Yarbay
07 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 445 (Bu ay: 13)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar. Bir süre Arctis 1 kablolu kullandıktan sonra kablosuz kulaklık arayışına girmiştim ve bütçem dahilinde olunca Pulse 3D sipariş ettim ve bugün geldi. Amatör şekilde bir kutu açılışı yapmak istedim, sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Merhaba arkadaşlar. Bütçemiz en fazla 6000 tl, bu bütçe ile bir laptop arayışındayız.

Bütçe gereği oyunlar konusunda çok bir beklentimiz yok ancak ekran kartı olan, en azından low seviye de olsa oyunları açacak bir cihaz almak istiyoruz.

Örnek olarak şu cihaz gözüme çarptı, ekranı da FHD , bu cihaz için ne dersiniz ya da farklı öneri yapabilir misiniz ? Teşekkürler.

https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-10210U-GeForce/dp/B08PG53SBJ/ref=pd_ybh_a_5?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=BKWNHNJ49Y6VSA1074D6

Bir de bu var ancak bu cihazda ekran FHD değil HD : https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-10210U-GeForce%C2%AE/dp/B08PG5CDRG/ref=pd_vtp_1?pd_rd_w=5kLS3&pf_rd_p=5f47bdb1-d058-4759-a956-4713dd3ce614&pf_rd_r=VAQH54C48BXGMDWXEFDY&pd_rd_r=7f310757-2333-468a-a10a-ecc385ab738b&pd_rd_wg=tEDxF&pd_rd_i=B08PG5CDRG&psc=1

Aracımda Bluetooth bağlantı olmadığı için bu cihazı aldım, kullanan varsa bir sorum olacak. Cihaz çalışmaya başlarken yani arabaya her binişimde Çince bir ses geliyor, muhtemelen hoş geldiniz falan diyor. Bu sesi İngilizce yapma şansımız ya da kapatma şansımız var mı, kullananlar yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. 2010 model bir seat ibiza reference paket araç aldım. Park sensörü ve kol dayama yok araçta. Bunları taktırmak istiyorum ancak ürünleri internetten alıp ustaya gitmek mi mantıklı yoksa takılacağı yerden almak mı mantıklı fiyat açısından? Bir de bu kol dayamalar tek tip mi oluyor yoksa araç modeline göre bir şey mi seçmek gerekiyor.

İyi bayramlar.
Yılın yaklaşık 9 ayı hafta içi her gün git gel ortalama 120km kullanılacak bir araç arayışımız var. Bendeyken zaten çok km yapacağı için mümkün olduğu kadar düşük kmli almamız sanırım iyi olacaktır. Her gün bu şekilde kullanılacağı için az yakması önemli. Ayrıca senede bir kaç defa uzun yol yapılacak, yani rampada yığılmaması gerekiyor. 2013 model üstü olursa mevcut kredi kampanyalarından faydalanabiliyorum. Bütçemiz 2013 model üstü için 85bin tl civarı, 2013 model altı için 60bin tl civarı. Bütçelerde daha yukarıya çıkma şansım maalesef yok. HB-Sedan fark etmiyor.

Öneride bulunabilirseniz sevinirim
Merhaba. Evde koridor kısmına şerit led döşeme düşüncem var ancak bir çok satıcı var sitelerde.

Satış siteleri üzerinden alacağımız 3 çipli şerit ledler işimizi görür mü yoksa tercih konusunda bir ince nokta var mıdır ?
Merhaba. Bir süredir kullandığım anker soundcore vortex model kulaklıkla ilgili basit bir kutu açılışı ve inceleme videosu çektim. Özellikle indirim dönemlerinde çokça soran oluyor bu kulaklığı.

Merhabalar, uygun bölümü göremediğim için konuyu buraya açtım.

Evin odaları için avize ve ampul bakıyorum ancak ampullerin özellik kısmında lümen değerleri yazmıyor. Metrekare için 100 lümenin iyi bir aydınlatma sağlayacağı yazılmış genel olarak ama dediğim gibi ampul modellerine baktım sadece W değeri yazıyor genellikle. Bu lümen değerini kendimiz mi hesaplıyoruz bir şekilde ?
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi playstation now ile bazı oyunları oynamak mümkün, tabi bunun için sisteme abone olmak gerekiyor.

Türkiye için henüz aktif değil sistem bildiğiniz gibi ancak UK PSN üzerinden PayPal kullanarak 7 günlük deneme hesabı açabiliyoruz.
7 günlük deneme hesabı açıp oyunları indirdikten sonra eğer oyunlara kendi hesabımızdan erişim sağlarsak kayıtlı verilerimiz silinmiyor. Özetle istediğimiz kadar 1 haftalık hesap açıp ps now sistemindeki tüm oyunları oynamamız mümkün.

Bunun nasıl yapılacağını gösteren, hayli amatör bir video hazırladım.İndirimin az olduğu şu dönemlerde faydalanabilirsiniz. Mikrofon biraz tıslama yapmış kusura bakmayın

Merhaba arkadaşlar. Toplamda 1300 TL bütçemiz var, hazır set yerine ürünleri ayrı alarak daha kaliteli ürünler alabiliriz diye düşündüm ancak önerilere ihtiyacım var.

Tost mak
Blender set
Çaycı
Kahve mak

4 ürünü setlerden daha iyi olacak şekilde 1300TL'ye kadar nasıl halledebiliriz
Hakkında
Forum İmzası:

REFERANSLARIM ||| XBOX LIVE : fasakasa |||PSN ID : fasakasa ||| STEAM
Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Anker SoundCore Vortex ||| Sony Pulse 3D ||| PlayStation 5
He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Dell
Otomobil
seat
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
Bimcell
ISS
KabloNet
Oyun Platformu
Ps5
Takım
Fenerbahçe
Steam
fasakasatr
TV
Samsung
Notebook
Dell 7566
PSN ID
fasakasa
Xbox Live GamerTag
fasakasa
Kulaklık - Amfi
Sony
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17.059
İkinci El Bölümü Mesajları: 261
Konularının görüntülenme sayısı: 348.125 (Bu ay: 2.942)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7.921 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.