Şimdi Ara

Monster Abra A5 V11.1 i7-7700hq gtx1050 3.599tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
4
Favori
24.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    n11'de Kingston SSDNow 240GB 550MB-330MB/s M.2 Sata SSD (SM2280S3G2/240G 522,00 TL yerine 440,00 TL

http://urun.n11.com/hard-disk/kingston-ssdnow-240gb-550mb-330mbs-m2-sata-ssd-sm2280s3g2240g-P140656066

Hocam bende bunu önerebilirim. Öyle de yaparım büyük ihtimalle. Fiyat farkı az ve almayı düşündüğün ürün ile yaklaşık hızlarda. Ayrıca 1tb hdd yide içinden çıkarmak zorunda kalmazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok kararsız kaldım. Diğer markaların 7.nesil işlemcili laptopları ne zaman gelecek? Referanduma kadar almak lazım.
  • İyi günler bilgisayarı aktif olarak kullananlara bir kaç sorum var.

Öncelikle ssd takanlar oyunları harddiske attıklarında yavaşlama vs. gördüler mi?

Birde SSD takmak mi daha mantıklı yoksa Harddiski değiştirip 7200rpm takmak mı?

Ve fan sesi cidden çok rahatsız edici mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Marvelous -- 26 Mart 2017; 15:37:39 >
  • Selam, oncelikle 2 haftadır kullanıyorum laptobu onu belirterek bi kaç sorunu cevapliyim. SSD siz aldım laptobu ilk 2 gün öyle kullandım fakat işkence gibiydi çok kasıyo vs hiç memnun kalmamıstım ondan sonra SSD aldım ve taktım sadece işletim sistemini ssd ye kurdum oyunları kendi harddiskine kurdum fakat hiç bi sorun kalmadı kasma vs herşey kusursuz şuan. fan sesine gelecek olursak sadece oyun oynarken veya fazla işlem, indirme vs yaparken çıkıyor ama çokda rahatsız edici değil bu performansda bi bilgisayar için normal bence. 7200 rpm harddiskle falan hiç ugrasma ben samsung 850 evo 120 gb lık ssd aldım onun dısında kendi harddiski yetiyor.
  • Abra a5 i7 gtx 950 lik model var bende her şeyine laf edin de garantisine laf etmeyin. Arkadaş ordan laptop aldı bebden önce laptop a telefon bağlayınca kafayı yiyodu servise gönderdi yaptılar yine oldu ve her servis işlemi genelde 2 gün sürüyor 30 gün vs değil. 2. Kez olduğunda yeni pc ya da para iadesi dediler arkadaş da üstübe para verip daha yeni modeli aldı garantisi iyidir yani boş yapmayın

• alperyzl A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevabınız için son olarak 120 gb ssd Windows için yettimi rahat rahat sıkıntıya girermiyim acaba ona göre 240 alacağım.

• The Marvelous T kullanıcısına yanıt
    windows için rahat yetti 90 gb falan boş alan kalıyor windowsu kurduktan sonra. Ama bende samsung 960 evo 250 GB almayı istiyordum fakat o fiyatlara çıkmak istemediğim için bunu aldım.Herhangi bir problem yasamıyorum yinede ssd de kalan 90 gb de işimi fazlasıyla görüyor
  • Monsteri severim ama fiyat biraz pahalı.
  • Bence iyi fiyat laptop gaming almayı düşünenler kaçırmasın bu fırsatı. Cpu ve gpu yeni çıkan seriler. Drr4 ram sistemi daha ne olsun

• sürekli sorunlu ürün satan dandik bir notebook markasına bu paralar gömülmez. teknik destekten yardım istersin salak salak video çekip gönderir anca. işi gücü şov adamların başka bir numara yok.
    Hocam bende bir hafta önce Abra A5 v11.1 aldım. Genelde oyundan çıkarken mavi ekran alıp sistemi yeniden başlatıyor. Kendi harddisk i ile kullanıyorum. Size de oldu mu hiç. Yarın firmayı arayıp sorucam olmadı.

Monster Abra A5 V11.1 i7-7700hq gtx1050 3.599tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erginy15 -- 28 Mart 2017; 21:7:25 >
  • erginy15 kullanıcısına yanıt
    Bende 1 kere mavi ekran aldım fakat bende farklı birşey yazıyordu driver la ilgili mail attım touchpad yazılımını tekrar yükleyin dediler ve düzeldi birdaha cıkmadı. sizde mail atın monster a ss ile birlikte
    Tamam, sağolun bilgi için. Umarım çözülür problem, hakikaten iyi makine olmuş ama bi tane 120gb lık m.2 SSD şart.

• monster alıpta servislik olmayan daha görmedim.
  • 2 yıl önce monster t5 im vardı 1 yıl kullandım bir kere servise gittim o da içini temizletmek içindi. 3 gün önce bu modeli aldım. ilk ssd siz kullandım ama dayanamadım fazla yavaş geldi dün gittim 240 gb ssd aldım şuan pc akıyor bir sorun kalmadı performans konusunda. tek sorunum pc nin sol üst tarafı sağ tarafa göre özellikle daha fazla ısınıyormuş gibi geliyor bu normalmidir bilmiyorum.
  • bu cihazdan alıpta şuan satmak isteyen varsa ikinci el alabilirim.

• Yanarkadaşlar ben dün aldım pcyi elime ulaşmadı şimdi bu csgo oynarken ssd olmayınca kasıyor mu o kadar. Yazılanları görünce çok kasıyor baya korktum. Adamların benchmarklsrını izlerken hiç sıkıntı yok gibiydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 bin tl veriyorsunuz;

1050 grafik kartlı oyun bilgisayarı olmaz, en az gtx970 olması lazım.

bu kartın aldığı 3dbench puanı 2000 iken masaüstümdeki 600 liralık ekran kartının aldığı puan 4800.
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    E hocam biz ne yapalım ayno özellik dell de 5000 lira. Daha geçen seneye kadar 950m i olan kral gibi hissediyordu. Bu kart onu katlar. Öğrenci , yurtta kalan, gezen adama birebir. Bence fiyat çok uygun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.