Yüzbaşı
18 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
herkese merhaba windows 7 64 bit yüklü 12 saat oyun oynasam birşey olmuyor oyundan çıkınca pc reset atıyor.
black desert online eu olan hesabımı 50 tl karşılığında satıyorum ilgilenen pm atabilir.
path of fire olan hesabı 150 tl karşılığında satıyorum.5 karakter light ascended armor 3-4 meslek full.330 gold var.orjinal maili vermeyecem alacak kişi bana mail versin.önce banka havalesi ondan sonra accountu vereceğim.ilgilenenler pm atabilir.
5 tane 80 lvl var.400 laurel var.ascended ligth armor var yüzükler hepsi ascended 3 veya 4 meslek full.200 gem var.hesabı 100 tl karşılığında satıyorum ilgilenen pm atabilir.
s.a msı 970 gaming anakarta crossfire yaptım.plakası sıcaktan az bir şey yapış yapış olmuş ikinci ekran kartını söktüm.çalışıyor.ilerde böyle bir sorun olur mu garantisi var yada ben bunu elimden çıkartabilirmiyim.
blade and soul da 765 ncoin olan hesabımı satıyorum.black desert eu cd key karşılığı takasda edilebilir.hesapta hg 9 kungfu master hg 6 destroyer var.15 gold var.
asus m5a99fx pro var elimde işlemci fx8150 birgisayarı açarken açma düğmesine basıyorum biraz geç açılıyor.cpu led yanıyor.memok tuşuna basınca ram ışığı yanıp sönüyor bunlar olurken bilgisayarın herşeyi çalışıyor görüntü gelmiyor.thermaltake advanced frio soğutucunun fan yerlerini değiştiriyorum bir sorun olmuyor.gibi ama aynısını gene bir kaç gün sonra yapıyor.ben sorunu bulamadım.sorun soğutucuda ise neden çalıştırıyor.
2 gb hd 6850 sıcaklığı boşta iken 40-45 derece arası oyunlardayken 80 dereceyi buluyor.neden böyle bir sorun olmuş olabilir.ekran kartının tavan sıcaklığı en fazla kaçtır.
elimde bir adet 1 gb 6870 ve 2 gb 6850 var crossfire yaparken 6850 yi x16 birinci slota 6870 i x16 ikinci slota takıyorum.bir sorun olmuyor.bunun tam tersini yapınca amd cata proğramında crossfire sönük devre dışı gözüküyor.birde oyunlarda bir iki sn donuyor ve karakterler sanki videoyu ileri alırmış gibi birden hızlı hızlı koşuyor bu sorun neden olabilir
herkese merhaba yardım edeceklere şimdiden teşekkür ediyorum.dün bir tane oyun yükledim baya bir dosyayı kendi kendine kopyaladı belgelerim falan filan bende gittim bunları sildim bugün pc yi açtıgımda pc yi açmadı boot filan dedi pili söktüm taktım bunda pc yi acıyor hersey calısıyor ekran hiç gelmiyor boot ekranı bile gelmiyor anakart asus crosshair 5 formula go buttona basıp açıyorum d ram ışığı kırmızı yanıp sönüyor klavye hiç çalışmıyor ram ekran kartı söküp taktım.birşey değişmedi
Hakkında
Meslek: kimya teknisyeni
İlgi Alanları: bilgisayar oyun
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.125
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 20.377 (Bu ay: 124)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 41 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.