Şimdi Ara

Inversion PC Türkçe Yama Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 24
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 33 gün 18 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MonacoDoom (13 mesaj) FORZAFATHER (9 mesaj) KaN. (9 mesaj) BrotherTwo (7 mesaj) EmRe-92 (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30 mesaj) Mobil (14 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> Inversion PC Türkçe Yama Yayınlandı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    226 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Menü & Etkileşim %100
    Altyazı % 100

Azad AKBALOĞLU

Azad AKBALOĞLU

Ümit DİNÇER
    Azad AKBALOĞLU

Azad AKBALOĞLU

Bekir İNCE

Merhaba arkadaşlar,  TeknoForza ekibi olarak yeni bir proje ile karşınızdayız. Her ne kadar unutulmuş olsada bir dönem senaryosuyla oldukça sevilen bir oyun olan Inversion'u sizler için çevirdik. 
    Oynarken zevk alacağınızdan eminim, harika bir senaryo sizleri bekliyor.

Oyunu kısaca özetlersek; Vanguard şehri, insan ırkına benzeyen Lutadore isimli bir ırk tarafından kuşatılıyor. İnsanları öldürüyorlar, beyinlerini yıkayıp köleye çeviriyorlar yada hapse atıyorlar. Bizde Vanguard şehrinde polis memurluğu yapan ana karakterlerimiz Leo ve Davis ile bu işgale engel olup Davis'in kayıp kızı Leila'yı bulmaya çalışıyoruz, bakalım başarılı olabilecek miyiz?

***Yama STEAM sürümüyle uyumludur.
    ***Yama küfür, nükte ve yerel deyimler içermektedir.
    ***Yama Türkçe Karakterlerin tümünü desteklemektedir. (Bekir İnce'ye teşekkürler)
    ***Yamada Çoklu oyuncu modu (Mutliplayer) diyalog barındırmadığından çevrilmemiştir, fakat Co-op Hikaye modu tamamen türkçedir.
    ***Yamada Ses Ayarlarında bulunan bir seçeneğin gözükmeme problemi giderildi (Orjinalinde bu hata mevcuttu tarafımızca düzeltildi)
    ***Yamada her satır özellikle kontrol edilip çevrildi, hikayeye olabildiğince sadık kalındı.
    ***Yama, sizlerin en iyi türkçe oyun deneyimini yaşayabilmeniz adına 3 kere testten geçirilmiştir.
    ***Yinede yamada herhangi bir çeviri/imla hatası ile karşılaşmanız durumunda bunu ister buradan, isterseniz forumdan belirttiğiniz takdirde yama en kısa sürede güncellenip tekrar sizlere sunulacaktır.
    ***Başta BSC, olmak üzere Zoccos, ve HaberGaraj'a destekleri için teşekkürler ederiz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Inversionin_Turkce_Yamasi_Yayinlandi-84933.htm
    http://www.zoccos.com/inversion-icin-turkce-yama-yayinlandi/
    https://www.habergaraj.com/inversionin-turkce-yamasi-yayinlandi/

TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaN. -- 29 Eylül 2016; 6:46:22 >

|
    |

• Yüzbaşı
    447 Mesaj
    Beklemedeyiz, sayenizde Türkçe olarak oynayabileceğiz.

co-op oynanıyor. Arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: okazaki

Beklemedeyiz, sayenizde Türkçe olarak oynayabileceğiz.

co-op oynanıyor. Arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Aynen öyle. Bir arkadaşınızla tamamen bitirebilirsiniz hikayeyi. Steamda 18 tl şu anda.

İleride coop içeren daha çok türkçe yama gelecek beklemede kalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

2011 BMW 530d M Sport
  • Teğmen
    215 Mesaj
    teşekkürler kolay gelsin
    |
    |
    zamanında biraz oynamıştım güzel oyundur türkçe yaması çıkarsa steamden alır baştan başlarım. Kolay gelsin.

Orijinalden alıntı: TearsForFears

zamanında biraz oynamıştım güzel oyundur türkçe yaması çıkarsa steamden alır baştan başlarım. Kolay gelsin.

quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

Kolay gelsin hocam

quote:

Orijinalden alıntı: kuiks

teşekkürler kolay gelsin

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 26 Ağustos 2016; 18:26:26 >
    |
    |

Bu oyun baya eski, yamayı fazla bekleyende yoktur ama ona rağmen yamanın çıkacak olması çok güzel bir şey. Ben keyifle oynayacağıma inanıyorum tekrar emeğine sağlık. :)
    |
    |
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP OC | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 (2019 Edition) | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    Arkadaşlar yama tamamen sıfırdan ele alınacak ve Türkçe tüm karakterleri destekleyecektir. En kaliteli oyun deneyimi için bizim yamamızı beklemenizi tavsiye ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 27 Ağustos 2016; 19:06:58 >
    |
    |
    Projemiz hakkında oyunun bir kısmını içeren 4 dakikadan oluşan tanıtım videosu eklenmiştir, iyi seyirler.
    |
    |
    Proje %100 en iyi şekilde çevrildi. Siz oyun severlere sunuldu yamayı indirip oynayabilirisniz. İyi oyunlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaN. -- 26 Eylül 2016; 23:02:47 >
    |
    |
    |
    |
    Projemiz Başta BSC, olmak üzere Zoccos, ve HaberGaraj'da haber oldu destekleri için kendilerine teşekkür ediyoruz, oyuncular gerçek yamayının böylelikle farkına vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaN. -- 27 Eylül 2016; 20:26:55 >
    |
    |

Habergaraj mı?

Sizden bahsetmiyor ki.

Adamlar ferex28'den bahsetmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    KaN. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu çevirmenler arasındaki münakaşalar da bir bitmedi.
    |
    |
    Oyunun iki yamasını da kullandım. Öncelikle yama nasıl olursa olsun emek sarf ettikleri için iki tarafında emeğine saygı duyuyorum. Ama kendim de bir çevirmen olarak çeviri kalitesi bakımından bu grubunki bariz bir şekilde daha iyi olmuş. Emeğinize sağlık.
  • Yarbay
    3673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lennon54

Oyunun iki yamasını da kullandım. Öncelikle yama nasıl olursa olsun emek sarf ettikleri için iki tarafında emeğine saygı duyuyorum. Ama kendim de bir çevirmen olarak çeviri kalitesi bakımından bu grubunki bariz bir şekilde daha iyi olmuş. Emeğinize sağlık.

Değerli yorumun için ben teşekkür ederim, sonunda birinin farketmesine sevindim doğrusu
    |
    |
    |
    |
Masal Oku
Sohbet
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.