Şimdi Ara

Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
9
Favori
7.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyimisin kardeşim soruma yanıt yazmışsınız. Ondan tekrar sormak ihtiyacı hissettim.

Bütün mesajları okudum sayılır. Kim Kimdir hangi cihaza ne demiş insanın aklında kalmıyor doğal olarak. Biraz sakin olalım
    Edit: ayrıca hangi mesajdan bahsediyorsunuz okumadığımız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 20 Nisan 2017; 17:54:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abars kullanıcısına yanıt
    O içi boş halkamsı şeyler ne işe yarıyor?

Ben kullanmadan çalıştırdım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • labkamil kullanıcısına yanıt
    Etmem neden derseniz Hp 200 TL'lik mürekkepli yazıcı fotoğraf ve çıktıları o kadar mükemmel yazıyordu ki anlatamam L365 makinesine 700 TL para verip aldım ama tatmin olmadım.
    Siyah yazıları çizik çizik sorun yaratıyor ve Renkli fotoğraflarda premium seçeneğini seçtiğim halde güzel bir görüntü elde edemiyorum yane 200 TL'lik yazıcımı özledim desem yeridir.
    İş yerindeki Xerox yazıcımız gibi yazıyordu tabikide 40 bin liralık yazıcı gibi olmasada 200 liralık yazıcım tatmin ediciydi olmadı yazıcıyı garantiye göndericem daha yeni teknosa'dan aldım bir sorun var bu makinede hayırlısı diyelim.

(L365 makinesine 700 TL para verip aldım ama tatmin olmadım.)

Epson L365 cihazım var epson ile iletişime geçtim üçgen kırmızı tuşa 5 saniye basmam gerekiyormuş 3 kere aynı işlemi yaptıktan sonra 20 dakika kapatıp beklemem gerekiyormuş bir sonuca varacağım diye düşünüyorum.

Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak cihazınızda kafa temizleme işlemi yapmanız sorunu çözecektik.Kafa temizleme için cihazın üzerinde bulunan iptal tuşuna (daire içinde ters üçgen olan kırmızı renkteki) cihaz açıkken 5 saniye kadar bası tutuyorsunuz.Cihazın güç ışığı yanıp sönmeye başlayacaktır ve bu işlem 2 dakika kadar sürecektir.Temizleme işlemi bittiğin güç ışığı sabitlenecektir.Sonrasında aynı işlemi 2 kere daha tekrarlayıp, yazıcıyı 20 dakika kadar kapalı tutuyorsunuz.Açtığınızda sorun düzelecektir.Sorun devam ederse cihazınızın teknik serviste kullanılması gerekmektedir.Aşağıda bilgileri bulunan teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunu yazıyı gönderdiler tekrar bakarım duruma 700 TL para veripte performans alamamak kötü bir durum.

• ürünün yanında fatura gelmedi

maile efatura geldi

ürünün dışındaki yakışık poşette boştu

sizin nasıldı

NOT: kurarken eldiven takın sonra eliniz mürekkep olmasın

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Ben gerçekten bişey anlamadım. Benim sorum konu başlığı ile ilgili olan cihaz.

Kısacası soru şuydu Canon mg5650 cihazını kullanan varmı? Tavsiye edermi idi.

Arkadaş ne yazmış, ne anlatmış, niye atarlanmış, sonra ne yapmış anlamadım.

Ayrıca cihazı aldık bakalım. Gelsin deneyeceğim

Epson L365 alarak hata ettiğimi bir kez daha anladım.Diğer markaların çıktıları hakkında bir fikrim yok ama Xerox veya HP'nin Lazer yazıcılarını tercih ederdim.

Canon'u test edip gönderirseniz hem fikir oluruz.

Bu kadar uğraştım bir teşekkür edersiniz artık

Orjinal Görüntü:

Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL

Epson Yüksek Çözünürlüklü Premium Glossy:

Epson Düz Kağıt Standart:

Orjinal Görüntü:

Orjinal Görüntü:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 20 Nisan 2017; 21:9:25 >

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkürler epson almayız da:)

önceki atarınızın sebebi neydi siz çözebildiniz mi? :)

Aslında ben sizi yanlış anladım.

Siz Canon hakkında konuşurken ben Epson hakkında konuşuyordum.

Sorun buradan kaynaklı hocam kusura bakmayın.
    Canon geldiğinde testleri bekliyorum acaba genel bir sorun mu var?

Mürekkepli yazıcılarda bu tip sıkıntılar acaba markasal mıdır ? yoksa sadece epson damı bu problem var.

