Binbaşı
17 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Üniversite 1 de okuyan son teslim tarihi bugün olan kardeşimin ödevinde yardım edebilecek olan var mı ?

-----

İlgilenenler için gerekli bilgiler özelden verilir.Ödev'de bir yere kadar gelmiş fakat son teslim bugün
olduğu için yetiştirme ihtimali yok.
Haftada iki kez düzenli olarak halı sahada maç yapıyorum.Genelde nike ürünlerini kullandım çok fazla marka denemedim fakat hep yaptığım hata top çıkartırken eldivenin iç tarafını kullanmak oldu.Dolayısıyla eldiven çabuk deforme oldu.

Önerebileceğiniz halı sahada dayanıklı ve bileği en iyi saran bir marka model var mı ? Kemikli kemiksiz hangisi hangi koşullarda kullanılır ?

Bir diğer konu ise bakımı eldiven bakımı konusunda bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

Kaleci eldiveni için bütçe sınırım yok sürekli olarak kullandığım için dayanıklı ve ele iyi oturması bileği sarması birinci önceliğim.
Arkadaslar merhaba ,

Lise son öğrencisi olan kuzenime uzaktan elektrik ietimi proje ödevi vermişler bu konu için yardım edebilecek var mı ?

Proje linki http://www.projehocam.com/kablosuz-elektrik-iletimi-induksiyon/ İnternet üzerinden bir kaç proje gördüm fakat detay malzeme listesi ve anlatımı zayıf.

Şimdiden teşekkürler.
Oncelikle herkese iyi forumlar.Arkadaslar oturma odasi ve yatak odasina klima alacagim ikiside 20 metre kare cok fazla bi bilgim yok fakat arastirdigimda mitsubishi markasini ve sf modelini goruyorum.Butce olarak ust segment istiyorum uzun sure kullanim icin.Klima secimi konusunda nelere dikkat etmem gerekiyor cok fazla parametre var gereginden daha iyisinide almak istemiyorum fiyat performans orani benim icin onemli.Simdiden tavsiyelerinize tesekkur ederim.
Herkese öncelikle selamlar.S3'e dün odin ile 4.1.1 yükledim cihazda şebeke sorunu oldu şuanda çekiyor görünüyor fakat arama yaptığımda ağda kayıtlı değil diyor.Back up almadım fakat 4.0.4'e geçiş yapmak istedim bu seferde usb den telefon tanınmıyor.Ne odin nede kies görüyor.Sürücülerde herhangi bir sorun yok usb kablosu ile bağladığımda sarz oluyor .Sorun ne olabilir.Usb'ye bağlarken hata ayıklamayı'da açıyorum.Bu arada cihazım çakma imei kayıtlı.
Herkese öncelikle selamlar.S3'e dün odin ile 4.1.1 yükledim cihazda şebeke sorunu oldu şuanda çekiyor görünüyor fakat arama yaptığımda ağda kayıtlı değil diyor.Back up almadım fakat 4.0.4'e geçiş yapmak istedim bu seferde usb den telefon tanınmıyor.Ne odin nede kies görüyor.Sürücülerde herhangi bir sorun yok usb kablosu ile bağladığımda sarz oluyor .Sorun ne olabilir.Usb'ye bağlarken hata ayıklamayı'da açıyorum.
Herkese iyi forumlar öncelikle.Arkadaşlar Amerika'dan laptop getirmek istiyorum bir arkadaşım nasipse yakın zamanda Türkiye'ye gelecek.Herhangi bir önerisi olan var mı ? Biraz araştırdım pek farklılık göstermiyor sanırım Türkiye deki fiyatlarla.İnternet'ten alacağım ve yurtdışı siteler hakkında pek bir bilgim yok.Site önerisi olan var mı ? Fiyat / performans oranı iyi olsun yeter fiyatıda uçuk olmamak şartıyla.Bütçem 1000 - 1200 arası şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
Bir arkadaşımın mac'i için 3ds max 2011 programının set up'ı lazım.Elinde olan varsa lütfen pm'den yada telden ulaşsın.Acil lazım formatı dmg exe olmayacak mac versiyonu olacak.Şimdiden teşekkürler.

İLGİLİ TELEFON NO = 0530 501 43 79 ( KAAN SOKMEN )
Herkese iyi forumlar öncelikle.1500-1800tl ye kadar laptop arıyorum max butcem 1800 tldir daha fazla cıkma sansım yok.Kasası saglam ve ısınma sorunu olmayan bır marka arıyorum.İşlemci i7 olsun istiyorum ekran kartı da nvidia en kotu gt 525 m olsun araştırma yaptım biraz ama hala kafam karışık.Aşağıdaki de focus bilgisayardan bulduğum monster marka bir notebook.Başka tavsiyesi olan yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Intel® Core™ i7-2720QM 4-Cores; 6MB L3; 2.20GHz > 3.30GHz; 1600 MHz (ES)

1GB GDDR3 nVIDIA® GeForce® GT 520M

15.6" HD ( 1366 x 768 ) LED Parlak Ekran

8 GB DDR3 (1333 Mhz)

500GB 7200 RPM SATA 16 MB CACHE SEAGATE®

Dual Layer DVD RW

USB 3.0 + VGA + HDMI + eSATA

Dahili Bluetooth™ V2.1

Dahili Camera 2.0

LINUX
Herkese hayırlı forumlar arkadaşlar.Bb almak istiyorum yanlız okadar araştırdım 9800 mı yoksa bold 3 mu kayda değer birşey bulamadım.Benim için internet hızı ve görünümü çok önemli.Tam diyorum beyaz torch alcam bakıyorum kasasında hemen soyulmalar başlıyormus 9780 nin kasası daha dayanaklıymış.Bu konu hakkında bilgisi olan yada deneyimi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.Birde ilk defa bb kullanacağım ip4 kullanıyordum acaba bu bende bir hayal kırıklığı yaparmı ?Bu iki telefon (9780 , 9800 ) hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
UZAK DURUN !!

erdemsaka,Mastino
Hakkımda:
Yerli malı herkes kullanmalı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.231
İkinci El Bölümü Mesajları: 332
Konularının görüntülenme sayısı: 268.693 (Bu ay: 335)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.