Şimdi Ara

Inversion PC Türkçe Yama Yayınlandı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu bu yamayle bitirdikten sonra sırf bu yorumu yazabilmek için üye oldum. Elinize sağlık, ferex28'in yamasında hatalar var anlam kaymaları var bunu yamanız sayesinde görebildim yamanız diğer yamaya göre daha çok iyi yamanın sizin olduğunu kalitesiyle kanıtladınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anılcı -- 28 Kasım 2016; 1:49:12 >
  • Yama V2 sürümüne güncellenmiştir, dileyenler tekrar indirebilir.
  • Elinize sağlık, çok iyi test etmişsiniz oyunu 2 kez bitirdim yamanızla bir hata ile karşılaşmadım. Diğer yamadan kat kat iyi diğer xxx kişisinin yaması hiç iyi değil anlatım bozuklukları ve yanlış çeviriler bulunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: GEQNAUTE

Elinize sağlık, çok iyi test etmişsiniz oyunu 2 kez bitirdim yamanızla bir hata ile karşılaşmadım. Diğer yamadan kat kat iyi diğer xxx kişisinin yaması hiç iyi değil anlatım bozuklukları ve yanlış çeviriler bulunuyor

Yorumunuz için teşekkürler, sadece biz 4 kere test ettik sırf kaliteden ödün vermemek için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu oyunun steam keyini alabileceğim herhangi bir site var mı oyun steam'den kaldırılmış.
  • EmRe-92 E kullanıcısına yanıt
    Grey marketler dışında seçenek yok gibi. 50 TL gibi fiyatlara satılıyor, değer mi tartışılır. Fotoğraflarına baktım da grafikleri inanılmaz Mad Max'e benziyor oyunun. Neden Steam'den kaldırıldı acaba.
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-inversion-cd-key-digital-download-best-price/
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Aynen eski bir oyun olmasına rağmen grafikleri ve sinematikleri güzel duruyor. Gears of war a çok benziyor oyun birde türkçe yaması olması güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Grey marketler dışında seçenek yok gibi. 50 TL gibi fiyatlara satılıyor, değer mi tartışılır. Fotoğraflarına baktım da grafikleri inanılmaz Mad Max'e benziyor oyunun. Neden Steam'den kaldırıldı acaba.
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-inversion-cd-key-digital-download-best-price/
    Dostum oynamadıysan oyna. Senaryosu film gibi ve sonu ciddi anlamda ters köşe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_yakup -- 7 Mayıs 2020; 15:9:30 >
  • tolga_yakup kullanıcısına yanıt
    Oyuna sahip olduğumun bile farkında değildim. Grafikleri ve oynanışı görünce hatırladım, bakacağım ilk fırsatta.
  • quote:

Oyuna sahip olduğumun bile farkında değildim. Grafikleri ve oynanışı görünce hatırladım, bakacağım ilk fırsatta.
    Dostum oyunu indirip açılıyor mu diye bakma şansın var mı. Ben oyunu aldım steam'de etkinleştirdim fakat oyna butonuna bastıktan sonra tepki vermiyor açılmıyor daha önce bazı oyunlarda yapıyordu aynısın fakat steami kapatıp açtığımda düzeliyordu bunda işe yaramadı olmadı recovery yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 8 Mayıs 2020; 17:1:53 >
    İndirmeye ekledim, boyutu 4 gb ama 16mbit ile ne zaman iner mechul. Malum evde kullananlar da var neti. Sorun yamayı kurduktan sonra mı oldu, yoksa direk ilk denediğinde mi.
  • quote:

İndirmeye ekledim, boyutu 4 gb ama 16mbit ile ne zaman iner mechul. Malum evde kullananlar da var neti. Sorun yamayı kurduktan sonra mı oldu, yoksa direk ilk denediğinde mi.
    Oyunu indirdikten sonra hemen yamayı kurdum açılmadı fakat yamayı kaldırdım hatta oyunu silip tekrar yükledim ama açılmıyor yamadan dolayı değil sorun bakalım zaten recovery yapıcaktım inşallah açılır yoksa boşuna para vermiş olucam. Formatla çözenler var ama bakalım. Birde oyunu indirdikten sonra dosyaları doğruluyorum sürekli installscript.vdf adlı dosya olduğu halde 1 dosya eksik diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 8 Mayıs 2020; 17:30:0 >
    Önce normal oyuna girdim, sorun yoktu. Ardından yamayı kurup girdim yine sorun olmadı hocam. İlk girişte Directx uyumluluğu falan yapıyor, o yüzden takılmış olmayasınız.

