Şimdi Ara

LADA Samara mı, Şahin mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
373
Cevap
1
Favori
228.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    model yılları birbirine yakın..

4500 ytl ye hanisi alınır?

• ben olsam şahin alırdım.tip olarak şahin samaradan daha iyi.tabi bence.
  • 4.500 liraya avrupa araç bakın bence her ikisinede para verilmez günümüzde..

araç hangi ilde kullanılıcak ??
  • İlan Sitelerine Arattırın Birçok İlan Çıkar bu Fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLuE_bErRy -- 30 Haziran 2008; 20:33:15 >
  • biraz çıkma imkanınız varsa mazda bakın derim
  • Samara alırdım koltuklarına bakım yaptırırdım

kalorifermi kralı var

kaporta sanırsam şahinden daha iyi

rus güzelleri bu araca biner rusyada :S
  • parça ve 2. el için şahin derim.aslında birbirlerinden üstünlükleri yok.
  • Bu alacagınız araclarda büyük ihtimal kasko olmayacak. Ve modeli de düşük olacağı için masraf cıkarma ihtimali yüksek olacak.
    Tofasın parcası bakımı samaraya gore daha kolay halledilir.Konfor acısından yine tofas ondedir.
    Bunu sanayiye gidip karburatorculere elektrikçilere sorsanız onlar size farklı bir bakıs acısı getırecektır.
  • doğan slx al kardeş ladaya sipring e bin çeker
  • quote:

Orjinalden alıntı: kavga

sipring e bin çeker

bin çekemez o kadarda değil
  • lada samara diyorum
    sağlamlık desen var
    motor da güzel
    daha ne olsun
  • şahin derim alım satımı türkiyede en kolay araç çünkü, yedek parçasıda neredeyse bakkalda satılıyor desek yeridir. parçalarının kolay bulunabilmesi çok artı bir özellik ben şahinderim yani
  • Lada Samara

Daha sağlam bir araç
  • nerdeyse yarı yarıya gidiyor anket..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailovic -- 1 Temmuz 2008; 12:27:22 >
  • samara...3yıl kullandık sorun çıkarmadı hiç..galiba onun motoru porsche ile ortak yapım ... ciddiyim wikipedia da öyle birşey okumuştum ingilizcesinde...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Lada_Samara 2.paragraf :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue61 -- 1 Temmuz 2008; 12:41:09 >
  • lada samara
  • quote:

Orjinalden alıntı: br251

ben olsam şahin alırdım.tip olarak şahin samaradan daha iyi.tabi bence.

keşke tipine göre iyi olsa araçlar

tipine bakarsak hep ohoo.

bence lada
  • Lada samara
  • Kesinlikle şahin derim ,
    Ama aracın rengi nedir kaportası nasıldır motoru ne durumdadır bunlara göre karar vermelisin.

eğer şahin temizse şunları yapmalısın

güzel uygun bir jant,

camlara hafif açık ton film eskimiş yerleri varsa yenilersin ufak tefek değişiklikler yaparsın ama amele işi olmasın arabayı batırırsın , çok güzel olur aracın satarkende zarar etmezsin çünkü bu aracın piyasası bu ,

samarayı dersen onlara hiç bakma derim önden çekiş hidrolik direksiyon yok araba çok zıplıyo rahatsız araçlar tipi yok sonra şahindede hidrolik direksiyon yok ama samara kadar yormaz çünkü arkadan itiş hem daha sarsıntısız ama samara da kalkışlarda seridir söylim
  • quote:

Orjinalden alıntı: orginal_kartal

Kesinlikle şahin derim ,
    Ama aracın rengi nedir kaportası nasıldır motoru ne durumdadır bunlara göre karar vermelisin.

eğer şahin temizse şunları yapmalısın

güzel uygun bir jant,

camlara hafif açık ton film eskimiş yerleri varsa yenilersin ufak tefek değişiklikler yaparsın ama amele işi olmasın arabayı batırırsın , çok güzel olur aracın satarkende zarar etmezsin çünkü bu aracın piyasası bu ,

samarayı dersen onlara hiç bakma derim önden çekiş hidrolik direksiyon yok araba çok zıplıyo rahatsız araçlar tipi yok sonra şahindede hidrolik direksiyon yok ama samara kadar yormaz çünkü arkadan itiş hem daha sarsıntısız ama samara da kalkışlarda seridir söylim

şahin arkadan itişli mi? emin misin ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.