Şimdi Ara

Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
9
Favori
7.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugun bursa kartuş tan mesaj geldi. Kolay dolan kartuş setiyle birlikte fiyatı iyi geldi. Demo kartuşlar yollanmıyormuş çokta gerek yok açıkçası. Benzer sistemin epson markasını kullanıyorum 30000 sayfanın üzerinde basmışımdır hala sıkıntısız basıyor ve en ucuz fotokobiciden daha uygun maliyetlerle baskı alabiliyorsunuz. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

Link:http://www.bitmeyenkartus.com.tr/CANON-MG-5650-VE-KOLAY-DOLAN-KARTUS-SISTEMI,PR-24677.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bitmeyen kartuşu epson cihazima takdikdan sonra 2 hafta icinde kafayi bozdu. Tikandi. cihazı cope attim.

• tanklı değil bunlar kartuşlu. o yüzden daha temiz olur. özellikleri iyimiş aslında bu fiyata göre.
    otomatik çift taraflı baskı ve cd yazıyormuş, wifi de varmış
  • Bende beceremedim. 1 ayda gitti 300 lira çöpe.

• Alırın mı?

Site güvenilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 8 kg siyah beyaz toner tozum, 16 adet dolan tonerim var. Lazer siyah beyaz güzel. Ama ne yaptimsa mürekkepliye çözüm bulamadım.

• Modelden modele değişiyor olabilir alınan kartuşlada ilgilidir ama kafa tıkanması mürekkeple ilgili olur genelde kartuşla ilgili problemler tanımama falan oluyor yanlış mürekkep falan mı kullandınız acaba Benim o derece ki 6 ay kullanmıyım basit temizlemeyle açılıyor.

• bende de mp280 var 7 senelik makina. toplamda 50 bin sayfayı aşmışımdır. 3 kere kartuş aldım 7sene içinde ama kolay dolan kartuşlu makina alsam daha iyi olacak
  • GG den verdim sipariş. lazımdı boyle bişey. inşallah pişman etmez.

haber veren arkadaşa teşekkürler

• kullanabileceğimiz kupon vb yok demi

• quote:

Orijinalden alıntı: abars

GG den verdim sipariş. lazımdı boyle bişey. inşallah pişman etmez.

haber veren arkadaşa teşekkürler

Güle güle kullanın hocam umarım memnun kalırsınız.

• ben de 199 tl ye n11 den aldım

kupon vb bulamadım

• N11 den Zubizu kuponuyla 189 TL ye alınabiliyor

• Fotoğraf baskı kalitesi nasıl. Güzel ve kaliteli fotoğraflar basabilir miyiz bu cihaz ile

• quote:

Orijinalden alıntı: raziel82

Fotoğraf baskı kalitesi nasıl. Güzel ve kaliteli fotoğraflar basabilir miyiz bu cihaz ile

Fotoğraf için ayrı mürekkep haznesi var ben tatmin edici seviyede olacağını düşünüyorum ama şöyle bir durum var kullanılan ucuz mürekkeplerle yazıcı ne kadar iyi bastırırsa bastırsın anlık oluyor mürekkep solmaları oluyor hemen özellikle de albümde falan değilse, ömürlük foto bassın diyorsanız biraz zor gibi diğer orjinal mürekkepli mürekkep hazneli yazıcılar düşünülebilir. Tabi onlarda da maliyetler bir hayli yüksek

• Beyler eski mürekkep kartuşlu hp yazıcım vardı pütür pütür olurdu yazılar bunlarda da öyle mi yoksa tonerli yazıcılar gibi pürüzsüz baskı alabilir miyiz

• Dolumu bilemem ama bana kalırsa mürekkepli yazıcı almayın. Hele kartuşlu hiç almayın haftada bir baskı alan biriyseniz kartuşun yüzde 90i kuruyup gider siz kullanamadan

• Aldik bakalim, surekli sekreteryadan cikti almaktan yorulmustum. Oturdugum yerden renkli basarim.

• bu sistemler avantajlı gibi görünse de başarılı şekilde uzun yıllarca kullanandan çok kısa sürede çöpe atan adamlarla dolu ortalık. mürekkepli yazıcı ile şaka olmaz. canı sıkılır tıkanır. adamlar delmiş etmiş kafasına göre sistem yapmış hadi ordan kardeşim ya. hergün çıktı alıp makineyi boş bırakmayan adam sorun yaşamıyor belki ama. seyrek kullanan adam çöpe atıyor makineyi. hiç güvenmiyorum bu sistemlere. kartuşu doldurulmaya müsait ucuz yazıcı en mantıklısı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.