Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
20
Favori
148.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dsfix çalışmıyo . ne yaptıysam beceremedim. oyun orjinal. yardımcı olabilicek varmı?
  • Fandom'da yayınlanmış bir ilk inceleme yazısına göre Dark Souls: Remastered oyunu baştan aşağı değiştirmeyecekmiş. Oyun orijinaline sadık kalınarak grafiksel açıdan gelişmiş bir şekilde yenilenmiş. Lost Izalith gibi aceleyle hazırlanmış bölgelerde değişikliğe gidilmemiş, düşmanların yerleri aynı kalmış. En göze çarpan değişiklik üst düzey grafikler ve efektlerken sabit 60 fpsde oynayabilme(Blighttown'da bile fps düşmedi demişler), aynı anda birden fazla soul tüketebilme, zıplama tuşunun L3'e alınması incelemeyi yazanların fark ettikleri değişikler olmuş. Bugün itibariyle inceleme yapanların medya paylaşım yasağı kalkıyor, o yüzden yakında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabiliriz. Merak edenler için yazının tamamı:http://imgur.kageurufu.net/a/AXqgn

Edit: İlk oynanış videosu yayınlanmış.https://www.youtube.com/watch?v=MRR_SiRFDOY Açıkçası ben biraz hayal kırıklığına uğradım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napoleonfd -- 3 Nisan 2018; 18:4:45 >

• Benim anlamadığım, bu yeniden yapımda içerik olarak bir farklılık, yeni bir şeyler olacak mı? Yoksa prepare to die edition ile tamamen aynısı mı içerik anlamında?
  • Bilgisi olan yok mu?
  • crash95 kullanıcısına yanıt
    Aynısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crash95

Bilgisi olan yok mu?

Xbox360 versiyonunun aynısı deniyor. Işık yansıma efektlerini bir miktar geliştirmişler. 4k çözünürlük falan eklemişler. Bazı grafik geliştirmeleri falan ihtiva ediyor ama oyun aynı oyun.
  •  DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU]

Arkadaşlar bende bugün ilk kez bi denim dedim başlayalım dedik şu seriye optimizasyon ve mouse sıkıntısı olduğunu biliyordum o yüzden indirdim baktım oyun çok güzel denildiği gibi mouse sıkıntısı vardı onuda dsfix ve nexusdan bi kaç modla hallettim bide dpi düşürdüm mouse un :D Üstüne hd texture ve sweetfx + türkçe yama yükleyince şuan oyun kaymak gibi akıyor gerçekten denildiği kadar varmış oyun. Oyunun güzel olduğunu görüncede Steam'den satın almak isterdim ama gerçekten çok pahalı diğer key sitelerindede baktım 45 den aşağıya fiyat yok acaba yakında indirim gelir mi çünkü bu oyun Steam'de 2016 yılında 7 tl ye kadar düşmüş remesterad getiriyoruz diye indirim yapmazlar mı sizce yakın zamanda?

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirusBro -- 9 Nisan 2018; 19:7:12 >

• türkçe oynamak için oyunu yükledim.ama 0xc000007 hatası veriyor açmıyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Oyunu daha önce oynamamıştım videolarna baktım zorluğu yüzünden biraz uzak durdum . Geçenlerde farklı yollarla oyunu kurdum bilgisayara denemek için ve şimdi başından kalkamıyorum :D

Şimdi steame baktım ama satın alma butonu yok , oyunu satın alıp o şekilde seriyi oynamayı dusunuyorum ama steamden nasıl alıcaz bilgisi olan varmı ?
  • oknglr O kullanıcısına yanıt
    Oyunun Remastered versiyonu çıkmak üzere ve eski versiyona sahip olanlara %50 indirim yapılacak, o sebeple birkaç gün önce bu versiyon satıştan kaldırıldı. 25 Mayıstan itibaren Remastered versiyonu steamden satın alınabilir olacak.
  • Dark Souls Remastered Bandai Namco tarafından PC oyuncularına atılmış ikinci kazık olmuş. Dark Souls'un bilgisayarlar için çıkması gereken ilk sürüm bu olmalıydı. Yenilenmiş, dikkate değer bir görsellik yok. Görsel kalite DSfix ile çok benzer. İlk sürümde beni rahatsız eden karanlık yerlerin görsel kalitesi bu oyunda da aynı bırakılmış. Neyse ki FPS iyi durumda. Oyunu 1080p 60fps oynamak mümkün hale gelmiş.

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU]

• 4K] Dark Souls – Remastered vs. Original Prepare To Die Edition Graphics Comparison

• gesso kullanıcısına yanıt
    Merhaba.Oyununuz steam versiyon mu ? Steam versiyonu ise Türkçe yamayı deneme şansınız var mıdır ?
  • Merhaba. Evet, Steam versiyonunu. Türkçe yamanın kurulum dosyasında bahsedilen dosyaları yeni sürümde göremedim. Data adında bir klasör de yok. Türkçe yama çalışmayacak gibi görünüyor. DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU]
  • remastered ortamlara gelmiş 6.65 cigobayt.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ortamları ya , Dark Souls offline oynamak trajedi olur.

------------------------

Remastered sürümünü Dark Souls 3 ten daha hoş duruyor , Dark Souls 1 sahipseniz %50 indirim yapıyor.
  • Serinin en beğendiğim oyunuydu. Remastered versiyonu beklediğim kadar iyi olmamış ama yeni konsollarda ve 4k desteğiyle tekrar oynamak güzel olabilir.
  • Pc oyuncuları dikkat etsin hackerler terör estiriyor oyunda, ban yiyebilirsiniz. Malcolm Reynolds denen elemana dikkat edin özellikle adını görürseniz çıkın oyundan hemen. Online takılacaksanız da ara ara savelerinizi yedekleyin, hacker ile karşılaşırsanız eski savei yükleyip devam edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 24 Mayıs 2018; 17:27:51 >
  • gesso kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.Çeviri konusuna yazalım bir bakalım.
  • Blighttown a gittim en aşağıda bataklıkta 60 fps hatasız gözlerim yaşardı yemin ederim, zamanında çöp xbox 360 ta 10 fps ye düşüyordu
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.