Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.083
Cevap
20
Favori
148.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda koşmaya çalışınca karakter sanki kaygan zeminde koşuyormuş, olduğu yerde patinaj çekiyormuş gibi gidiyor. Bu normal mi?

• a.ekin kullanıcısına yanıt
    normal değil mod yüklediyseniz o yüzden olabilir.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Dsfix.ini dosyasında yenileme hızını 165 seçtiğim için oluyormuş. 60 yaptım düzeldi.
  • Bu oyunda item satma var mı? Aynı zırhtan 4 5 tane var,envanterde boşuna yer kaplıyorlar. (İtemleri yere bırakma olayı varmış, öğrendiğim iyi oldu.Gereksiz itemleri tutmuyorum üzerimde.)

Ayrıca boss savaşı öncesi birisini yardıma nasıl çağırabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ekin -- 7 Ocak 2018; 12:18:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bosslardan önce eğer seviyesi size yakın başka bir oyuncu yere çağırma işareti bırakmışsa o işareti kullanarak onu dünyanıza çağırabiliyorsunuz. Genelde bossa en yakın ateşte veya bossa girmeden hemen önce olur işaretler.
  • Napoleonfd kullanıcısına yanıt
    Göğsünde güneş resmi olan bir npc vardı, bell gargoyles boss'una girmeden önce bu npc'nin yerde çağrılma simgesi (summon sign) duruyordu, çağırmıştım ama diğer boss'ların girişinde simgesi bir daha çıkmadı,çağıramadım. Onu her boss savaşında çağırma imkanımız var mı? Ayrıca oyunda tekme nasıl atılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ekin -- 7 Ocak 2018; 12:28:27 >
    Her boss kapisinda npc cagirilamiyor ayrica bazilarinda o npc nin gorev cizgisini takip etmek gerekiyor bunun disinda eger online iseniz baska oyunculari da cagirabilirsiniz. Bu arada imzalari gormek icin human formunda olmak lazim.

Tekme icin de ayni anda sol analog yukari+r1 yapiyorduk yanilmiyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 7 Ocak 2018; 12:49:21 >
  • Dark Souls Remastered duyuruldu. PC, PS4, XboxOne ve Nintendo Switch için gelecek. 25 Mayıs 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 12 Ocak 2018; 0:29:23 >

• Güzel haber.
    Keşke efsane diğer oyun Demon's Souls da Remastered olarak çıksa.
  • Yine darkroot'da güzel pvp atıcağız gibi duruyor.
  • Evet ben de özledim darkroot'da kapışmayı.
    Oyunu Dark Souls 3'ün motorunu kullanarak yapıyorlarmış (Sanırım bu kesin değil. Fextralife Dark Souls 3 motorunu kullandıklarını söylüyor, Vaati de bunun doğru olmadığını söylemiş)
    Online kısmı değişmiş biraz. Phantom ve invaderla birlikte en fazla 4 kişi savaşabiliyordu, bunu 6 kişi yapmışlar. 3. oyundaki gibi şifre sistemi de eklemişler.
    İlk günler her yer GiantDad dolacak gibi. Millet bayağı bekliyormuş "off sonunda remastered geldi. giandad olup casul avlayacağım" diye dolaşıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-246FC0C8F -- 12 Ocak 2018; 3:5:44 >
  • Güzel haber. Yalnız kafama takılan bir şey var. Steam'da oyun mevcut bende Skyrim gibi ücretsiz alma şansımız olur mu?
  • Çok güzel haber. Üçüncü oyunu yeni bitirdim ve ilk oyuna geri döneyim istedim fakat ilk oyun PC'im iyi olmasına rağmen çok kötü çalışıyor. Zamanında Xbox 360'da 3,4 kere bitirmeme rağmen PC'de anca 7 saat dayanabilirdim. Bu adamların basit iki ışık ekledik, iki yer değiştirdik diye çıkaracaklarını sanmıyorum, baya uğraşıp yeniden yapacaklardır. Acaba hilelerini, her şeyini bildiğimiz için ufak değişiklikler yapacaklar mı oynanışta, bosslar merak ediyorum.
  • İlk oyuna sahip olan steam kullanıcılarına %50 indirim yapacaklarmış.https://i.imgur.com/e8PEx3T.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napoleonfd -- 12 Ocak 2018; 2:31:51 >
  • Ds3 motoruyla çıkıyor. Bu remastered değil resmen remake olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napoleonfd kullanıcısına yanıt
    O işte yalan oldu galiba badai namco yok öyle birşey her yerde 40 dolara çıkacak demiş
  • JackTim kullanıcısına yanıt
    Topluluk yöneticilerinden Izmar indirim konusunda henüz bir karar verilmedi demiş. Yani henüz olup olmayacağı kesin değil sanırım. Ama olursa çok güzel olur. Olmazsa da artık eski versiyonda 20 fpsyle bligttownda gezmeye devam

