptop da monster marka 2011 senesinde almıştım hala taş gibi duruyor :D bi kere teknik servis görmedi :)elektronik aletler biraz şans işi.bi daha laptop alsam ilk monstere bakarım tam bir f/p ürünü:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

fiyat iyi de, marka çok kötü. zamanında aldık ordan biliyoruz. sıkıntı çıkarsa çok üzer. gerekirse %25 fazla verin mimli riskli markalar ran uzak durun

Marka mı çok kötü? Harbiden mi kötü? Sen hayatında böyle garanti veren marka gördün mü? Arada arayıp getirin bir bakım yapalım diye bile hatırlatıyorlar. Al bişey varsa götür kadıköy'e anında baksınlar. Performansı gayet üst düzey. Ekranları gayet başarılı. Çift fanlı olduğu için çok ses çıkarıyor ona birşey diyemem. Ama zaten performans için bilgisayar çift fan olması çok faydalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

Abra a7 v6.3 her ay mavi ekran vermesimi dersin en ufak şeyde ısınmasımı dersin ikidebir biosunun patlamasımı dersin bu laptoba para vericeğinize parayı bi fakire verin daha iyi.

Bende o dediğinin SSD'li versiyonu var. Sizinki neden öyle oldu aceba? Garantiye götürdünüz mü?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.