O dosyayı da upload edeyim, zaten 2kb birşeymiş.
    https://wetransfer.com/downloads/16b10b0643b5c0742bb3114071fb010f20200508155420/6e175b

Bu arada giriş videosunu izledim. Oyun bildiğin Gears Of War & Mad Max karışımıymış. Oyuna başlama menüsü bile direk GoW çakması.
    Neyse recoveryle inşallah çözülür aldığımız siteyle alakalı olmaz demi.
    Oyun Kütüphanenizde ekli olduğu sürece nereden aldığınız/eklediğiniz çok önemi yok. Umarım çözersiniz. Bende fırsat bulduğumda oynar bitiririm kurmuşken. 7-8 saatlik bir oynanışı varmış zaten.
    Aynen oynamanı tavsiye ederim hazır indirmişken teşekkür ederim bu arada ilgilendiğin için.

Edit: Oyun entegre grafik işlemciyle çalıştı nvidia ile çalışmıyor sorun ne olabilir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmRe-92 -- 8 Mayıs 2020; 21:27:47 >
  • Oyunu az önce bitirdim. Öncelikle oyunda hikayesi dışında hiç bir özgün bir şey yok. Ayrıca eski nesildeki konsol portlarından en kötüsü belki de bu oyun. Kontrollerin kilitlenmesi mi desem, checkpointlerde paso oyundan atması mı desem. Yükleme ekranlarında görüntünün gelmemesi mi desem. Bildiğim zorladım kendimi bitirmek için oyunu.
    Oyun tam bir Doomsday ve Mad Max filmleri ile Gears Of War ve Dead Space oyunlarının karışımı olmuş. Combat (ç)alıntı, silahlar aynı şekilde. Mekanikleri ise bu durumu biraz kurtarıyor.
    Ama gel gelelim hikayesi ve özellikle de twisti çok iyi. Hiç beklemiyordum. Böyle vasat bir oyunda da harcanmış gitmiş bu durum. Keşke devamı sağlam bir firma tarafından yapılsa. Finali bile oldu bittiye getirilmiş maalesef. Son olarak Türkçe yamasını yapan arkadaşlarımıza çok teşekkürler, gayet başarılı bir yama olmuş.
  • quote:

Oyunu az önce bitirdim. Öncelikle oyunda hikayesi dışında hiç bir özgün bir şey yok. Ayrıca eski nesildeki konsol portlarından en kötüsü belki de bu oyun. Kontrollerin kilitlenmesi mi desem, checkpointlerde paso oyundan atması mı desem. Yükleme ekranlarında görüntünün gelmemesi mi desem. Bildiğim zorladım kendimi bitirmek için oyunu.
    Oyun tam bir Doomsday ve Mad Max filmleri ile Gears Of War ve Dead Space oyunlarının karışımı olmuş. Combat (ç)alıntı, silahlar aynı şekilde. Mekanikleri ise bu durumu biraz kurtarıyor.
    Ama gel gelelim hikayesi ve özellikle de twisti çok iyi. Hiç beklemiyordum. Böyle vasat bir oyunda da harcanmış gitmiş bu durum. Keşke devamı sağlam bir firma tarafından yapılsa. Finali bile oldu bittiye getirilmiş maalesef. Son olarak Türkçe yamasını yapan arkadaşlarımıza çok teşekkürler, gayet başarılı bir yama olmuş.
    Sana bundan sonra bahtsız bedevi diyecem. Ben 2 sene önce oynadığımda hiç bir hata ile karşılaşmadım çünki
    Bende diyorum bu adam niye zırt pırt oyuna girip çıkıyo sebebi belli oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeman1930 -- 9 Haziran 2020; 10:0:36 >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Başkan deli etti. Son oynadığım iki oyun da sorunlu çıktı. Plague Tale: Innocence'da bir türlü ekran kartının %100 kullanımını durduramadım. Inversion da ise en zor modda oynuyorum, malum 2 mermide ölüyoruz. Son checkpointten devam et diyince hop atıyor. Arada kontroller kilitleniyor, son öldürdüğün adama takılı kalıyor, hop yine ölüyorsun. Auto-aim kapatıyorsun bu kez break-dance yapar gibi yukarı veya aşağı bakarak dönüyor. Allah'tan kafaları patlatmak zevkli de devam ettirdim, sonra da zaten Twist'i hoşuma gitti. Ama bildiğin adamlar stajyerlere port yaptırmışlar.
  • quote:

Başkan deli etti. Son oynadığım iki oyun da sorunlu çıktı. Plague Tale: Innocence'da bir türlü ekran kartının %100 kullanımını durduramadım. Inversion da ise en zor modda oynuyorum, malum 2 mermide ölüyoruz. Son checkpointten devam et diyince hop atıyor. Arada kontroller kilitleniyor, son öldürdüğün adama takılı kalıyor, hop yine ölüyorsun. Auto-aim kapatıyorsun bu kez break-dance yapar gibi yukarı veya aşağı bakarak dönüyor. Allah'tan kafaları patlatmak zevkli de devam ettirdim, sonra da zaten Twist'i hoşuma gitti. Ama bildiğin adamlar stajyerlere port yaptırmışlar.
    Aga çok ilginç iki oyunuda oynadım. Sıfır sıkıntı ile.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.