https://www.reddit.com/r/darksouls/comments/7px4t5/there_is_no_discount_for_the_dark_souls_remaster/dskwz6t/
  • ds3 motoru ile çıkacagına yönelik bilgi nerede var? eğer öyle olursa remastered değil remake olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 13 Ocak 2018; 16:15:4 >
  • Oyunda yardımcı olmak isteyenler eklerlerse çok sevinirim.

Steam Hesabım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midorima

quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Black Dragon Kalameet oyuna ara verdirmişti Onun dışındaki bosslarda pek sorun çıkmadı.
    Yarım kalan bir hesabımız var kalameet ile.
    Taktik tavsiyesi varsa memnun olurum.
    (Strength bazlı bir build im var. Knight olarak)

dalış saldırısı yapıyor ya onu yaptığında kenara kaç sonra 1-2 vura vura öldür. Zten uzun sürecek bir dövüş olacak büyülerinden falan kaç. Ayrıca varsa veya alabilirsen power within yap daha yüksek hasar verirsin pyro büyüsüdür blighttownda bulursun duvardan çıkan bi solucan varya orda.

Hocam kalameet in büyü saldırısı ateş olarak mı geçiyor ? Tam ateşe dirençli bir build yaptımda beklemeden kalameete doğru gideyim diyorum

Kara alev olması lazım ateş de diyebilirsin yani. Ama büyülerine değmemeye çalış mümkün mertebe uzak durursun büyü yapınca.

Amacım elimde kalkan kılıçla arkasına geçip kuyruğunu kesmek , patern ını çözünce doğaçlama yaparım tüm bosslarda yaptığım gibi . Bi sorum daha olucak elimde şuanda +5 black knight sword var obsidian sword o kadar kuyruk kesme uğraşına değer mi ? yoksa drake sword gibi fos bi kılıç çıkma ihtimali var mı ? Clymore u mu artılamak için uğraşmalımıyım yoksa ?

darkmoon blade gibi buff basacaksan obsidian sword gibi silahlarda işe yaramayabilir o aklında olsun o açıdan claymore u artılamak daha iyihttp://darksouls.wiki.fextralife.com/Obsidian+Greatsword buna bakp kararı kendin ver açıkçası hiç uğraşmadım kuyruğunu kesmeye kendi yeterince zor bi de işin içine kuyruk girdi mi x10 zorluk oluyo en basitinden normalde 2 dk da öldüreceğim başka bir bosu sırf kuyruğunu kesecem diye 35 dk uğraşmıştım.

Hocam merhaba aradan uzun süre geçmiş olsada ng+ ta 140 level knight karakterimle kalaametin kuyruğunu bugün kesmeyi başardım Ciddi diyorum takıntı yapıp o kadar uğraştığım saatte tüm oyunu tekrardan bitirirdim kuyruğunu indirdiği o milisaniyelik aralığı yakalayacam diye ama olsun obzidiyian kılıcı almış oldum tabiki hiç işime yaramayacak çünkü scaling i yok

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.