Şimdi Ara

Kolay Dolan Kartuslu Canon MG5650 199 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
9
Favori
7.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Benhttp://urun.n11.com/kartus-dolum-urunleri/canon-mg5650-murekkep-5x100-ml-set-100-uyumlu-ucretsiz-kargo-P175402372 bu mürekkebi kullanmayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim makinede ciktilar iyice maviye dondu... almasam iyiymis.. tavsiye etmem

• hakankaran kullanıcısına yanıt
    Mürekkeple alakalı

İçinde photoink mürekkepli gönderiyorlar bu da böyle oluyor

Cescesor veya başka mürekkep koyunca içinde düzelecek

Bir dolum sonra düzgün olur muhtemelen

İçindekini beğenmediyseniz şırınga ile boşaltıp yeni doldurun sonra onu bitirince yenisinde sorunsuz olur muhtelemen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki biri tesaduf eder okur.. ben bu yaziciyi cope atacaktim mavi tonlu baski veriyor diye .. sonra erdem baskinin murekkeplerini aldim.. sonuc :inanilmaz .. yuzde yuz fark var mavi ton olayi gitti ..cok memnun kaldim ..memnuniyetimi paylasmak istedim ..

• aynen bende o murekkebleri alıp deneyeceğim.

çok baskı almıyorum ondan beklemedeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Belki biri tesaduf eder okur.. ben bu yaziciyi cope atacaktim mavi tonlu baski veriyor diye .. sonra erdem baskinin murekkeplerini aldim.. sonuc :inanilmaz .. yuzde yuz fark var mavi ton olayi gitti ..cok memnun kaldim ..memnuniyetimi paylasmak istedim ..

bende aynı kişiden mürekkepleri geçen hafta almıştım bugun doldurdum hemen deneme yaptım. sonuç on numara :) mavilik ve fotoğraflardaki solukluk gitti.

artık resimler daha canlı ve parlak çıkıyor gerçeğe birebir denilecek seviyede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Bu yazıcının nozzleları yazıcı içinde kartuş sadece mürekkep deposu olarak görev görüyor. Kartuş zaten arıza yapmaz. Ama nozzleler tıkandımı yazıcı çöp olur. Benim ürün kargolanmadadı iptal mi etsem diye düşünüyorum. Nozzleler çok çabuk tıkanır genelde. Bu yazıcıdan uzun süre kullanan varmı?

Bu yazıcı değil fakat hp 4625 var birkaç senedir. Benim modelde de kartuşlar sadece depo, baskı kafaları yazıcının içinde. Ve de çıkarılamayan şekilde dizayn etmişler.
    Siyah olanı tıkandı, yazıcının işi bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

Bu yazıcının nozzleları yazıcı içinde kartuş sadece mürekkep deposu olarak görev görüyor. Kartuş zaten arıza yapmaz. Ama nozzleler tıkandımı yazıcı çöp olur. Benim ürün kargolanmadadı iptal mi etsem diye düşünüyorum. Nozzleler çok çabuk tıkanır genelde. Bu yazıcıdan uzun süre kullanan varmı?

Bu yazıcı değil fakat hp 4625 var birkaç senedir. Benim modelde de kartuşlar sadece depo, baskı kafaları yazıcının içinde. Ve de çıkarılamayan şekilde dizayn etmişler.
    Siyah olanı tıkandı, yazıcının işi bitti.

Ben aldım kullanıyorum. Hergün mürekkep tamamlamak zor oluyor. Haftada 1 hepsini tamamlamak lazım yoksa her gün biri bitiyor. Yazıcı kağıt almadan sorun yaşıyor. Bazen alamıyor. Bazende kırmızı dolu olmasına rağmen yazmıyor. Mürekkep süngeri geçmiyor. Her doldurmada bir miktar mürekkep te akıyor. İnşallah şu kendinden depolular ucuzlarda sorunsuz kullanırız. 1 yıldır Epson tanklı okula aldılar. Daha mürekkep yarı olmadı ama hiç sorun yok.

• Ben ilk dolumu yaptım fakat kartuş resetlenmedi. Firmayı aradım, hepsini çıkartın tekrar takın dedi uyguladım yine olmadı nasıl resetleyeceğim?
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Yazıcı kartuş bitti uyarısı verince kartuşu çıkartıp takın

• LegendWarrior kullanıcısına yanıt
    Çıkartıp taktım yine aynı. Fakat 10 kere falan denedim belki 1 kartuş full gösterdi diğerleride aynı hala itik seviyede.Otomatik resetleyemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.