Şimdi Ara

Mega Fabrikalar - Nissan GTR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
8
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzlemeyenleriniz vardır belki diye paylaşmak istedim. Her araba tutkununun izlemesi gereken bir belgesel. Cipsinizi alın ve tam ekran izleyin..

http://www.youtube.com/watch?v=-Kvg5ZKX5-c#t=14

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HondatugraL -- 1 Aralık 2014; 16:24:27 >

• Sağolasın boş vakit bulunca izleyeceğim
  • Kaç para ulan bir gtr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şanzımanı arkada konumlandırılmış nadir araçlardan birtanesi. Nürberg pistinde yaptıgı iyi süre ile başarılın kralını hak etmiş bir araçtır. Hala mühendisler yeterli değil diyor. Vay be
  • Mega Fabrikaların R8 bölümüde çok güzel.
  • Yüzde 20lik payı da nismoydu galiba onu da yaptılar
  • Mercedes S Classe ve Volvo fabrikasini izlemistim onlarda sahaneydi. Bunuda izlerim en kisa zamanda insallah. Corvetteninde vardi bu arada

• Mesajım bulunsun boş zamanımda izlerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxib0sS

Megalardan Pagani'yi izleyemeyen bunları izlesin. Şimdi izlerseniz R8'miş GT-R'mış faso fiso.

Zevkler farklı tabi hocam ama GTR kadar beni heycanlandırıp merak ettiremez doğrusu. Bu sadece araçlara bakış açılarından gelir tabi ben yollarda sıradan otomobil edasıyla gezen spor araçalrı daha çok seviyorum ve skyline her otomobil tuttukunun illaki bir modelini sevdiği(r32 -r33 - r34 r35) bir baş yapıt.
  • Gtr bir efsane gerçekten şimdiden.
    En sevdiğim belgesellerden biri mega fabrikalar. Seri üretim araçlar daha hoşuma gidiyor yalnız. Yani böyle sayılı olup elle üretilenlerden çok hoşlanmıyorum .
  • Japonların ahlak, kültür ve mükemmeliyetçilik felsefelerine bayılıyorum. Günümüzün bozulan değerlerine inat, kendi kültürlerini koruyarak günümüz akımlarına çok güzel uyumluyorlar. GTR da bu örneklerden sadece biri. Belgeseli gözümü kırpmadan izledim.
  • İzlemeyenlere, üşenenlere bir ayrıntı;araç virajda,rampada,her koşulda 4 lastik yere eşit basınç yapacak şekilde süspansiyonlarını ayarlıyor.üstelik bunu yaparken sürücü ağırlığını, varsa yolcu ağırlığını da hesaba katıyor.

• Mesajım bulunsun, bos zamanimda digerlerinide izleyecegim

• Vay arkadaş. Îste mühendislik budur. Keske daha da devam etseydi dedim. O kadar keyifliydi.

• Ben rolls royce un falan Hd sini bulamadim.Turkce ve Hd olanlari bilen atarsa cok sevinirim.

• GT-R ruhu olan bir araba ,sıkılmadan tamamını izledim. teşekkürler
  • Aksam izlicem

• Izloycem

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.