Bizim iş yerindeki Xerox yazıcı 40 bin TL çok süper bir çıktı veriyor ve lazer yazıcı bir daha almaya kalkarsam lazer yazıcı alacağım.

Hp vardı 200 TL'Ye almıştım dokumatik bu makina on numara çıktı veriyordu.Epson'un bu şekilde yapması hayal kırıklığı birde japon firması olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

O içi boş halkamsı şeyler ne işe yarıyor?

Ben kullanmadan çalıştırdım

Bugn zar zor teknik servise ulaşıp sordum. kartuşun yazıcıya temas ettiği yerden mürekkep sızarsa kullanın. sızmazsa kullanmayın dedi.
    kullanmamakla iyi etmişsiniz. onu takınca makina mürekkebi rahat alamıyor
    Teşekkürler

Ürünü almayı düşünen arkadaşlar bu fiyata başka cihaz yok bence alınabilir ama sesli oldukça sesi var

Airprint güzel :)

Ve cihaz biraz büyük

Hp p1102 ve xerox phaser 3100( bunu kullanmıyorum) dan sonra bunu görünce çok alan kaplıyor. Hp nin yanına koyarım demiştim sonra uer kalmadı. Hp yi kaldırmayı düşünüyorum artık.( wifi si olsa hp nin çok iyi olacakmış)

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    HP 1102 kaldırılır mı hocam. Yazıcı konusunda çığır acmis bir alet. Adeta bir tank kendileri. Bozmak mümkün değil

Ucuz muadil.toner konusunda bir numara.

• Bir Acayip Adamm B kullanıcısına yanıt
    İkisinden de mürekkep aldım, genelde hep en ucuz nereden denk getirirsem oradan aldım, hiç birinde öyle bir fark göremedim doğruyu söylemek gerekirse.

Ama son aldığım mürekkepler bitmeyen kartuştandı yazıcım o mürekkepler varken bozuldu ancak sebep olarak mürekkepleri görmüyorum ben uzun sure kullanamadığım için bozuldu.

• Benimki de geldi kurdum simdilik sikinti yok .. wifi harika bir olay .. yazici alacaklar bu bence tercih sebebi olmali.. bugun n11 den dolum seti ve kagit alacagim.. ipek saten parlak hangi kagit iyidir ?

• Hepsi burada dan tavsiye ederim fotoğraf kağıtlarını şuan kargo ücretsiz cescesor satıyor Rovi marka. Genelde tavsiye edilen. Kendi sitesinden bile ucuza geliyor

Fotoğraf kağıtları hakkında başka bir bilgim yok.

Bilen varsa kalite ve renk olarak hangisi daha alınabilir yardımcı olursa seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 21 Nisan 2017; 11:16:46 >
  • Bu banamı böyle denk geliyor. Açarken mürekkepler hep fışkırdı. Küçük siyah dibinde kaldı. Büyük siyah yarıdan az üstüm başım mürekkep oldu.Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 21 Nisan 2017; 15:52:43 >
  • Cihazı teslim aldım. Gitti gidiyor üzerinden bu satıcıdan aldım. Ürün sıfır paket değil gibi. Koruyucu etiketleri yoktu. Bu satıcı üzerinden alanlar varsa onlarda durum nedir. Ne yapmalı

Ürünü açıyorlar kontrol falan edip içindeki kartuşları değiştiriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Bu banamı böyle denk geliyor. Açarken mürekkepler hep fışkırdı. Küçük siyah dibinde kaldı. Büyük siyah yarıdan az üstüm başım mürekkep oldu.
    Kartuşları yanlardan tutmamak gerek sanırım. üstte havalandırma deliği alt tümden delik zaten. yandan tutunca ister istemez baskı oluyor. boylamasına uclardan tutarak taktım, boyle sorun olmadı.

Aşağıda renkli çıktı örneği var. Ben memnun kalmadım. teknik servise mail attım dün. daha cevap yazan olmadı.
    soldaki orjinal, sagdaki yazıcıdan aldığım cıktının taranmış hali:
    https://1drv.ms/i/s!AmR7KeGfSVxHhNVk4qwnApXctYCgRA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abars -- 21 Nisan 2017; 19:44:55 >

Bu paraya bu kadar olur dedim ben de

Çok iyi değil renkler ama rn ucuz renkli yazıcı 90 tl

Bunda hem tarayıcı var hem de doldurabiliyoruz

200 tl ye uygun olduğunu düşünüyorum. O yüzden renklerin alakasız olmasını sorun etmedim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.